Jump to content

guyG

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by guyG

1. ת'כלס גם הדוברות שלנו מפגרים(עופר איכה???), למה לתת יד לשתיקה על האבוקות בפחנין? בגלל שכל העולם עכשיו צופה בצ'צ'נים של ביתר אז עכשיו אסור לעשות שום צעד נגד קבוצות ערביות שעוברות על התקנון???? אשכרה מטאטאים פה את הסיפור כאילו לא קרה כלום ואפילו אופירע שותקת..ימממממחחחח שמך לוזוןןןןן
  2. ההתאחדות לא יכולה להמציא חוקים, צריך להמשיך כך ובמידה וההתאחדות תעשה שטויות ותנסה לעשוק את מיץ'- ללכת עם זה עד הסוף ולהציג תקדימים בעולם לכרוזים שעושים בדיוק את אותו הדבר ואף יותר בזמן שהם כפופים לאותה חוקה ולכן אין שום סיבה לבוא בתלונות, בטח ובטח שלא לקנוס. אחח מעניין אם למכבי פ"ת היה קהל כמו שלנו חוקים כאלה היו מונפצים כל פעם..
  3. בנושא שעליו אתה מדבר כולם דיברו(וגם אני) על כך שהוא נראה אפטי לקבוצה, שחקן שהראש שלו לא בקבוצה-לא ייתן ת'תחת ולשם הופנו הטענות. יש לו חסרונות כמו לכל שחקן ומנגד יש לו לא מעט ייתרונות ככה שהשיקול היחיד הוא לא איך הוא משחק אלא האם הוא רוצה לשחק..
  4. שחקן באמת מדהים, אכן מסירות זה דבר שהוא צריך ויכול לשפר, יש לו מסירות "רכות" שעוברות ליריב על פארש(כי הן באמת מדוייקות אבל בגלל האיטיות של הכדור היריב מקדים את השחקן שאליו תכנן למסור)/מעכבות את ההתקפה.
  5. Shitzi הייתה טבילת אש לא קלה.. יאללה רק שייגמר המחזור עם בשורות טובות
  6. לכבוד היום הולדת שחגג על הראש של פחנין, מן הראוי שהברכה תהיה בהתאם http://www.youtube.com/watch?v=zTKcKJMBKyg
  7. אתם צריכים להבין איזו זכות יש לכם להיות שם, שם עם האהבה שלכם שנופלת ורק אתם יכולים להרים אותה, שם כשהיא פורחת ובאה אליכם ליציע לומר לכם תודה. שם כשהלב רוטט מאושר וכל ההפסדים בדרבי נמחקים כלא היו כי 4-0, שם כשהנקודות עוזבות את בלומפילד ואז בא ילד צהוב ברמ"ח איבריו ושס"ה גידיו ומפציץ ת'שער ומד"א נכנס לכוננות חירום לאלה שמהפך כזה פשוט גדול עליהם... אתם צריכים להבין כמה מזל יש לכם להיות אלו שיכולים לשנות את כל המשחק בקול שירעיד גם את השמיים..באהבה שלא מפסיקה לתת אוויר לנשימה גם כשהכל נראה שחור..בלהיות חלק משלם אחד גדול שקוראים לו מכבי תל-אביב. אתם צריכים להתבייש בזה שאתם מגיעים למגרש בשביל לקלל את הקבוצה שלכם, את השחקנים שלכם..בלחשוב שאתם יודעים יותר ממאמן שנושם את הקבוצה ומצוות שיודע בדיוק מה לעשות ועם מי בכל רגע נתון. אתם צריכים להתבייש בכך שבמקום להיות שם עכשיו בשביל השחקנים אתם לא מצליחים להתעורר מהפנטזיה של טריפל/דאבל כאילו היינו שווים אותם בעשור האחרון. את כל זה אומר לכם אחד שבחיים לא היה מי שייקח אותו למשחק ושעד שהיה יכול ללכת בעצמו...בוא נגיד שהמציאות דפקה בדלת. אני הבטחתי לעצמי שלא מעניין אותי מה קורה העונה, אני והאחים הקטנים שלי נהיה ביציע השנה הבאה בע"ה ואתם שהייתם שם עד היום צריכים להבין שיש כאלה שהיו מתים להתחלף איתכם כי הייתם שם..הייתם עם הקבוצה שלכם שבלעדיכם אין לה זכות קיום. ומה אתם בוחרים לעשות עם הזמן הזה לצידה? אתם מבזבזים את הזמן הזה בלקלל אותה..תתביישו לכם..
