Jump to content

guyG

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by guyG

1. שיחזירו את דורית כמו שהיה פעם ולא מעאפן כמו עכשיו, וגם את שלושים בצי.. תכלס אף פעם לא שמעתי את התוכנית שלהם, רק את הדמויות של זרחו ביוטיוב. הדמות היחידה שאהבתי של טייכר היא של אורי גבריאל
  2. בקיצור אכלנו אותה
  3. אם אתה מתכוון לסלילי בפוד סיסטם- אין תשובה אחי כי יש מלא משתנים; סוג הפוד סיסטם, סוג הנוזל שאתה משתמש בו (רמת מתיקות ופרופיל טעם), כמות השימוש- השוואה לעישון: תעשן קופסא ביום, פאקט ייגמר לך בתוך 10 ימים, תעשן פחות- הפאקט יחזיק יותר...באידוי; ככל שתאדה יותר הכותנה (מחליפים סליל בגלל הכותנה) תשחיר יותר מהר ובגלל זה תצטרך להחליף לסליל חדש בתכיפות גדולה יותר. מעל כל זה בא הטעם האישי שלך. בלוטות הטעם שלי ושלך שונות לחלוטין ככה שיש אנשים שמחליפים כל כמה ימים ויש כאלו שמחליפים כל שבועיים ואף יותר. העיקרון שצריך להנחות אותך הוא זה: כל עוד טעים לך ואין צריבות/דיי היט- אין צורך להחליף. אם מדובר בטנק בנייה; בדר"כ בין חודש לחודשיים. שוב תלוי בסוג הנוזלים ואיך אתה מנקה בכל החלפת כותנה. לא שמעתי על מישהו שמשאיר סליל לפחות מחודש. זו דעתי האישית ממה שאני למדתי עד כה.
  4. @הנה זה מגיעבכיף אח, שמחתי לעזור
  5. וואלה לפני קרוב לשמונה חודשים אני הפסקתי אחרי 16 שנה אחי. לא רציתי בכלל להפסיק אלא רק להוריד בכמות הסיגריות שאתה סתם מעשן במהלך היום..מפה לשם, הסיגריה האחרונה שלי הייתה לפני שנכנסתי לחנות לקנות את האלקטרונית. ראשונה הייתה וולאדין כי היא דימתה סיגריה מבחינת משקל(חרא סוללה כמו כל הקטנות אז צריך כמה) ואתה יכול למלא את הפודים במה שאתה רוצה (ג'ול זה גם זבל וגם יקר). היא עשתה את העבודה אבל אחרי חודשיים שלוש עברתי לסמוק נורד שבה הטעם הרבה יותר מורגש והסוללה הרבה יותר טובה אבל גם את הנורד עזבתי בגלל שיש לנו חרא מדינה והתחילו כל האיומים של הוצאת האלקטרוניות מחוץ לחוק. שם הבנתי שאני חייב להיכנס לDIY ולא להסתמך על מוצרים עם פודים וסלילים מוכנים. היום אני עם מוד GEN, טנק BLOTTO ומכין את הנוזלים שלי בעצמי. קהילת הDIY בארץ פשוט מדהימה והטעמים שאפשר להכין מפחידים אחי, מהר מאוד אתה מבין שוואלה כמו כל דבר מסחרי-גם הנוזלים שמוכרים בחוץ מפוצצים בסוכר עם קצת טעמי בסיס פשוטים. בשורה התחתונה- אני לא חושב שלא תתחבר לסמוק נורד כי הוא באמת אחלה של דבר עם 2 אפשרויות של סלילים; אחד הדוק שמדמה סיגריה בכמות האדים ובסחיבה ואחד פתוח יותר עם יותר אדים והטעם מעט יותר מועצם בגלל שהוא יותר פתוח. יש היום לא מעט חנויות שבהן אתה יכול לנסות את הסיגריות האלקטרוניות שיש להן למכירה וגם לא מעט מהנוזלים שהם מציעים בה.
  6. guyG

ליגה ג'

