Jump to content

פראנק_רייקארד

משתמשים רשומים
    32
Everything posted by פראנק_רייקארד

1. לא פחות מ100 א' יורו לעונה לא כולל בונוסים, (שכר יפה מאוד לליגת העל) לטעמי זה נופל ע"כ שחוזז רוצה ס' יציאה לאירופה במחיר מאוד נמוך עד אפסי.
  2. זה התירוץ, אף אחד לא רוצה אותם. גם מכווית ולוב העיפו את החלאות האלה.
  3. לא מתכוון לזולה ב"במדגסקר" אלא גירוש ללבנון/עזה, כמו שעשו לפעילי חמאס לפני 30 שנה.
  4. זה לא ישים בעיקר כי זה נוגד את החוק הבינלאומי. מצד שני גם לשלוח אדם כפרוקסי לרצוח אזרחים עם גרזן גם לא תואם את החוק. אי אפשר לנצח משחק עם יריב שמשחק חוקים אחרים לגמרי. לא מעניין אותי ימין ושמאל בהקשר הביטחוני, אם היה לנו יריב עם יושרה והגיון והייתי מאמין שחלוקת שטחים והדיברות תהיה פתרון הייתי תומך בזה. לא המצב, ניסנו את זה, לא עבד. אין מנוס מלזרוע פחד ואימה, גם אם בכפר "רק" חילקו סוכריות לאחר פיגוע.
  5. כן? אתה תכניס נשים וילדים למשאיות גז ותרצח אותם רק כי הם ערבים? זה לא סותר את העובדה שאנחנו חייב להיות יותר עוצמתיים ולייצר הרתעה. להתחיל לגרש תומכי טרור נראה לי הרבה יותר רלוונטי מרצח עם. לצערי הערבים מבינים רק כוח, ולכן צריך להראות להם שאנחנו "הבחור היותר משוגע בשכונה". בנוסף, תמיד אפשר לעשות להם מה שכווית עשתה להם. עדיין, בתור בן אדם בוגר ועוד יהודי לדבר ככה על לעשות שואה נראה לי קצת הזוי.
  6. הייתי קצת שאנן אם מישהו מוכר ל8\11\13 אשמח לקנות ממנו
  7. קצת מצחיק שאף אחד לא מדבר על האזרחים הרוסים, שוחטים להם את המטבע והחסכונות, כמה ימים שלא ניתן למשוך מטבע אחר כי אין. הופכים אותם למוקצה בגלל איזה נרקסיסט שאכל תסביך, בעולם של היום אומנם יותר קל להתאגד אבל לטעמי מהפכה יכולה לבוא רק מהמקורבים אליו, אם זה יבוא מהעם עצמו הוא מסוגל לעשות רצח עם.
  8. אחלה גבר, שחקן פחות טוב. זה הגיע למצב שאני מעדיף שהוא לא ישחק כי אני מפחד מההשלכות של השריקות. אם לא נשתיק אנשים ששורקים בוז הסיפור הזה יכול להיגמר רע, זה מדרדון חלקלק.
  9. מאז רוני גפני אני לא זוכר שחקן חלש ברמת הבן חיים, זה פשוט לא נורמלי. אני לפעמים לא יכול להבין את הרציונל של יצחקי. רוקאביצה חופשי, משלם על חלאליה, לשחרר את טיבי/שכטר להשאיר את בן חיים. סליחה, אני אפילו מעדיף את בלקמן באגף מאשר אותו. אגב, אני חושב שאנחנו קהל אנדרייטד ממש, לבוא בכל הכוח אחרי מה שקרה זה לא פשוט.
  10. כל האופטימיות ירדה לי בשניה, זה ההרכב הזוי מישהו היה חייב לעצור אותו
  11. מי פירק אותה מבחוץ? מי השלים? לא הצלחתי להבין.
  12. קיבלתי צודק. אשמח לראות השוואה בנוגע להשקעה של גולדהאר בקיץ הנוכחי לעומת ג'ורדי, לא בדקתי אבל לטעמי עדיין הוצאנו לא פחות כסף על רכישות וחוזים חדשים מעונות אליפות של גורדי. שנית, גם לך יש שלד טוב. גלזר, סבוריט, דניאל פרץ, קניקובסקי, פריצה. את גולסה לצערי אי אפשר לציין בגלל הפציעות. אבל גם בעניין הצעירים, גררו וגאיגון לטעמי זה פרוספקטים אדירים. הערת אגב בהקשר למשחק היום ועל חיפה באופן כללי. פרט לסלביה פראג הם לא נציחו אף משחק גדול בשנתיים האחרונות, לכן לטעמי הם יפסידו היום.
  13. הסגל של מכבי יותר צעיר משל חיפה ושל ב"ש. הגיעו זרים יקרים, כרגע פגענו רק בפריצה. אבל להגיד שלא משקיעים כסף או שהסגל של חיפה/ב"ש יותר צעיר זה פשוט לא נכון עובדתית . אחלה קרישי שבעולם, המצב לא ורוד, אבל רחוק שנות אור ממה שמציגים אותו. עשור אחורה ועונה כזאת נחשבת לעונה טובה.
  14. +1000 עברנו שלב באירופה, גביע על הפרק, אם ננצח היום אנחנו יכולים להתחיל רצף יפה.
  15. פרט לסלביה פראג חיפה לא ניצחה אף משחק גדול בשנתיים האחרונות. אין שלשלנים כאלה . מזיינים אותם 1-0 מפנדל .
  16. הולך להיות יום קשה מחר באתרי ספורט, תהיו מוכנים. לכלוכים ברמה של ימי לוני..
  17. אהבתי את העונה החדשה של דקסטר, חוץ מהילד הבן זונה המעצבן שלו לא ראיתי דמות כזאת מעצבן מאז הבן וולטר.
  18. היה אחלה משחק, אין לנו שחקן שמתקרב לאיכות של גולסה שהוא כשיר. אוסמה חלאליה נראה כמו חיקוי של אילייה יבוריאן. השריקות של הילדים המשופעים האלה בחילוף שלו טמטמו אותי, עד שהקבוצה נותנת משחק טוב אתם מנסים להרוס?
  19. איזה הבדל בין זהבי לבין קלינגר, הקללות שקלינגר קיבל מאיתנו לא משתוות לעשירית מהקללות שזהבי קיבל מהפועל. לא שמעתי את זהבי אומר שהוא מצטער על שער האליפות. להפך, לטעמי זהבי עדיין מעריך את הפועל ואת הקהל של הפועל בתוך תוכו, והאמת שאין לי שום בעיה עם זה. לעומת זאת, אדם בן 55 שכל קריירת האימון שלו מתלווה באכלו לי ושתו לי. אין דבר שיותר מסמל את המהפך בעיר בין המעבר של זהבי למכביסט וקלינגר למניפולטור קטן ובכיין.
  20. על הזין שלי אם ראדי או ערבי רנדומלי יעלב. אומר לך אמיתי, כמובן במידה ואין לנו שחקן ערבי, כרגע יש לנו שחקן ערבי שנותן ת'תחת לכן לדעתי זה פחות מתאים ולא תורם לאף אחד.
  21. ליטו היה מאמן מחריד, עם סגל פחות טוב וללא אצטדיון בית + יריבה מאוד חזקה. המצב השנה שונה לגמרי, האליפות על המדף, 20 אלף מנויים בבלומפילד וסגל מאוד איכותי לטעמי. אם היה שקט במועדון (מה שאין יחסית לשנים עברו) אתה לוקח אליפות בדו ספרתי עם מאמן סביר ( סטייל פאקו) .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.