Jump to content

guyG

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. וואלה לא קרה לי פעם אחת לפניי השדרוג
  2. רק לי קורה שהפרסומות במעבר בין עמודים תקועות המון פעמים? לחיצה על האיקס עושה כלום.. צריך לחזור אחורה ולנסות להיכנס שוב לנושא סמסונג 10+
  3. נולדתי ב 17/03, אי אפשר לבקש יותר מזה ג'ראלדש אבדה ענקית וכואב שהוא כבר לא איתנו צ'יקו, היה נראה שזה סגור מזמן (עוד זוכר שכשהוא שם גול וכולם הלכו לחגוג עם המבשל בצד השני של המגרש). הוא סבבה לליגה הישראלית אבל ללגיה יש תחליפים, צריך יותר מזה וגם ככה אין לנו מה לתת באירופה השנה אז אין פה אבידה מקצועית גדולה לדעתי. ידענו שמלא הולכים להיעלם השנה ועל זה להוסיף את מיכה ואצילי- מי יודע לאן הולכים מפה וכמה חזקה יכולה להיות הנפילה
  4. יש לאחי, ועל המזל זה רק היה במשחקים של מכבי, כשהעברנו למשחקים אחרים לראות אם יש בעייה ראו שאיכות השידור היתה הרבה יותר טובה ולא היו ריצודים ותקיעות..זה לא היה ככה לפני הקורונה ד"א, היה שידור נקי. רק הזין זה שצריך לשים פלאפונים על השתק כי יש את הטימטום של עיכוב מוגזם בשידור
  5. הזכיר לי משחק שהיה ללריקן שהוא החמיץ ים, מישהו זוכר לאיזה משחק אני מתכוון(נראה לי שזו הייתה בית"ר)?
  6. אם יש דבר אחד שלמדתי מהתקופה של בכר בב"ש זה ש"אין תוספים-אין ביצועים" לכאורה, דעתי האישית בלבד.
  7. שיחזירו את דורית כמו שהיה פעם ולא מעאפן כמו עכשיו, וגם את שלושים בצי.. תכלס אף פעם לא שמעתי את התוכנית שלהם, רק את הדמויות של זרחו ביוטיוב. הדמות היחידה שאהבתי של טייכר היא של אורי גבריאל
  8. בקיצור אכלנו אותה
  9. אם אתה מתכוון לסלילי בפוד סיסטם- אין תשובה אחי כי יש מלא משתנים; סוג הפוד סיסטם, סוג הנוזל שאתה משתמש בו (רמת מתיקות ופרופיל טעם), כמות השימוש- השוואה לעישון: תעשן קופסא ביום, פאקט ייגמר לך בתוך 10 ימים, תעשן פחות- הפאקט יחזיק יותר...באידוי; ככל שתאדה יותר הכותנה (מחליפים סליל בגלל הכותנה) תשחיר יותר מהר ובגלל זה תצטרך להחליף לסליל חדש בתכיפות גדולה יותר. מעל כל זה בא הטעם האישי שלך. בלוטות הטעם שלי ושלך שונות לחלוטין ככה שיש אנשים שמחליפים כל כמה ימים ויש כאלו שמחליפים כל שבועיים ואף יותר. העיקרון שצריך להנחות אותך הוא זה: כל עוד טעים לך ואין צריבות/דיי היט- אין צורך להחליף. אם
  10. @הנה זה מגיעבכיף אח, שמחתי לעזור
  11. וואלה לפני קרוב לשמונה חודשים אני הפסקתי אחרי 16 שנה אחי. לא רציתי בכלל להפסיק אלא רק להוריד בכמות הסיגריות שאתה סתם מעשן במהלך היום..מפה לשם, הסיגריה האחרונה שלי הייתה לפני שנכנסתי לחנות לקנות את האלקטרונית. ראשונה הייתה וולאדין כי היא דימתה סיגריה מבחינת משקל(חרא סוללה כמו כל הקטנות אז צריך כמה) ואתה יכול למלא את הפודים במה שאתה רוצה (ג'ול זה גם זבל וגם יקר). היא עשתה את העבודה אבל אחרי חודשיים שלוש עברתי לסמוק נורד שבה הטעם הרבה יותר מורגש והסוללה הרבה יותר טובה אבל גם את הנורד עזבתי בגלל שיש לנו חרא מדינה והתחילו כל האיומים של הוצאת האלקטרוניות מחוץ לחוק. שם הבנתי שאני חייב להיכנס לDI
  12. guyG

ליגה ג'

זה! עיקר הבעיה הייתה שוואלה, יותר מדיי זמן עובר בין כל פרק ושהצופה רוצה לדעת יותר על קבוצות מהמגזר מתוך יצר סקרנות שכזה ופה הייתה דלת פתוחה וים חומרים שנשארו על רצפת חדר העריכה..לא מובן בשיט מה הקטע של 5 פרקים. שווה לשמוע את הפודקאסט שהיה עם היוצרים?
  13. הגוגל טרנסלייט לאנגלית דיי לא מובן, הם באמת תופסים ממנו או שיש מצב שעושים לנו מעשה עדן בן בסט?
  14. לראות יומיים אחרי המשחק את הפרומו של ערן זהבי יכול לגרום לי להאמין שיש סיכוי שננצח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.