  8. עומר תיאורטית מה שאתה אומר הוא הרצוי אבל המצוי הוא שנראה שגדול על ילד בן 21 להיות חץ ההגנה והראשון לחלק מסירות להתקפה. ייני היה טוב אבל אם אני זוכר נכון שיחקנו מול קבוצה שלא היוותה סכנה אז לא היה אפשר לבחון אותו בעמדה הנ"ל כי גם לכולבוינק הזה אין נסיון שם. זה מערך שמוכיח את עצמו אבל במשחקים חלשים כמו אתמולזה נראה כאילו השחקנים הם דומינו, אין אחד מהם שלוקח על עצמו כשהשאר נופלים. הם משחקים כקבוצה וזה מדהים כשלעצמו אבל זה נראה כאילו הם שכחו שיש להם גם יכולת אישית..אמנם זה לא הנושא אבל כל מי שחושב שאתמול היה צריך להיות הרכב שונה טועה. ההרכב הזה היה צריך לנצח את בית"ר, לא היינו צריכים לסכן שחקנים(אל תשכחו שזאת עונה ראשונה שלהם עם צוות שמוביל כושר גופני יוצא מן הכלל אז כן צריכים לתת מנוחה לשחקנים קבועים) לפני משחק חוץ לא קל. איבוד 3 נקודות זה הרבה יותר גרוע מאיבוד הגביע.
  9. להביא מגן שמאלי איכותי זה מספיק קשה, שלא לדבר על להביא אחד באמצע עונה, פידלף הוא גיבוי והעמדה הטבעית שלו היא בלם(רוטציה בעונה הבאה תהיה צורך). ראדי יכול לתפקד במקום אלברמן ולוגסי יחליף את ראדי(זה עבד מעולה כשזה קרה). בכל מה שקשור לאבו זייד, מספיק היה לראות את הקלטת שלו שהייתה בוואן בכדי להבין שחוץ מחילוץ כדור ע"י עבירה(שגררה לרוב כרטיס) הוא לא יודע לעשות כלום, אין לי מושג מה מצאו בו ואני מקווה שעונה הבאה לא נראה אותו ככה שכל מילה מיותרת לגביו.. ורד- קיבל מספיק הזדמנויות ובכל משחק הוא גרם לגול/פנדל/מחסור בהתקפה...הוא העלים את עצמו ולא מאמנים, חבל שכך כי הוא כן היה טוב. יגיל-קשה לי להבין למה לא השאירו אותו,לפעמים עדיף שלא יראה יותר מדיי דשא אבל יהיה עם קבוצה מובילה וצוות נדיר שיכוון אותו מאשר שילך לקבוצה פח. יש לזכור שייתכן ותהיה ליגת מילואים שנה הבאה..מקווה שיחלים במהרה ויחזור לעצמו.
  10. יש מצב שאוסקר הוא היחיד שהבין שההרכב הזה אמור להספיק נגד בית"ר???? השחקנים היו היום על הפנים, טיבי וקרלוס לבד היו מספיקים מול ההתקפות של בית"ר. לא היינו חייבים להסתמך על הצטרפות מגינים כי עם כלללללל הכבוד- אלברמן ראדי לוגסי וזהבי היו צריכים להזין את קולואטי ועטר. המשחק התחיל במתיחות הזוייה ובזוייה שלנו. וורד לא רק שלא הועיל אלא גם הזיק(אלוהים מה אתה עוד עושה פה י'אפס). פידלף-מי יודע מה אתה רוצה מעצמך.. ראדי חזר לתחילת עונה עם החוסר דיוק הלא נורמלי שלו(אז עוד ניצחנו אבל הוא והבעיטות ההזויות לשער , מסירות חזקות מדיי ולא מדוייקות בעליל) אלברמן- מה קורה עם ראיית משחק? שורה תחתונה כנראה שאפקט הדרבי משפיע גם כשמנצחים אותו. אנחנו לא מסודרים, מפחדים ברחבה ודופקים רגרסייה לעונה קודמת. השחקנים צריכים להתעורר ומהר כי היום הקבוצה הזאת נמדדת, אנחנו כבר כמה משחקים מנצחים על קוצו של יוד(משחקים שהיינו מביסים עד לא מזמן) ועכשיו גם הפסדנו..חושש שניכנס לפליאוף עם פור אבל לא עם ידנו על העליונה..
