Jump to content

פראנק_רייקארד

משתמשים רשומים
    32
Everything posted by פראנק_רייקארד

1. אני ממש מתאפק לא להקיא על המקלדת, אבל זה מאוד רחוק מהמציאות, מאוד.
  2. אם אתה שואל ברצינות : אהבתי מאוד את האופן שהוא פעל במבצע הנוכחי, פחות דיבורים ויותר מעשים. לדוגמא, ליברמן "48 שעות לחיסול הנייה" או בנט שכתב ספר "איך לנצח את הקורונה". בנוסף, ידע להפריד בין יריבות פוליטית לבין בטחון המדינה,( לעומת פוליטקאים אחרים) על פי פרסומים זרים הוא אישר פעולות רבות של חיל האוויר בסוריה לסיכול מטרות אירניות, ויש גם כמה דברים קטנים כגון להוציא את גלי צה"ל ממערכת הביטחון . יש לציין שהוא בתפקיד שנה ושבועיים.
  3. אני לא שונא אף אחד, הצבעתי לבני גנץ בכל הסיבובים, תמכתי בו גם שהלך לממשלת אחדות ו"שיקר אותי" למען מטרה ראויה לטעמי. אותו אריה דרעי ש"חתם" שההסכם יכובד על ידי ביבי, זלזל ושיקר מהרגע הראשון. שניהם בצוותא לקחו את עם ישראל לבחירות רביעיות, לאחר שהממשלה נפלה ביבי ושות' היו בעננים, מיקי זוהר בכבודו בעצמו באולפן ערוץ 13 אמר בחיוך ובזחיחות " כחול לבן לא היו הכי חדים ולא בדקו את ההסכם לעומק". לאחר מכן הוא "הכשיר" את רע"מ, אפילו על ידי דרעי ושות' . אז כן , אני שמח שקמה ממשלה חדשה לא בראשות ביבי, הייתי שמח שמרצ ועבאס לא היו חלק ממנה, אבל לצערי זה הרע במיעוטו. הייתי מאוד מרוצה מהתפקוד של בני גנץ כשר ביטחון ואני סומך עליו גם בממשלה הנוכחית, השיעור הכי טוב שלמדתי מהמערכה הזו הוא שאין דבר יותר מסוכן מחטא היוהרה.
  4. הבכי של דרעי וליצמן עושה לי עור ברווז אולי עוד דבר טוב יצא ממשלת השינוי לציבור החרדי, מנהיגים חדשים, לא עבריין מורשע ולא חשוד בפלילים עוד עוד עוד
  5. סדרה מדהימה אם אתה מתחבר לז'אנר, שונה מאוד מהסופרנוס הסמויה וכו'. נטו פשע ללא פילטרים.
  6. להתחרמן מהחתמה של שחקן נוער > רמת חרמנות של אצילי במסיבת קטינות
  7. הם כל כך טיפשים שהם לא מובנים שהבכי הזה מזיק להם בלונג ראן.
  8. אין קשר. יש הבדל קללות כמו "לכל אוהד יש בת זונה" או " כל הפועל בני זונות" לבין נאצים. אם מיץ היה תובע את סבתא שלו בטענה שההורים שלו ניצולים וזה פגע בו וכו הייתי ממש מבסוט.
  9. הנאום של ביבי אתמול היה מביך ברמת החזיזה
  10. הזוי לא להגיע למשחק כזה, אני בא בתחושה שיש רק מה להרוויח ולא להפסיד. מקסימום נזרוק מטוסים דקה 60
  11. אני מקווה שרמי וייץ לא ישדר אותנו, מגיע לנו שידור ראוי לשער אליפות דקה 92..
  12. "פשע המאה" של HBO פסיכי לגמרי, בלי קשר מביך רצח שמדובר במשפחה יהודית. למרות שתכלס, רק בארצות הברית אנשים התמכרו לחרא הזה, אבא שלי לדוגמא לקח את התרופה תקופה בגלל כאבי גב חזקים, לאחר שהחלים העיף את זה לפח. הדבר שהכי צורם בסרט לטעמי הרופאים שרשמו את המרשמים האלה לצורך רווח, ובידיעה שהם אשכרה הופכים אנשים נורמטיבים לנרקומנים.
  13. סעמק, אתמול ראיתי כרטיס ועכשיו אני לא רואה.. ** ביקשתי זיכוי לפני איזה שבוע. מקווה שיהיה בסדר.
  14. לא מסכים כל כך אבל אין לי כוח להיכנס לזה עכשיו, ללא ספק אחרי המצב הזה נצטרך גם לעשות חשבון נפש בנינו. תקשורת/חברה/ממשלה. בינתיים הכעס שלי ממוקד לאויבים שלנו מבפנים ומבחוץ.
  15. איזה סמרטוט צבוע ומטונף, הפרצוף הציני הדו פרוצופי שלו עושה לי להקיא. איך אף אחד ישראלי/ יהודי בארצות הברית לא מגנה את הדברים שלו? בנושא אחר, איך באמת יודעים ש60 ילדים מתו בעזה? רק על סמך המידע שהחמאס מדווח או שיש שם גוף שמתיימר להיות ניטרלי שמדווח? אשכרה אם הייתי גר באירופה/ ארצות הברית יש מצב שהייתי חושב שאנחנו צמאי דם לפי המצג שהתקשורת העולמית מציגה, זה מרתיח אותי .
  16. בתור אחד שלא מחבב את ביבי, אני לא מאמין ולא רוצה להאמין שיש אמת במה שהוא אומר. טור של אולמרט מתאריך 30.4.2021 עריכה : אחרי שקראתי את כל הכתבה, יש שם המון אמירות הזוויות של אולמרט לכן אני לוקח אותה עוד יותר בערבון מוגבל. ציטוט נוסף של אולמרט: "כיום, בראש הרשות עומד מנהיג הרוצה שלום ומתנגד לטרור. ד"ר מחמוד עבאס, הוא אבו מאזן, מוכר לי היטב. "
  17. סוף סוף קצת הסברה לטובתו בערוץ מרכזי, איזה גבר.
  18. אשם ברור שהוא לא, אבל בוא נגיד בעדינות שלא נראה שהוא תורם למצב . זה שהמפכ"ל מנסה להפיל עליו אחריות במקום לקחת אחריות זה המשך של אסון מירון. 0 לקיחת אחריות על ידי המשטרה, וכמובן השר לביטחון פנים, אפס כזה לא ראיתי בחיים שלי.
  19. כמו שכתבתי אני מסכים שצריך להפגין נגד ההחלטה הזו של בית המשפט, גם לדעתי זאת החלטה ביזיונית. באמת אתה לא רואה קשר להסתה כלפי התקשורת לבין האבן שהיא קיבלה בראש?
  20. ינון מגל מפרסם שאיילה חסון קיבלה אבן לפנים מחוץ לבית המשפט המחוזי על ידי מפגינים משלנו, תספרו לי עכשיו עד כמה ההסתה של צמרת הליכוד כנגד בתי המשפט והתקשורת לא קיימת. (מותר ורצוי להפגין נגד ההחלטה) אבן לפנים לכתבת שבאה לסקר את האירוע וקריאות "רייך שלישי" של מפגינים שלנו כנגד ערוץ 12 ו13 היום באשקלון זה אך ורק ההסתה שאנחנו מדברים עלייה כבר שנים .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.