זה! עיקר הבעיה הייתה שוואלה, יותר מדיי זמן עובר בין כל פרק ושהצופה רוצה לדעת יותר על קבוצות מהמגזר מתוך יצר סקרנות שכזה ופה הייתה דלת פתוחה וים חומרים שנשארו על רצפת חדר העריכה..לא מובן בשיט מה הקטע של 5 פרקים. שווה לשמוע את הפודקאסט שהיה עם היוצרים?
  7. הגוגל טרנסלייט לאנגלית דיי לא מובן, הם באמת תופסים ממנו או שיש מצב שעושים לנו מעשה עדן בן בסט?
  8. לראות יומיים אחרי המשחק את הפרומו של ערן זהבי יכול לגרום לי להאמין שיש סיכוי שננצח
  9. בוא נשים את את סך המשכורת בצד כי אני ממש לא התעניינתי בסכום שהוא קיבל בחיפה אבל נאמר פה שהוא נמוך משמעותית מזה שציינת (לא אומר את זה בקטע רע חלילה), זה הימור דיי בטוח לומר שהוא היה מקבל הארכת חוזה לעוד עונה אך בסכום צנוע יותר מפאת גילו. בעניין המשך דרכו לא כשחקן- בחיית, שחקן כמוהו היה ממשיך את דרכו במועדון בדיוק כמו יצחקי וזיו, אלו שחקנים שחדר ההלבשה והצוות המקצועי מאוד מכבדים והם תורמים המון למערכת ככה שאין סיכוי שבעולם שהמועדון היה מוותר עליו כדמות מקצועית. זה מבאס לומר זאת, אבל זה דיון שאפילו לא שווה את המילים שאני ואתה כותבים עליו, הרבה לא זוכרים את זאת כנטישה כי זה התברר שזה כצעד שעשה לנו טוב ולצד השני רק רע אבל באותה נקודת זמן זה היה פשוט הלם שהוא נטש ככה ולכן עם כל הצער שבדבר- ככה הוא ייזכר.
  10. והצד השני של המטבע- תישאר אוהד מכבי, תקבל חצי מהסכום ו99% שתישאר לאחר מכן בצוות הניהולי של מכבי. עכשיו תשאל אנשים במה הם היו בוחרים.
  11. שוב, אם 2 הספרים היו מוכנים- ועוד איך היה
  12. ענית לעצמך במקומי...יש רק אחד שיכול ליצור דיאלוגים, הסתעפויות ועלילות משנה ברמה שאנו רוצים וברמה שיווצר תוכן ל3 עונות מרהיבות ולא 2 שכמו שאתה אמרת- יובילו ל13 פרקים שהכתיבה שלהם פשוט מעליבה את העונות שקדמו להם. אין עוד עונה כי אין חומר כתוב לבסס עליו את העונה הזו שהסדרה זקוקה לה נואשות, הם עשו את המקסימום שלהם עם מה שיש; קו עלילה ראשי ותקציבים אסטרונומיים
  13. מוכן לשים כסף שאם הספרים היו מוכנים הם היו עושים 3 עונות כי היה על מה לבסס 3 עונות, הם נקלעו למצב שיש להם את העלילה המקוצרת וזה מה שקיבלנו..חבל שככה נזכור בסוף את הסדרה. הבשורות הטובות הן שהצילומים לפריקוול כבר החלו בבלפסט, הסדרה תקרא BloodMoon והיא תעקוב אחר ילדי היער והיווצרות מלך הלילה.
  14. מצטט אותך כי אשמח שתתייחס למה שאני כותב כרגע: בפרק האחרון דאני אמרה שהיא תפעל מתוך רחמים על הדורות הבאים והרגע נזכרתי גם בעבד הזקן שהיה במירין וביקש ממנה לחזור להיות עבד כי לדבריו העולם שהיא בונה אולי טוב לצעירים אך לזקנים זה מאוחר מדי לשינוי שכזה.יש מצב שזה גם אחד הדברים שנחרטו לה בראש מאז- מעיין מצב של "אי אפשר ללמד כלב זקן תרגילים חדשים" אני כן מוצא היגיון בפעולה כזו דרסטית שכנראה כבר ישבה לה בראש לא מעט זמן
  15. 4 דקות על קווים לדמותה של דאני, באמת שזה סרטון שהצפייה בו היא חובה (הבאנדם ערך את הסרטון בצורה ממש מדהימה)
  16. הזכרתי כאן לפני שבועיים אאל"ט את החיזיון שלא קיבל מספיק פוקוס מצד הצופים בעונה האחרונה, אמנם הייתי בטוח שהנייט קינג יהיה זה שיחריב את מעלה המלך עם הדרקון שלו ולא דאני אבל הEND GAME זהה- דאני מבינה יותר ויותר שאין לה מה לחפש במעלה המלך כי כמו שהיא אמרה בפרק האחרון- אין לי אוהבים כאן, אז היא שוברת את הגלגל ע"י החרבת מעלה המלך. אני עדיין חושב שאם יישאר בכלל המושג שליט שבע הממלכות אז ווניטרפל תהפוך למושבו ושדאני תחזור למירין שם היא כן נאהבת ונערצת. ההגעה לווסטרוז הביאה לה רק צער כאב ואובדן והאסימון הזה נפל לה בשנייה שהפקק השתחרר לה.
