Jump to content

guyG

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by guyG

1. גם אליי הגיע מקודם (קריית אונו). מוזר אבל שלא התקשרו בכלל לתאם..אם הוא מגיע מגיע 10 דקות אחרי- לא היה אף אחד בבית
  2. guyG

Ps4

עזרה לגביי השלט?
  3. guyG

Ps4

צריך עזרה לפניי קניית 2 שלטים, השאלה אם יש למה לחכות לבלאק פרידיי או שההבדלים במחיר לא יהיו משמעותיים.. אשמח לעזרה ואם יש למישהו מחיר יותר טוב מזה https://www.amazon.com/DualShock-Wireless-Controller-PlayStation-Black-4/dp/B01LWVX2RG/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1509890638&sr=8-3&keywords=sony%2Bplaystation%2B4%2Bcontroller&dpID=41%252BxA8sb0PL&preST=_SX300_QL70_&dpSrc=srch&th=1
  4. guyG

Fifa 18

בעניין ההגנה- לא יודע למה אבל ההגדרות הגנה בקיק אוף (לפחות אצלי וגם אצל חלק מהחברים) היו על לגסי ולא טקטיקל, זה מבטל את כפתור R1 ובכך אין בעצם Teammate Contain, לי זה היה משמעותי בטירוף אז תבדקו גם אצלכם במידה ואתם משתמשים בR1 שאתם על טקטיקל בהגדרות הגנה
  5. ניר רשף מול מכבי= האו"ם מול ישראל
  6. guyG

Fifa 18

שאלה- אני צריך חשבון פלוס בשביל לקנות את המשחק דרך החנות? אצלי משחקים רק זוגות/ ראש בראש. לא אונליין וכל זה, KICK OFF בלבד. תמיד הייתי קונה דיסק אבל נראה לי דיי מיותר, גם בגלל הקטע שמוריו ציין שקצת מעלה חשש ד"א וואן שלחו פוש שהעלו את הדמו אבללא מצאתי אותו בחנות, יש למישהו מושג למה?
  7. כמעט ונתתי לייק, ואז ראיתי על כמה לייקים יש להודעה
  8. מאמין ומקווה שהרמה תעלה עם סוף החופש, אבל בהחלט תגובה הכרחית ומבורכת למצב שנוצר
  9. עדיין חושב שעם קצת ידע בפוטושופ(בחירת צבעים נורמלית, הברקה,הבלטה, ליטוש וכו') זה סמל קטלני. מסגרת נקייה שהולמת את צורת המגן דוד זה כל מה שצריך כי הסמל עצמו של מכבי הוא פשוט גאוני ודיי עצוב שהוא "מתחבא" בסמל העדכני
  10. רעיון שהיה לי, אין לי מושג בפוטושופ אז זה הכי טוב שלי...נעשה בפאוורפוינט, סליחה על הקצוות האדומים http://
  11. כל יוטיוב טועה ואתה צודק, קיצר שחרר כפרה, לא מעניין אותי וגם לא אכנס לנושא שוב כי אין לי כח לחפירות...זה מה שאני יודע ממה שבדקתי בגלקסי 3, 5 וA5.
  12. על חלפים כבר ענו לך אבל אני מדבר על זה שבגלקסי יש מעבד סנאפדרגון ברשמי ובמקביל זה אחד אחר וגם פחות ליבות ככה שהוא איטי יותר.
  13. אתה מממש אחריות בחנות שממנה קנית ולא דרך סאני, במידה ומדובר במכשיר סמסונג למשל וכפוף לאחריות שלהם שלאו דווקא מכסה את מה שסאני-סמסונג כן. ברוב המקרים הגרסא לא יכולה להתעדכן- "רום מקוסטם".חלק מהחנויות כן שמות מה שנקרא "רום אירופאי", שכן מתעדכן. רכיבים כגון לוח אם, שונים מאלו של היבואן הרשמי (זולים ואיטיים יותר מן הסתם). עדיף ורצוי לקנות מכשיר של היבואן, אבל לא אצל היבואן..בהרבה חנויות ישנה אפשרות לקנות יבואן רשמי/מקביל-והמחיר למכשיר עם אחריות יבואן רשמי -עדין יותר זול מלקנות אצל היבואן עצמו.
  14. יש ב1:15 (עוד חצי שעה) את הראיון ב 554, לפי חיפוש בלוח שידורים של הוט יהיה עוד 10 פעמים את הראיון בערוצים השונים של צ'רלטון מעכשיו ועד ראשון
  15. אח שלי אבל תראה מה רשמתי- אם אפשר לא לתת ספוליירים בשאר הנושאים ולשמור את השיחות על הסדרה רק לנושא הזה, זה יהיה מבורך קראתי כל ספר אחרי העונה שלו בשלושה הראשונים ובסוף עונה 5 את שאר הספרים (נשאר לי חלק ב' של ריקוד עם דרקונים), הספרים הרבה יותר "מלאים" ככה שלדעתי זה היה יותר כיף לראות ואח"כ לקרוא מאשר ההפך.
  16. כן אחי אני מדבר על שיחות שיהיו על פרקים מהעונה השביעית..אנחנו כמה חברים שרואים את כל העונה במרתון וגם ככה מעונה 5 שכבר כמעט וכולם רואים את הסדרה קשה מוות לברוח מספויילרים, לפחות שבפורום(למעט הנושא הזה) תהיה סביבה בטוחה
  17. יצא לי לראות שלא מעט פעמים אנשים כותבים ספויילרים בנושא סדרות מומלצות, זה מבאס אש- יש את הנושא הזה שמיודע לסדרה, בחיית אל תתפזרו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.