Jump to content

פראנק_רייקארד

משתמשים רשומים
    32
Everything posted by פראנק_רייקארד

1. אני לא חושב שיש עוררין על איכות הסגל, לטעמי זה הסגל הכי איכותי שהיה לנו בעשור האחרון. הביקורת כלפיו מובנת ונובעת בעיקר מכיוון שאנחנו לא אלופים כבר שנתיים. ברמת המקרים הספציפיים 1. פריצה 2. איביץ 3. הדלפות גורדי אכן לא פגע בזרים אבל הוא קיבל מועדון רקוב מהיסוד והחזיר אותו להיות מועדון מספר 1 בארץ בפער עצום. ולעומת זאת יצחקי.....
  2. לא יודע כמה זה ריאלי להביא זר כזה. מה שכן, הייתי שמח אם בעשור האחרון היינו מצליחים "לגדל" מאמן איכותי מתוך המערכת. קרלוס/יצחקי/פטריק לצערי לא הוכיחו את עצמם ככאלה.
  3. אחד הרגעים המביכים שלנו בעשור האחרון
  4. לגמרי עבודה של מאמן, לא מזלזל ולא מוריד מערכו. מצד שני נראית כמו כלום ושום דבר נ' היריבות שלך לאליפות. ברור שהייתי מעדיף שישאר ואני לא משקר לעצמי. אני פשוט חושב שיש לנו סגול מטורף לגמרי לליגה ולכן גם מאמן סביר ולא איביץ יכול לקחת אליפות ויותר מ10% סיכוי.
  5. אני חושב אתם נותנים יותר מידי קרדיט לתפקיד המאמן במצב הסגל הקיים. בעונות האליפות הקודמות של איביץ אכן הוא היה סופר משמעותי ומדובר חד משמעית באליפות של "מאמן". במצב הסגל הנוכחי מאמן סביר שמכיר את השחקנים והסגל יכול לכל הפחות להתמודד על האליפות עד לשלבים האחרונים של העונה.
  6. יכול להיות שהוא מאמן נהדר, לעולם לא לקחנו אליפות עם מאמן שהגיע באמצע עונה מאז שגורדי הגיע, אפילו עם פטר בוס האדיר. לטווח הקצר הייתי ממנה מאמן ישראלי מרקו בלבול/רב"ש. יש לנו סגל אדיר, לא צריך מאמן עילוי כדי לעשות פה אליפות. אני יודע שזה סותר את השורה הראשונה, הפואנטה שלי היא שלמאמן זר לוקח לפחות חודש חודשיים להכיר את הסגל ואת הדינמקה של הליגה בפרט. מאמן ישראלי מכיר את רוב היכולות של כל הסגל, האתגר העיקרי שלו יהיה ניהול הסגל, שיחסית לגודל ולאיכות שלו הוא לא כל כך בעייתי מבחינת אגו. בלבול אימן חלק מהשחקנים בצוות של הנבחרת, מכיר מאוד טוב את היריבה לאליפות. אוסקר/פארפה זה לא שועה ואני מאמין שהוא ידע להתמודד איתם. זה ישמע ביזארי אבל במצב הנוכחי הייתי מביא אפילו את זיו אריה/רוני לוי ולא מאמן זר. אני באמת ובתמים לא חושב שצריך מוח כדורגל אדיר כדי לקחת אליפות עם סגל זה.
  7. חוש הביקורת שלכם מאוד סובייקטיבי. אין לטעמך קשר בין דבריו של הפרופסור לבין כך שכשל במשימתו + טענותיו לכך שלא קיבל את המימון שדרש כדאי להשיג את החיסון בעצמו לבין דבריו?
  8. עצוב זה מה שאנחנו צריכים לחשוב שיקרה במקום שמי שמארגן, אחראי ותפקידו הוא לנהל את האירוע יישא בתוצאות. העונשים הללו מורידים אחריות מהגורמים האחראים ולא נותנים להם תמריץ למצוא פתרון/להעניש את הגורמים הרלוונטיים.
  9. אחת הגניבות הגדולות שלנו בשנים האחרונות. לא זוכר משחק ליגה נ' קבוצה שהיא לא ב"ש או חיפה שלא שלטנו בשום אספקט של המשחק. מעבר לכך, זה שהקבוצה לא עושה שום משחק לחץ בחצי של היריבה קצת מוזר, אם אני זוכר נכון ב-2 עונות הקודמות של איביץ היינו עושים לחץ פסיכי אחרי איבוד כדור.
  10. עם ס' יציאה של 3 מיליון יורו לא הייתי מגדיר את זה כנס
  11. לגמרי, רק שהפעם הם מגיעים מולנו כאלופים שנתיים ברצף, הייתי פותח עם התפאורה שעשינו בטדי עם שנים רבות ברקע
  12. Iptv במחיר טוב? Apollo ניהיה דיי יקר ואי אפשר להשתמש ביותר ממכשיר אחד בו זמנית.
  13. לא 100% כמו שהייתי במקרה זהבי אבל לפי מה שהבנתי פרץ גם חתום. על דסה אין לי שמץ.
  14. משהו בבנט הרגיש לי אמין מאוד, בתחושה *האישית שלי* הוא ראה את אינטרס המדינתי לפני האינטרס האישי פוליטי.(כן, גם ללכת עם מרצ ועבאס במקום בחירות חמישיות) לצערי העיתוי של המבצע הזה בראשות לפיד מריח קצת מוזר, בדיוק כמו העיתוי של ביבי ב"שומר החומות".
  15. סלחו לי ההגזמה, הביצוע של הגול מזכיר לי את הגדולים ביותר, אם לא הגדול ביותר
  16. אם דסה מגיע בטעות אני חושב שיש לנו את הסגל הכי טוב שהיה לקבוצה ישראלית מאז הפועל 2010. איביץ>>>>>>>גוטמן. 2 המגנים הכי טובים בליגה גרזן הכי טוב בליגה 2/3 חלוצים הכי טובים בליגה למרות שלטעמי להחתים מגן בן 30 בשכר עתק לחוזה של 3/4 שנים זה קצת מוגזם.
  17. לא חבר של מזל בכלל ראיתי בעיניים משהו שלא משתמע ל-2 פנים לכן הייתי בטוח ב100%.
  18. חתם, סופי. *לא יודע מתי תצא הודעה* לא ציני ולא מטריל. וודאות של 100%, זהבי במכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.