Jump to content

asigrasi

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by asigrasi

1. רק בשביל ההצגה הכפולה של החצי גמר הייתי מחזיר את ר"ג.. כמו וודסטוק של הכדורגל שלנו
  2. כמו כל ראיון של בעל תפקיד במועדון.. אנשי מקצוע שאשכרה מבינים מה הם צריכים לעשות. אין מספיק תוים בעולם כדי להודות לזה שבוחר אותם.
  3. לאוהדים שהמשיכו להגיע קבוע גם בשלוש שנים האלה מגיע תפקיד מקצועי במועדון.... או מכות חשמל
  4. הייתי לפני חודש, ממליץ בחום על זן 'דוקטור גרינספון' של בארניז, הצגה של חומר.חוץ מזה, בשביל השקט הייתי ממליץ לך לצאת מהעיר קצת לכפרים (לא לזה עם התחנות רוח, הוא מאעפן).
  5. מצטרף להמלצות על ההקלטות של טד באנדי.. גם לא לחובבי תעודה
  6. סיימתי הרגע את ברוקלין 99 ולפניה את לוציפר, סדרות אדירות! מפה לשם.. יש למישהו המלצה לסדרה בסגנון? קומית זורמת וטובה?
  7. איביץ יכול למלא חוף ים בינואר
  8. שום פירוק לא יהיה פה, חותם על 1-0 הכי מגעיל בעולם.. הקהל שלנו לא לומד מטעויות אף פעם
  9. מזכיר לי את האווירה לפני המשחק נגד דנמרק
  10. 10 הפרש.. לסמוך על הפועל שיעזרו לנו היום זה כמו לסמןך על קונדום קרוע
  11. סעמעמק מה עשינו בחיים שמגיע לנו כל הטוב הזה? תודה מיץ' על שלקחת קבוצה עם עבר והפכת אותה למועדון עם עתיד! זוכר מה היה פה לפני ורק המחשבה על איפה היינו היום בלי הבעלים הזה גורמת לי לצמרמורת קלה
  12. אם אני לא טועה נאמר בזמנו שהדרבי מול הפועל ברמת גן ב02/03 (השפיץ של רודריגו) היה שיא בליגה (מעל 40000)..
  13. אני מחפש כרטיסים לגומלין עם מינכן באמסטרדם.. יש למישהו איזה קונקשן למישהו? הכי זול שמצאתי זה 1200 שח לפינה למעלה.. ועוד שאלה, יש עוד 3 חודשים למשחק, עדיף לחכות או לסגור מעכשיו כרטיס למשחק? (טיסות ומלון כבר סגור)
  14. ראיתי את המשחק בטלוויזיה.. כל טעות של שחקן שלנו אתה שומע רעשים מהקהל כאילו שהוא מכר אותנו לדאע"ש.. ולא משנה מה השחקן עשה בשביל המועדון. ואלה אותם אנשים שמקללים את שכטר כאילו חלוצים ישראלים תותחים דופקים על הדלת בקריית שלום ומתחננים שניקח אותם. אנשים שהורגלו לטוב מדי
  15. הנשיאה שהייתה שופכת מיליונים על אחוזים של כאילו פרוספקטים בלי למצמץ בכלל פתאום בכלל לא שוקלת לרכוש בעצמה את מנור סלומון (סכומים שהיא הוציאה בעבר על פחות מזה). יש למישהו ספק שבעונות קודמות היא מתאבדת עליו? ועוד בעונה שמכרו את וואקמה? לדעתי יש דברים בגו והנשיאה מתחילה לסגור את הברז
  16. נגמרו הכרטיסים? אני לא מוצא את המשחק באתר של לאן
  17. לא לקוח שלהם ושלחתי מייל שאני מתנתק אם לא ישדרו
  18. אולי הוא יכל להיות קצת יותר טוב במערך אחר ובעמדה אחרת, אבל משחקן שיכל להיות 'מצוין' הייתי מצפה לעוד כמה פעולות חיוביות גם אם הוא משחק מחוץ לעמדה. אבל ההודעה שלי לא הייתה ביקורת נגד שחקן כזה או אחר, רק השתמשתי בדוגמה לבינוניות שאפפה את בניית הסגל בשנתיים האחרונות (לפחות).
  19. לגמרי שוער אוברייטד, אבל מפה ועד להכניס לדיון את אדם וזר?, שאיתו פשוט ידענו לפני כל משחק שאנחנו הולכים לקבל גול מטומטם.. הגזמתם. הוא ילד, וכמו כל שחקן צעיר הוא עושה טעויות, ואצל שוער זה יותר בא לידי ביטוי, לא מבין, ציפיתם משוער עם מינימום ניסיון בבוגרים שכבר שנתיים משחק עם מסננת שלא יעשה טעויות? חביב אוחיון שכולכם אוננתם עליו לא היה עושה טעויות? הטעות הגדולה היתה לעבור לקונספט הזה של לפתח שחקנים צעירים, מכבי שחררה שחקנים יציבים ומנוסים בשביל צעירים עם פוטנציאל, ועל הדרך עברנו לשחק בגולה.. לא פלא שיש לנו אופי של פריכית. חייבים להפסיק עם הגישה הזו ולחזור לחמישה זרים יציבים, מנוסים וחזקים מנטלית.. ועל הזין הפוטנציאל.
  20. לא קשור רק לבלומפילד.. אפשר לקחת תארים גם במגרשים עלובים ובלי ביתיות (ק"ש) הקבוצה לא היתה מספיק חזקה מכל הבחינות, וכמו שאנשים פה רשמו עוד בתחילת העונה נבנתה בצורה מאוד תמוהה. אמנם בלומפילד היה נותן לנו את הערך המוסף (היינו מנצחים כמה משחקי בית שאיבדנו בהם נק') אבל זה רק היה למראית עין. הקבוצה כבר שנתיים פשוט חלשה ועם שחקנים שעוד כמה שנים כולנו ניזכר בהם בלעג (מגיע לכם בטוקיו וכו'..)
  21. מישהו יודע אם החנות בדיזינגוף עדיין עובדת?
  22. הכי אופטימי שלי- אם יש למישהו 2 כרטיסים מיותרים זה מאוד יעזור.. מוכן להציע גם טרמפ לשם וחזור מפתח תקווה במידה ויהיו כרטיסים
  23. היו לי שעתיים להעביר אז ראיתי את הנוסעים עם כריס פראט וג'ניפר לורנס, בכנות, ציפיתי לסרט מדע בדיוני חביב שיעביר לי שעתיים בכיף.. בתכלס קיבלתי סרט שפירק אותי רגשית, הייתי צריך להתקשר אחר כך לחברה שלי להגיד לה שאני אוהב אותה. הביקורות משום מה לא מפרגנות, אבל בקלות אחד הטובים שראיתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.