Jump to content

guyG

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by guyG

1. שלט לסוני DualShock 4 Wireless Controller for PlayStation 4 - Jet Black https://www.amazon.com/dp/B01LWVX2RG/ref=cm_sw_r_cp_apa_wCO8BbZVWC1TY
  2. תראה את הסרט סייטולוגיה וכלא האמונה
  3. ת'כלס למה להעלות אותו לחימום? אתה מוביל 3-0 בדקה 35, למה להכניס ולסכן אותן/לתת לו להתחמם בידיעה שלא תכניס אותו? מה שיותר מטריד כרגע זו העובדה שקנדיל לא ראה אתמול אפילו ספסל
  4. המושיעים והשורד המיועד אחלה סדרות
  5. תפתח יוזר לכל שלט (כשאתה בבחירת צדדים בפיפא) ושם תגדיר לכל שלט בנפרד את ההגדרת מקשים המןעדפת על אותו שחקן כברירת מחדל וגם hide לtrainer. ככה לא צריך לשבור את הראש כל פעם מחדש. וואלה אחרי ההגדרה הראשונית(גג 5 דקות) זה עדיף על מה שהיה עד עכשיו
  6. גולים לא קשורים בדקות מכריעות, לא מעט פעמים שאתה אשכרה מרגיש שהיכולת של הקבוצה שלך יורדת דרסטית אחרי שאתה מקבל גול והקבוצה הנגדית במומנטום אש. זה אחלה דבר אם זה מתון והגיוני אבל ב18 הרבה פעמים זה היה מוגזם רצח
  7. וואלה קיבלתי את הדיסק הרגיל בקומבינה ב25 והספקנו לשחק כמה משחקי זוגות- מרגיש שההגנה סוף סוף חזרה לתפקד ודווקא לא קל לבעוט, בהחלט עשו שם שינוי שמורגש מאוד לטובה. גם הפיצ'ר של המומנטום שהיה מוגזם בטירוף ירד לרמה שפוייה.
  8. לא יודע אם זה עלה פה או לא אבל רק עכשיו גיליתי שיש באפליקציה המעודכנת skip intro גם כשאתה משדר לכרומקאסט, פשוט לעדכן את האפליקציה ולהפעיל מחדש את הפלאפון. (התווסף כפתור במסך נעילה)
  9. לפני כמה שבועות איוב קרא אמר אצל אופירה וברקובביץ' שהוא מוביל מהלכים שערוצי הספורט בארץ יהיו בחינם (הזוי כשלעצמו), בפועל- משחק שהחוק מחייב לשדר, לא משודר. באמת שכבר אין כוחות למדינה הזו, על מה אני משלם כסף קיבינימט????
  10. וואלה לא מצאתי עדיין משהו ששווה לקנות ולספוג את המס..דיברתי מקודם בצ'אט עם נציג שלהם ואין כ"כ מה לעשות עם השערוך מסים. יאללה שיגיעו כבר לארץץץ
  11. שזה אומר שזה יוחזר לאחר קבלת החבילה? כי אני עשיתי אתמול סתם בדיקה על כמה מוצרים והמס הגיע לסכום של איזה 400 שקל(כמה שטויות לכלבה ואביזירים למטבח וכו'...לא אלקטרוניקה וכאלה)
  12. אחי יש לך עיניים ביוניות...אשכרה לא רואים את הכדור אני שמתי את הטלוויזיה על זום (מגביהה מעט את הזווית) וזה לא כזה עוזר
  13. https://twitter.com/kann/status/1007958517708460032 חברת HBS האחראית על צילום המונדיאל והפקתו בחרה בזווית צילום שונה לשידור 4K וסופגת עקב כך תלונות רבות מישראל, כמו גם ממדינות אחרות שבחרו ב-K4. עד שזווית הצילום תשתנה, בכאן ירכשו גם את האפשרות לצפות באיכות הנמוכה יותר בHD ויספקו אותה עבור ערוץ כאן 11 >>
  14. גם אני, אבל עשיתי השתלת קרנית בניתוח פרטי, אם צריך עזרה- בכיף
  15. יש שם את התיק של אדידס? מנסה לפתוח כבר 10 דקות ועכשיו האתר קרס לגמריי
  16. זה היה על התנועה שהוא עשה שופט, אחרי כמה אזהרות שהוא קיבל מעברות קודמות
  17. קניתי ZEN של ZEN PROTOCOL, בלוקצ'יין פיננסי שעושה רושם מאוד חיובי, אם מישהו קנה/מכיר/ יש לו אינפוט על ZEN אשמח לשמוע ד"א כל הטוקנים שהוצעו למכירה כבר נמכרו שלשום
  18. גם אני קיבלתי, אולי זה תלוי בסכום הרכישה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.