  11. כנראה רק כשאני פותח נושא כזה(בדיוק כזה) כולם מלכלכים ופותחים גו'רה במקום לענות לעניין ולפתוח דיון יפה כמו זה..
  12. טוב לא יודע מה יש לכם פה נגד דיבור על תוכניות לעתיד, לא משנה כמה הן הגיוניות וצפויות אתם מפחדים מהם כמו יונה מרכב. אפשר לחשוב איזו ספקולציה זו שמכבי רוצה להחתים את עטר/אניימה..אז סה"כ שאלתי מה אתם חושבים שעטר צריך לעשות? להמשיך אצלנו עוד עונה/ללכת לקבוצה ראויה בחו"ל. ובנוגע לאניימה- מה אתם מעדיפים-אותו עם אפשרות לשפשף בינואר/חיימוב ולוי ברוטציה אמיתית, איך הפכתם את זה לספקולציה אני לא יודע, מה מפחיד בלדבר על זה אני לא יודע, מה מיותר בזה כשמדובר בקבוצה שלכם-אני ממש לא יודע. אז מנג'ר יוניטד KimhiMTA Melody נכבדים המנהלים יכולים לנעול, למחוק, לאחד וגם למחוק לי את המשתמש. באמת תעשו מה בא לכם
  13. http://www.sport2.co.il/content/81164 לפי הכתבה מסתבר שאניימה כן רוצה להמשיך במכבי(לדעתי זה בגלל שהוא יודע שאצלנו הוא 99.9% יהיה שוער ראשון והחשיפה תהיה גדולה באלופות בע"ה) וכן לעטר יוצע חוזה חדש. אם לשפוט לפי ההיגיון ודבריו של אלירן בסבב הראיונות גם הוא אמור להסכים לחוזה חדש. סה"כ העונה הזו היא עונת הפריצה שלו, אבללל! לקחי העבר הראו ששחקנים שעושים עונת פריצה ולא ממשיכים בארץ לעוד עונה(שהיא לדעתי עונת התוכחה של היכולת) אלא הולכים לארצות ניכר ע"מ להתייבש בספסל מאבדים מהמומנטום שלהם וצוברים חלודה דווקא בתקופה הכי טובה שלהם, ומשם, זוהי דרך תלולה בחזרה ללוזון-ליג. אני לא חושב שאלירן צריך לצאת לחו"ל בעונה הבאה, הוא יהיה מחליף שני בקבוצה ראויה(במקרה הטוב) וחבל...הוא עבד כ"כ קשה והגיע לתוצאות מדהימות אז שיישאר עוד עונה במכבי ימקסם את היכולות שלו ויראה שזו לא עונה של פוקס שבה הכל מסתדר לו, שיצבור נסיון מול קבוצות מחו"ל, ילמד להתמודד עם לחץ של הרבה משחקים ולא עונה שקטה כמו השנה ואז..אז יעשה את הצעד הבא בקריירה.. לגבי אניימה-לא יודע אם הייתי רוצה אותו כי ייתכן מאוד שבמשך הקפמיין המיוחל באלופות יבקשו אותו קבוצות בינואר והוא יירצה לעזוב(הרי בשביל זה הוא נשאר), במצב כזה נשאר עם ברק ששוב לא ייראה יותר מדיי דקות עונה הבאה וחצ'ינסקי. לא עדיף להחזיר את חיימוב?
  14. זה המועמדויות אחי, הוא המועמד השני ברשימה..בסקר אתה רואה ניצחון מוחץ שלו-כל שאר המועמדים עם אחוזים בודדים והוא עם 82%.. עד כה הצביעו 6500 איש..
