Jump to content

MoTi_NiMnY

משתמשים רשומים
 • Content Count

  999
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About MoTi_NiMnY

 • Rank
  המ"מ

Recent Profile Visitors

1,184 profile views
 1. לא יהיה קל בלי מגנים - קנדיל בלי כושר ודוידזאדה כנראה בגלל זה 3 גרזנים בקישור..
 2. בתחילת שנות ה-90 כשהייתי ילד הוא היה מתבכיין אחרי נצחונות שרק נגדנו משחקים בונקר שהשופט בן זונה וכו וכו זה נחמד כשאתה מנצח ככה על הדרך כשהקבוצה שלך פח מחזיקה בכדור 70% ורק בעיטה אחת למסגרת ומקבלת 3 חתיכות.. תסתום את הפה ואל תשאל בשידור מה החוקים... בקיצור לא חושב שהיינו כאלה, פשוט היינו גרועים ממש בשנות האלפיים.
 3. אני זוכר עד היום את קלינגר מתרומם לנגיחה ומשווה ל 1-1 מול חיפה בחצי גמר גביע 95-6 הגול הראשון שלי בבלומפילד בתור ילד (שער 10)
 4. איך טוענים את רשימת החניונים של דאבל לווייז במינימום מאמץ ?
 5. רק ילד שלא מכיר את ההיסטוריה של המועדון יכול להגיד שאלה השנים הכי גרועות.. היה לך בעלים סמרטוט שהתבטל מול שחר ונתן לו לשלוט בשוק ההעברות, במקביל דיבר על תרבות וניהל כמו מכולת שכונתית. גם אם נמני התלכלך מול לוני בכל נושא קרלוס גרסיה, הפרטים לא באמת ידועים לך והוא עדיין היה נאמן למועדון ולאוהדים בפרמטרים החשובים. בקלות יכול היה לעבור להפועל או לחיפה שברוב השנים היו קבוצות מנוהלות הרבה יותר טוב בשכר טוב יותר או אפילו שווה ערך. אוסיף ואומר מן הסתם אין קונצנזוס מוחלט על אף שחקן ולגיטימי לאהוב או שלא, אבל אי אפשר לבטל את היותו סמל את התרומה המקצועית והרבה מעבר לזה בכל הקריירה שלו.
 6. בעיניי אין להדחה המוקדמת קשר לרכש שהיה או לא היה יש קשר לפצועים כמו סאבוריט (בהתחלה) ייני ואצילי שהם שחקנים משמעותיים יותר מאחרים ויש קשר לקבוצה שבאה בלי ביטחון ובלי יכולת מול קלוז' בשני המשחקים לא מסוגלים לחבר יותר מ-2 מסירות מדוייקות בהתקפה זה היה פשוט הזוי זה נראה כמו הכנה גרועה לעונה של הצוות המקצועי או בעיה מנטלית עמוקה בסגל לבכות על חלוץ בלם וכן דסה לא דסה מחטיא את המטרה, לא הבאנו 20% מהיכולת שיש בסגל הנוכחי רכש זה לא גלולת פלא ולא היה משנה את זה משמעותית
 7. מתי עלה 650 ? פעם אחרונה ששילמתי סכום כזה זה היה ב 99/00 למנוי נוער בשער 4 עשרים שנה המנוי ל 11 נע בטווח של 800-1100 כאשר בזמן הזה יוקר המחיה וכל דבר אחר עלו פי מאה.. אין גבול לבכיינות?
 8. שאלות מביכות באנגלית עילגת עשה איתם חסד
 9. טעות של ילדים לא יוצאים בשפיים רשפון או שקר כלשהו
 10. אתם באמת בעד ליגיון זרים ? לא רואה איך זה מקדם אותנו כמועדון להפוך לתחנה מרכזית.. צריך להחזיר את המשכורות לאיזון, לא צריך לשלם פי 3 או פי 4 מקבוצות אחרות מספיק פי 1.5 או 2 גם אם זה יעלה בחלק מהתארים הקבוצה צריכה לתפקד בהתאם להכנסות שלה פלוס מינוס..
 11. יש הבדל בין עשר אלף בסוף החידוש עם הלשון בחוץ,לבין עשר אלף ביום הראשון עם תורים מטורפים בפתיחה. אי אפשר לנתק את החדשים מהקיימים זה לא ואקום - כשיש התלהבות היא חוצה את כולם. לדעתי יישבר השיא של חיפה..
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.