Jump to content

פראנק_רייקארד

משתמשים רשומים
    32
Everything posted by פראנק_רייקארד

1. לטעמי יותר קריטי מנהל מקצועי זר מאשר מאמן זר, לא חייב מאמן עילוי כדי לקחת אליפות כשיש מנהל מקצועי שעושה את העבודה כמו שצריך. במילים אחרות הייתי מעדיף את בכר/בלבול/בן שמעון תחת מנספורד/ג'ורדי מאשר מאמן זר רנדומלי תחת יצחקי (פרט לאיביץ).
  2. רק אני מצפה ממנו להניח את המפתחות ולחזור לתפקיד הקודם? קצת יושרה כוס אמק.
  3. הייתי בסרט של הסופרנוס נחמד לא מעבר, גם הוא נפל ל-pc..
  4. איזה חמוד הוא סעמק בא לי לתקוע איתו המבורגר מוגזם
  5. יש לי משפט ממש מוגזם לכתוב, התאפקתי כמה שעות אבל דיי, הוא אשכרה שילוב של וואקמה וזוסאה. ביי
  6. יכול להיות שבמהלך הדיונים פה בשנה שעברה נראה שאני מבקר את החברה החרדית יתר על המידה, למרות שהתכוונתי יותר למנהיגים שלהם אבל בכל זאת. אני עושה איזה מלגה דרך עיריית חולון, דחפו אותי למוקד שיחות כי הם קורסים, בכל אופן הכמות שיחות מבני ברק מטורפת, הכמות אנשים מבני ברק שרוצים לתרום ולעזור לדיירים שהבניין שלהם קרס פשוט פסיכית, עשו לי את השבוע.
  7. וואלה אני רוצה לקחת את אחיין שלי , כבד 100 + בדיקה על ועוד על המשחק הזה. מחפש מישהו שקנה חבילה ולא הולך ומוכר ב-60 .
  8. מישהו מוכר להיום כרטיס ל-11 במחיר עלות?
  9. טב"ח בקדנציה הנוכחית אולי השחקן הכי פחות טוב שאני זוכר במכבי מאז רוני גפני.
  10. אגב, בלי להיכנס לויכוח האם בצדק או לא, ממשלת ישראל התקינה הכי הרבה תקנות חירום בפער בעולם המערבי. (בקשר לקורונה כמובן)
  11. אני טוען שיש פה ניצול על גבול הפסיכי של נשים ממדינות עניות יחסית, לכן לטעמי יש פה צביעות מטורפתץ על אחת כמה וכמה שהצד הליברלי והפמינסטי של המפה מצדד ושמח מהניצול של הנשים האלה.
  12. עולם הזוי, ב2007 שלי יחימוביץ' הזרימה חצי מדינה בצעקות על "חוק הקופאיות", היום היא מברכת את ההחלטה. לעמוד מעל 8 שעות ביום תמורת תשלום = פגיעה בזכיות, לסרס 9 חודש תמורת תשלום = מבורך.
  13. הזוי כמה שארגוני הנשים זה מקום צבוע באמת, מישהו קורא לבחורה שמנמנה זה אסון.......... אלפי פוסטים, הפגנות ומה לא. סחר בנשים תמורת תשלום = דמוקרטיה, אהבה, פיס אנד לאבבבב. הזייה .
  14. יש יותר צפוי מכך שכל המפלגות ללא יוצא מן הכלל פשוט נהנות להפיל את האחריות על בג"ץ? הזוי שנושא כזה כמו פונדקאות צריך לעבור בבג"ץ ולא בכנסת. חברי הכנסת מפחדים להכשל/ לאבד קולות עקב ההצבעה שלהם בנושא מסוים, הנושא מגיע לבג"ץ שכאילו "נאלץ" לקחת את ההחלטה, הצד השמח מרים לבג"ץ, הצד העצוב יכול רק לבקר ולא יכול להשפיע את הנושא בקלפי, כך השופטים מרגישים גיבורים, חברי הכנסת בורחים מאחריות, כולם יצאים מרוצים. בנושא אחר, האם לסרסר באישה ממזרח אירופה 9 חודשים תמורת תשלום זו לא פגיעה בזכויות אדם?
  15. אנשים שלפני שנה ושנתיים טענו שגנץ שמאל חלש, היום מצדיקים הצבעה של הליכוד שמצביע נגד חוק לשימור הרוב היהודי בישראל, טוב.....
  16. הוא לא מפסיק עם העקיצות הזין הזה, ראיתי בעיניים שלי הודעות שהוא מדליף לכתבים בינואר שהיה שומעות שג'ארלדש מגיע. יצחקי חייב להרגיע אותו.
  17. בינואר היינו בטוחים שאנחנו חייבים חיזוק שלא הגיע, מאז עזבו פרץ, פשיץ, ריקן, שכטר והרננדס. סאבוריט וטיבי מתנדנדים, זה באיי פאר הקיץ הכי מלחיץ שאני זוכר בשנים האחרונות.
  18. תעדכנו אותנו מתי בתי המשפט אמינים ומתי לא. כלומר לשטיתך אם הוא יצא זכאי רק הפרקליטות מושחטת ובית המשפט אמין, אם יצא אשם שניהם מושחתים? בתור אזרח אני מעדיף שיצא זכאי כי זה יביך גם אותי אם עוד ראש ממשלה שלי יורשע בפלילים, גם אם יצא זכאי ההסתה שלו כלפי בתי המשפט הייתה משהו שלטעמי יזכר לרעתו לא לטובתו.
  19. להתייחס לברק כהן ברצינות זה בערך כמו להתייחס ליאיר נתניהו ברצינות, זה פרובוקטור חולה צומי מצד שמאל וזה ימין. אגב, אני לא רוצה לדמיין את כמות הבכי שהייתה יוצאת פה אם היו כותבים לך שאתה אהבל שביבי שמנצל אותו, אבל כנראה שהתרבות של דוד אמסלם עובדת, מותר לגדף את מי שלא משרת את המלך.
  20. בושה וחרפה, ביזיון של התנהלות של גליל בחיי. להקיא
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.