  15. לא יודע איך אבל קניתי את מה שאמרת..אולי הצעדים שננקטו והמועדון שאליו הוא יחזור יביא לשינוי תפיסה גם אצלו..הפכת אותי לקצת יותר אופטימי
  16. אחי לדבר סתם בציניות זה לא.. אני מסכים שאי אפשר להיות חכמים בדיעבד אבל פה מדובר על בדיעבד בהסתמך על מצב מאוד חמור שהקבוצה הגיעה אליו כשטריגר מאוד משמעותי בו היה ברק.. ברור שאי אפשר להפיל הכל עליו, מה גם שהפציעה לא תרמה למצב שלו..אבל השאלה המהותית פה היא האם שווה לקחת סיכון איתו בעונה הבאה, אני באופן אישי לא חושב שזה יהיה צעד חכם..
  17. אמנם לא הייתי רשום לפורום אבל בכל שיחת כדורגל שהייתה לי לא היה מצב שלא יעלה נושא אלירן עטר ובחיים לא אמרתי עליו משהו רע. כולם ידעו מה יש לו ברגליים וזה היה עניין של זמן עד שגם הוא יידע. כל עונה הוא הוריד עוד שכבה ועוד שכבה והיום הוא מופיע בתפארתו. אצל ברק אין מה לעשות-להביא אותו שוב(לא משנה כמה טוב הוא יהיה) זה ריזיקה ואני לא חושב שיש פה מישהו שירצה לקחת סיכון ולראות את הקבוצה לוקחת צעד אחורה.. מישהו פה אשכרה חושב שהסיכון הזה שווה את ברק יצחקי?
  18. לא רק שלא היינו בפור 30-היינו נלחמים על אירופה בלחץ..אלירן לא היה קרוב למה שהוא היום, לוגסי היה נשאר מתוסכל ואוסקר היה בברוז' ועוד רעות חולות.. אולי על הפציעה הפיזית הוא התגבר אבל פציעה בראש זה דבר שלא מחלים..
  19. אני מנסה להרעיל!?!?! אתה כ"כ מטומטם שאני אפילו לא אתייחס.. וGoMTA אתה שוכח שיש לנו את מרגוליס והייתי רוצה לראות אותו הרבה לפניי ברק.. ופישזנזון, לא הייתי רוצה לתת לקבוצה בארץ כזה חיזוק..
  20. זה לא מיותר כי אני רציתי לשמוע את הדעה שלכם ולראות מה אנשים חושבים..וכן דווקא עכשיו עם כל ההתרגשות אני רואה שחקנים שנפגעו(דגש על לוגסי) שנה שעברה והיום פורחים, אני רואה שמחה במכבי, אני רואה נחישות ומציק לי שיש מצב גדול שהסיבה היא שחקן שציפינו ממנו לכ"כ הרבה, שהיה עם פאקינג סרט הקפטן עליו..ורציתי לראות איפה עוד אוהדים עומדים בנושא. והחשיבה של אלירן לגביי ברק היא לא רציונלית כי הם הפכו לאחים.. שורה תחתונה- ההחלטה של להעיף מישהו בכיר בסגל הייתה צפוייה, הסיבה צפוייה והבחירה בניפוי ברק ולא אלירן הייתה נכונה כי וואלה ברק היה הטריגר.. הסיכוי שאלירן יחזור אחורה(הורג אותי שהוא לא קולט את זה) בהבאת ברק בחזרה למכבי גדול יותר מהסיכוי שנראה את ברק שייחלנו לו מרגע הגעתו למועדון. ב"ה יש לנו אחלה סגל ואם העונה הזאת תצבע צהוב לג'ורדי יש שחקנים על הכוונת(למרות שלא יודע אם לעמדה של ברק צריך בכלל) ולא נראה לי שיהיה חכם מצדו לקחת ריזיקה עם ברק. חבל חבל חבל שזה המצב כי רציתי לראות אותו מצליח אצלנו.
  21. בשביל מה זה טוב, מיותר, כמה למה ועמה..שואל שאלה מה קרהההה.. ובקשר למה שכתבת, לא יודע..אלירן התחבר לברק כי בתור חברים- זה חיבור טבעי. כשברק יצא מהמשוואה אלירן נזרק למים עמוקים ואו שילמד לשחות או שיטבע, ב"ה הבחור שוחה כמו גדול. הלוואי שברק עשה את אותו שינוי כמו אלירן אבל אני לא חושב שזה המצב, ברגע שהוא יחזור לארץ יהיו לו הרבה יותר פיתויים ממה שיש לו בקפריסין וזה יכול לגרום לרגרסיה..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.