Jump to content

MoTi_NiMnY

משתמשים רשומים
 • Content Count

  999
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About MoTi_NiMnY

 • Rank
  המ"מ

Recent Profile Visitors

1,287 profile views
 1. לעלות בשיטת משחק כדי להגעיל את התחת לחטוף בכל זאת את ה 1-0 בצורה היסטרית ומביכה ואז להתחיל לפרק קלאסי הפועל חרא על הפרצוף שלהם 3-0 פעמיים נ.ב. סוף סוף רגע ואר חיובי: התלהמות של השחקנים ואז סידי הודיע "אדום בבדיקה" באותו רגע הלב של אוהדי הפועל בתחתונים ואז כשהניף את הכרטיס חגיגות ואתה יודע בלב שזה Game over
 2. מאז שצ'יקו נכנס המומנטום השתנה אנחנו מאוד מסורבלים בשליש האחרון מול הגנה עומדת מסירות הגרועות בעולם לגילן אבל לצ'יקו מספיק לזרוק כדור בסביבה שלו הוא יגיע וישתלט או יעביר הלאה ב 80% מהמקרים לא משנה כמה המסירה גרועה וכמו שאמרתי אנחנו מתמחים בזה נ.ב. לקרית שמונה ולשופט אני מאחל רק רע
 3. אני בדרך כלל מתמקד בחיובי, אבל מזמן לא התעצבנתי כמו בגול שחטפנו ראבאק אמצע תוספת זמן שחקנים הולכים באדישות ונותנים לשחקן להפציץ לחיבורים כמו בחימום הלך עוד משחק עם שער נקי ועלינו ל -6 ספיגות ביאס לי את כל הניצחון החשוב הזה מקווה שאיביץ שטף אותם באוטובוס כל הדרך חזרה לקרית שלום.
 4. חטפנו 4 גולים ב 20 משחקים, זה פסיכי. קבוצות בקושי מצליחות לבעוט לנו לשער.. שימשיכו לחלל.
 5. לא יהיה קל בלי מגנים - קנדיל בלי כושר ודוידזאדה כנראה בגלל זה 3 גרזנים בקישור..
 6. בתחילת שנות ה-90 כשהייתי ילד הוא היה מתבכיין אחרי נצחונות שרק נגדנו משחקים בונקר שהשופט בן זונה וכו וכו זה נחמד כשאתה מנצח ככה על הדרך כשהקבוצה שלך פח מחזיקה בכדור 70% ורק בעיטה אחת למסגרת ומקבלת 3 חתיכות.. תסתום את הפה ואל תשאל בשידור מה החוקים... בקיצור לא חושב שהיינו כאלה, פשוט היינו גרועים ממש בשנות האלפיים.
 7. אני זוכר עד היום את קלינגר מתרומם לנגיחה ומשווה ל 1-1 מול חיפה בחצי גמר גביע 95-6 הגול הראשון שלי בבלומפילד בתור ילד (שער 10)
 8. איך טוענים את רשימת החניונים של דאבל לווייז במינימום מאמץ ?
 9. רק ילד שלא מכיר את ההיסטוריה של המועדון יכול להגיד שאלה השנים הכי גרועות.. היה לך בעלים סמרטוט שהתבטל מול שחר ונתן לו לשלוט בשוק ההעברות, במקביל דיבר על תרבות וניהל כמו מכולת שכונתית. גם אם נמני התלכלך מול לוני בכל נושא קרלוס גרסיה, הפרטים לא באמת ידועים לך והוא עדיין היה נאמן למועדון ולאוהדים בפרמטרים החשובים. בקלות יכול היה לעבור להפועל או לחיפה שברוב השנים היו קבוצות מנוהלות הרבה יותר טוב בשכר טוב יותר או אפילו שווה ערך. אוסיף ואומר מן הסתם אין קונצנזוס מוחלט על אף שחקן ולגיטימי לאהוב או שלא, אבל אי אפשר לבטל את היותו סמל את התרומה המקצועית והרבה מעבר לזה בכל הקריירה שלו.
 10. בעיניי אין להדחה המוקדמת קשר לרכש שהיה או לא היה יש קשר לפצועים כמו סאבוריט (בהתחלה) ייני ואצילי שהם שחקנים משמעותיים יותר מאחרים ויש קשר לקבוצה שבאה בלי ביטחון ובלי יכולת מול קלוז' בשני המשחקים לא מסוגלים לחבר יותר מ-2 מסירות מדוייקות בהתקפה זה היה פשוט הזוי זה נראה כמו הכנה גרועה לעונה של הצוות המקצועי או בעיה מנטלית עמוקה בסגל לבכות על חלוץ בלם וכן דסה לא דסה מחטיא את המטרה, לא הבאנו 20% מהיכולת שיש בסגל הנוכחי רכש זה לא גלולת פלא ולא היה משנה את זה משמעותית
 11. מתי עלה 650 ? פעם אחרונה ששילמתי סכום כזה זה היה ב 99/00 למנוי נוער בשער 4 עשרים שנה המנוי ל 11 נע בטווח של 800-1100 כאשר בזמן הזה יוקר המחיה וכל דבר אחר עלו פי מאה.. אין גבול לבכיינות?
 12. שאלות מביכות באנגלית עילגת עשה איתם חסד
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.