Jump to content

פראנק_רייקארד

משתמשים רשומים
 • Posts

  32
 • Joined

6 Followers

About פראנק_רייקארד

 • Birthday 10/10/1996

Recent Profile Visitors

1,180 profile views
 1. אני טוען שיש פה ניצול על גבול הפסיכי של נשים ממדינות עניות יחסית, לכן לטעמי יש פה צביעות מטורפתץ על אחת כמה וכמה שהצד הליברלי והפמינסטי של המפה מצדד ושמח מהניצול של הנשים האלה.
 2. עולם הזוי, ב2007 שלי יחימוביץ' הזרימה חצי מדינה בצעקות על "חוק הקופאיות", היום היא מברכת את ההחלטה. לעמוד מעל 8 שעות ביום תמורת תשלום = פגיעה בזכיות, לסרס 9 חודש תמורת תשלום = מבורך.
 3. הזוי כמה שארגוני הנשים זה מקום צבוע באמת, מישהו קורא לבחורה שמנמנה זה אסון.......... אלפי פוסטים, הפגנות ומה לא. סחר בנשים תמורת תשלום = דמוקרטיה, אהבה, פיס אנד לאבבבב. הזייה .
 4. יש יותר צפוי מכך שכל המפלגות ללא יוצא מן הכלל פשוט נהנות להפיל את האחריות על בג"ץ? הזוי שנושא כזה כמו פונדקאות צריך לעבור בבג"ץ ולא בכנסת. חברי הכנסת מפחדים להכשל/ לאבד קולות עקב ההצבעה שלהם בנושא מסוים, הנושא מגיע לבג"ץ שכאילו "נאלץ" לקחת את ההחלטה, הצד השמח מרים לבג"ץ, הצד העצוב יכול רק לבקר ולא יכול להשפיע את הנושא בקלפי, כך השופטים מרגישים גיבורים, חברי הכנסת בורחים מאחריות, כולם יצאים מרוצים. בנושא אחר, האם לסרסר באישה ממזרח אירופה 9 חודשים תמורת תשלום זו לא פגיעה בזכויות אדם?
 5. אנשים שלפני שנה ושנתיים טענו שגנץ שמאל חלש, היום מצדיקים הצבעה של הליכוד שמצביע נגד חוק לשימור הרוב היהודי בישראל, טוב.....
 6. הוא לא מפסיק עם העקיצות הזין הזה, ראיתי בעיניים שלי הודעות שהוא מדליף לכתבים בינואר שהיה שומעות שג'ארלדש מגיע. יצחקי חייב להרגיע אותו.
 7. בינואר היינו בטוחים שאנחנו חייבים חיזוק שלא הגיע, מאז עזבו פרץ, פשיץ, ריקן, שכטר והרננדס. סאבוריט וטיבי מתנדנדים, זה באיי פאר הקיץ הכי מלחיץ שאני זוכר בשנים האחרונות.
 8. תעדכנו אותנו מתי בתי המשפט אמינים ומתי לא. כלומר לשטיתך אם הוא יצא זכאי רק הפרקליטות מושחטת ובית המשפט אמין, אם יצא אשם שניהם מושחתים? בתור אזרח אני מעדיף שיצא זכאי כי זה יביך גם אותי אם עוד ראש ממשלה שלי יורשע בפלילים, גם אם יצא זכאי ההסתה שלו כלפי בתי המשפט הייתה משהו שלטעמי יזכר לרעתו לא לטובתו.
 9. להתייחס לברק כהן ברצינות זה בערך כמו להתייחס ליאיר נתניהו ברצינות, זה פרובוקטור חולה צומי מצד שמאל וזה ימין. אגב, אני לא רוצה לדמיין את כמות הבכי שהייתה יוצאת פה אם היו כותבים לך שאתה אהבל שביבי שמנצל אותו, אבל כנראה שהתרבות של דוד אמסלם עובדת, מותר לגדף את מי שלא משרת את המלך.
 10. בושה וחרפה, ביזיון של התנהלות של גליל בחיי. להקיא
 11. אני ממש מתאפק לא להקיא על המקלדת, אבל זה מאוד רחוק מהמציאות, מאוד.
 12. אם אתה שואל ברצינות : אהבתי מאוד את האופן שהוא פעל במבצע הנוכחי, פחות דיבורים ויותר מעשים. לדוגמא, ליברמן "48 שעות לחיסול הנייה" או בנט שכתב ספר "איך לנצח את הקורונה". בנוסף, ידע להפריד בין יריבות פוליטית לבין בטחון המדינה,( לעומת פוליטקאים אחרים) על פי פרסומים זרים הוא אישר פעולות רבות של חיל האוויר בסוריה לסיכול מטרות אירניות, ויש גם כמה דברים קטנים כגון להוציא את גלי צה"ל ממערכת הביטחון . יש לציין שהוא בתפקיד שנה ושבועיים.
 13. אני לא שונא אף אחד, הצבעתי לבני גנץ בכל הסיבובים, תמכתי בו גם שהלך לממשלת אחדות ו"שיקר אותי" למען מטרה ראויה לטעמי. אותו אריה דרעי ש"חתם" שההסכם יכובד על ידי ביבי, זלזל ושיקר מהרגע הראשון. שניהם בצוותא לקחו את עם ישראל לבחירות רביעיות, לאחר שהממשלה נפלה ביבי ושות' היו בעננים, מיקי זוהר בכבודו בעצמו באולפן ערוץ 13 אמר בחיוך ובזחיחות " כחול לבן לא היו הכי חדים ולא בדקו את ההסכם לעומק". לאחר מכן הוא "הכשיר" את רע"מ, אפילו על ידי דרעי ושות' . אז כן , אני שמח שקמה ממשלה חדשה לא בראשות ביבי, הייתי שמח שמרצ ועבאס לא היו חלק ממנה, אבל לצערי זה הרע במיעוטו. הייתי מאוד מרוצה מהתפקוד של בני גנץ כשר ביטחון ואני סומך עליו גם בממשלה הנוכחית, השיעור הכי טוב שלמדתי מהמערכה הזו הוא שאין דבר יותר מסוכן מחטא היוהרה.
 14. הבכי של דרעי וליצמן עושה לי עור ברווז אולי עוד דבר טוב יצא ממשלת השינוי לציבור החרדי, מנהיגים חדשים, לא עבריין מורשע ולא חשוד בפלילים עוד עוד עוד
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.