Jump to content

guyG

משתמשים רשומים
    0
Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אתה יודע שלא באמת מעניין אותי מה אתה חושב עליי נכון? אל תנסה להוציא את מה שאמרתי מהקשרו, כתבתי את הדברים בהקשר לדברים שנכתבו לפניי. האם יש לי אמפתיה כלפיו? ברור.. זה בייסיק בלהיות בנאדם אבל מפה ועד לרחם עליו ומסכן...בוא, יש מיליונים לפניו שאני מרחם עליהם. יש אנשים שנפצעים ו"גומרים את הקריירה" שלהם שמלכתחילה הייתה עם משכורת מינימום אז כן, מצטער שאני לא מרחם על מיליונר בשיא חייו שאולי גמר את קריירת המשחק שלו אבל העתיד הכלכלי שלו והבריאות הכללית שלו מעולים
  2. יש מישהו בעולם שלא חוווה משברים? אני באמת לא בא ממקום שיפוטי אבל כשמדברים עליו ספציפית אז וואלה..הבנאדם ינגב את הדמעות עם יורו
  3. שחקנים מבוטחים במיליונים במידה וקורה להם משהו אח, שיביא לי את הבעייה הזאת ברגל+ביצה שמאלית בתמורה לעו"ש והכסף שייכנס מהביטוח שלו
  4. לא זוכר את זה, אםזה המצב אז הוא דיי גמור. מרגיז לראות אנשים שיש להם כ"כ הרבה כשרון והם פשוט מבזבזים אותו, כבר הגעת לבאר בנאדם, לא תשתה?
  5. בול מה שאני חושב, אם הוא מסוגל להוריד אגו גברי טיפוסי ולהבין שיש לו פה מישהו ללמוד ממנו ברמת התמחות..הוא מרוויח את הקריירה שלו, מאחל לו לקחת את ההזדמנות הזאת
  6. הרבה פה הופכים את המשחק למכבי נגד אצילי, זה בדיוק מה שהפועל עשו עם זהבי..ראינו כמה זה שירת אותם...
  7. כמה משחקים הוא שיחק מאז הפעם האחרונה שכבש?
  8. איפה הימים שצוות האימון היה קבוצה בפני עצמה
  9. פיייי כוס אמא של נטפליקס, זה כבר לא שפוי, פותח את אומני הריתוך, סתם לראות אם שווה צפייה ואז הכתוביות... "אני אמן.ית ריתוך שיכול.ה" דייייייי נחנקווווו, זה כבר בלתי נסבל, דיי לדחוף את הזבל הזה למסך שלי
  10. הייתה מישהי שארגנה את הנעקצים והייתה כוונה מחאה לפנות למשטרה, הבנאדם התקפל וגם לאחי החזירו את הכסף,
  11. אחי קנה עכשיו מעוקץ בנזונה, שילם 120 שקל על כרטיס וקיבל זין, הבנתי ממנו שעוד כמה רשמו שהוא עקץ גם 300 שקל מאנשים. אמן תישרף בחיים יבן אלף שרמיט
  12. אני חושב שהוא סופר מודע לכבדות שלו אז במקום להילחם על ניסיון לדחוף קדימה ולייצר מצב בעיטה הוא מסר ליוני, עשה את הפעולות האלו כמה פעמים, אלו דברים שגורמים לך להעריך שחקן אפילו יותר.. מבסוט עליו רצח ומקווה שישפר חדות בפעולה האחרונה שלו
  13. אח מהראיון הראשון שלו היה ברור שזה מאמן שלא יודע להתנהל בקבוצה גדולה, סגנון הדיבור שלו, הפתיחות המטומטמת מול התקשורת...כשעל כל מילה טובה שאומרים עליך אתה מוסיף עוד עשר ועל כל מילה רעה שאומרים על השחקנים אתה מוסיף עוד עשרים זה ברור שאת החדר הלבשה אתה תאבד מהר מאוד. ה"סגנון משחק" שלנו היה **** בעיניים, הכנה טקטית לא קיימת ו.. טוב אמיתי שאין לי עוד סבלנות לבזבז זמן עליו. אני הכי לא כפוי טובה, נדיר שתשמע ממני מילה רעה על מכבי מחוץ לפורום אבל זה מה שאני מרגיש כלפיו. לא קיללתי, לא ביזיתי- אמרתי נטו מה אני חושב עליו ושאני מאוד שמח שהוא כבר לא פה ושכן- היה נחמד אם היה לוקח את בלקמן איתו
  14. בלקמן חלק מהצוות שלו נכון? טובים השניים מן האחד. לא זוקף לזכותו דבר, הגענו לאן שהגענו באירופה למרות דוניס ולא בזכותו. שלום ולא להתראות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.