  17. לא חושב שמישהו יחשיב את זה כספויילר כי זה מתוך ראיון של דנאריז אצל ג'ימי קימל אבל שם בכל מקרה בתיבה, מעיין טיזר לפרקים הבאים.
  18. סתם למי שלא עוקב אחרי סרטוני ברייקדאון, סתם עוד משהו שמראה כמה רחוק ראה ג'ורג'; כשרוב ת'יאון, בראן, המלומד לואין, הודור וקייטלין היו בחורש האלים ודיברו על נקמה על הניסיון להרוג את בראן ת'יאון אומר לרוב שהוא יעמוד מאחוריו במידה ויצא למלחמה ולאין אומר "what? Is there going to be a battle in the gods woods?" ואכן שם היה הקרב אולי הכי משמעותי בתולדות ווסטרוז ותיאון היה שם לתת את חייו למען בית סטארק. ההוא שסובב את הראש היה רק כדי שנבין לאחר מעשה כמה שהיא 100% אססין קריד, בדיוק כמו בסצנת העירום שלה- אנחנו עדיין רואים בה ילדה, היא כבר לא.. הפוטנציאל לסדרת בת הוא מפחיד בדיוק בגלל שאנחנו רעבים לגלות עוד על הנייט קינג והעולם הזה בתקופה כ"כ אפלה, על ילדי היער ועוד.. לי ולעוד הרבה כאן יש שאוהבים את הפוליטיקה, הנסתר והדיאלוגים- כנראה נאהב את הסדרה בטירוף, אפשר רק לקוות שהמיינסטרים לא יתבאס עליה ואז יהיה הולד על המשך שלה ושל שאר סדרות הבת( התכנון של הוא הוא 5 סדרות בת נכון לעכשיו שכבר כותבים אותן)
  19. לא חושב שנקבל יותר תשובות לגבי הנייט קינג כי זו העלילה של הסדרת בת, ציינו שהיא תהיה בתקופת הלילה הארוך ככה שלא רואה אותם נכנסים לסיפור הזה יותר ממה שאנו כבר יודעים
  20. צריך לתת יותר ייחס לחיזיון שהיה לחאליסי על חורבות מעלה המלך..מצד אחד היה שלג וכפור ומצד שני הכל נחרב כאילו הופגז מהשמיים, מי יכול לגרום לחיזיון הזה התממש יותר טוב ממלך הלילה רכוב על דרקון? חאליסי גם דיברה על שבירת הגלגל, זה יכול להוביל לכך שמעלה המלך תחדל מלהתקיים לאחר החרבתה ע"י מלך הלילה (או לפחות להפסיק להיות בית מושבו של המלך/מלכה שכן הלאניסטרים כבר לא ישלטו בשבע הממלכות) והצפון ישלוט בכל שבע הממלכות. זה מסתדר מכ"כ הרבה זוויות (שבירת הגלגל, החיזיון, דרישת הצפון למלך הצפון, סאנסה ששואלת כל הזמן מה יהא על הצפון וכמובן ג'ון שהומלך כמלך הצפון אך הוא איננו סטארק). גם מאוד הגיוני שמלך הלילה הלך לטפל במעלה המלך בזמן שהגנרלים שלו יהיו על הצבא שלו בווינטרפל
  21. ניתוח מלא של הטריילר לפרק השלישי, רואה אותם קבוע כי הם מזכירים לך כל הקשר מהעבר, הספרים, אגדות ומה לא. יש גם אחרי כל פרק ברייקדאון של איזה חצי שעה, לא יודע למה לא שיתפתי את הערוץ עד עכשיו https://www.youtube.com/watch?v=Zoe64cVI_4c
  22. איך אומר פייגלין- אם אתה רוצה שיוויון- לך לוונצואלה, שם יש אחלה שוויון.. אשכרה עושים הכל ע"מ להוריד את הרמה של הטובות בכדיי ליצור מאחז עיניים של ליגה מאוזנת והבלוף כרגיל יתגלה בכל תחרות בינלאומית. נחנקנו לוזון נחנקנוווו
  23. הסדרה תהיה על הלילה הארוך אז כנראה שזה בדיוק מה שאתה( ואני לצורך העניין)רוצה
  24. בקשר לספוילרים- אל תגלשו עם הערות על הפרקים לנושאים אחרים. בחיית, אנשים נמצאים בפורום כמה פעמים ביום והיו בעונה שעברה כמה פעמים ספוילרים שבא לך להרוג את מי שכתב אותם. מי שרוצה לראות את כל העונה ברצף- לצאת מהסרט כי זה בלתי אפשרי, ספוילרים בנושא- בשבילו הוא קיים, אבל מחוץ לנושא- בבקשה בלי ספויילרים לפחות ליומיים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.