Jump to content

guyG

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by guyG

1. איזו קונוטציה אכזרית קיבל המושג שבת שלום לאוהדי הפועל... " שבת, שלום"
  2. היה נושא לפניי 3-4 שנים עם המון דוגמאות ממש יפות לשינוי הסמל..מישהו יכול למצוא?
  3. חפשי בגוגל מתאם sd usb נראה לי שזה מה שאת צריכה, מכניסים לתוכו את הכרטיס ומחברים לסמארטפון
  4. ת'כלס הפורום זה פייסבוק בתקופה שאשכרה נהנית ממנו...
  5. אאל"ט יהודה ציין את זה לפני כמה ימים, אני לא מבין בתחזוק אתרים אבל אם מה שיחזיר את טאפטאלק ובכלל יעזור להחזיק את הפורום זה סכום סמלי...אפשרי להרים משהו לא?
  6. חחח כן ראיתי אח"כ...אשכרה הורדתי שוב TAPTALK עם תקווה בלב
  7. תהיה גם אפשרות לחסוך לכם את עלות המשלוח ולאסוף בנתניה?
  8. וואלה יותר זורם לצעוק קיארטנסון
  9. שלט לומד הוא השלט האדום שבלחצן האמצעי כתוב SELECT ויש לוגו של HOT מאחור. ניתן לכייל מחדש כל כפתור ובכל המצבים (TV/HOT/DVD-VCR). מצ"ב המדריך מהוט, בעיקרון אחרי שאתה נכנס למצב כיול מחדש, תצמיד את עיניות השלטים, לחץ על הכפתור שאתה מעוניין לשנות ולאחריו על הכפתור בשלט המקורי, חכה להבהוב כפול בTV. ע"מ לסיים את הליך הכיול לחץ על TV עד להבהוב כפול (לא ממליץ לשנות יותר מ2-3 כפתורים במכה). 1. הציבו את שלט HOT מול השלט המקורי של הטלוויזיה, כלומר העיניות של השלטים צריכות להיות קרובות זו לזו. מומלץ למקם את השלטים על שולחן יציב. 2. לחצו על לחצן TV בשלט HOT לחיצה ארוכה עד שנורית TV תהבהב פעמיים. 3. לחצו על הספרות 9->7->5 בשלט HOT. 4. לחצו לחיצה אחת לא רציפה על הלחצן שתרצה להתאים בשלט HOT. לאחר פעולה זו תהבהב הנורית שבראש שלט HOT. 5. כוונו את עינית השלט המקורי של הטלוויזיה לעינית שלט HOT, ובזמן שהנורית שבראש שלט HOT מהבהבת, לחצו בשלט המקורי של הטלוויזיה על הלחצן שתרצו להתאים עד שייפסק ההבהוב בשלט HOT. אם תרצו לצאת משלב התיאום בין השלטים לחץ על TV בשלט HOT לחיצה ארוכה עד שהנורית TV תהבהב פעמיים. כעת תוכלו לבדוק אם שלט HOT הותאם כראוי. אם ההתאמה לא הצליחה, עליכם לחזור שוב על פעולות ההתאמה. אם תרצו להתאים לחצנים נוספים, עליכם לשוב ולבצע את ההוראות שבסעיף הרביעי ובסעיף החמישי. אם תרצו להתאים את שלט HOT ל-AMP, לחצו על לחצן DVD/VCR במקום על לחצן TV, בהתאם לשלבים שלמעלה.
  10. הwave חרא..תגיד להם שאתה רוצה שלט לומד(הם ממש בסדר הקטע הזה ומחליפים שלטים בלי בעיה)..השלט הזה עדיף כי אתה יכול להפוך אותו לשלט אוניברסלי.אם תרצה אסביר
  11. לא רואה כלום בפייסבוק וגם בלינד ךנבדל אין שידור פועל
  12. בבת מצווה לאחותי..לא יודע איפה לחפש שידור, אם משיהו יכול להעלות.. גלקסי 5 אם זה משנה
  13. ממה שאני יודע לאתר המציג אין כל קשר לפרסומת או למפרסם כי הפרסומות בבאנרים הן מבוססות חיפוש נטו, משמע דברים שחיפשת בגוגל לאחרונה.. אני למשל חיפשתי במשך כמה שבועות (לפני חצי שנה בערך) שירים של זמרים עיראקים מהדור הישן לסבא וסבתא שלי ובמשך כל אותה תקופה כמעט כל הפרסומות היו בערבית (ברוב האתרים וביוטיוב).
  14. guyG

Fifa 2017

בגלל זה חיפשתי בכל הרמות(גם הקיטים הנעולים, אני כולה לבל 6), יש שם של חבילות של כמה ליגות אבל לא ראיתי LaLiga Santander.
  15. guyG

Fifa 2017

אבל זה הקטע המוזר, שאני לא רואה את זה שם. בדקתי בכל הרמות ובכל המוצרים (אשכרה הייתי בקטגוריית כל המוצרים ואח"כ כל קטגוריה בנפרד כדיי לראות שאני לא מפספס משהו), אין את של ברצלונה... המשחק אומר "unlock this item in the Football Club Catalouge" האם יש איזושהי תת קטגוריה/ קיטים שאתה רואה בשלב מאוחר יותר או משהו?
  16. guyG

Fifa 2017

מישהו יכול להגיד לי איך פותחים את הקיט מדים של ברצלונה? לא מבין בכל העניין כי לא משחקים אונליין אצלנו(אבל אני כן רשום)..רק משחק רגיל. ולמה לעזאזל אי אפשר לשמור מערכים?! זה דיי דפוק שכל פעם צריך לבזבז זמן על להכין מחדש את ההרכב (גם מלא פעמים זה לא שומר לנו את ההגדרות משחק של מזג אוויר, אצטדיון וכו'). פעם ראשונה עם פיפא וחסר מושג בכל עניין המטבעות וזה..
  17. אני ואחי הלכנו לפניי שנתיים, דיכאון של החיים... לא תעשה- הרישיון לא יחודש משמע הרישיון שלך לא יהיה בתוקף...עבירת תנועה/עצירת שוטר אקראית או תאונה לא עלינו ואכלת אותה. לגביי השאלה שלך= אני דחיתי באיזה שנה את הרענון, אבל בדחייה השנייה הייתי צריך לנסוע למשרד הרישוי לקבל אישור, שזה סיוט בפני עצמו..סגור את זה ביומיים של לימודי בוקר(6 שעות כל יום אאל"ט) ושלום על ישראל.
  18. guyG

Ps4

זה הרגע שבו אני תוהה...כי אתה הGO TO GUY בעניין אבל איך מזמינים אם אין אפשרות לשלוח לישראל? ואין איזה דיל טוב שבא עם 2 שלטים? פחות מעניין אותי המשחקים כי יש לנו PS3 עם פיפא 17( אולי GTA V יהיה סבבה אם ההבדל במחיר נמוך לא משמעותי) תמיד שיגע אותי החיפוש באמאזון, יותר מדיי בלאגן בחיפוש, לבדוק שיש אפשרות לשלוח ומחיר משלוח
  19. guyG

Ps4

אחי רשום לי שאי אפשר לשלוח לישראל..יש עצות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.