Jump to content

asigrasi

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by asigrasi

1. 50 אחוזי הצלחה, 11 מהפסגה, אין אף שחקן בפורמה טובה, אין שיטה ואין דרך. נשבע שאם אנחנו עולים בלי מאמן זה יראה יותר טוב. דוניס הוא הרכש הכי טוב של חיפה בעשור האחרון.
  2. מוכן לקבל חיסון רק בשביל להיכנס למשחק הזה.. שישימו מה שבא להם במזרק
  3. העסקה היתה מיליון וחצי, אז שילמתי 300 אלף שהם עשרים אחוז בחתימת חוזה, ואחרי 3 שנים בקבלת מפתח לקחתי משכנתא על יתרת הסכום (מציג את השוברים ששילמתי לקבלן עד לאותה נקודה כהון עצמי). היועץ משכנתאות שלקחתי עלה לי בערך 6000 שח, וזו לא תהיה הגזמה לומר שהוא חסך לי לפחות 200 אלף בריביות
  4. הבנתי מהפוסט שיש אופציה לגור ביחידה של ההורים.. וגם אם לא, יש קבלנים (לפחות אז היו) שנותנים לשלם 20 אחוז בחתימת חוזה והיתר בכניסה, ככה שמספיק לך הון ראשוני סביר כדי לפתור את הבעיה ואתה לוקח משכנתא רק סמוך לכניסה. אבל חשוב שהחוזה לא יהיה צמוד למדד תשומות הבניה אחרת זה בומבה
  5. רק עכשיו נתקלתי בדיון הזה, בכל זאת אולי הניסיון שלי יתרום משהו. אם יש לך זמן לחכות, ונשמע שכן, הייתי מחפש להשקיע בדירה בשלב כמה שיותר מוקדם בבניה שלה. לפני 5 שנים חיפשתי דירה, והייתי באותה צומת, או דירה קיימת, או פרוייקטים שיקחו בין 3-5 שנים. בחרתי בפרוייקט של 3 שנים (בדיעבד אם הייתי בוחר בפרוייקט של ה5 הייתי מרוויח עוד 200 אלף לפחות) והחודש מכרתי את הדירה ברווח יפה מאוד. גם מבחינת תהליך הרכישה, עברתי את שניהם וזה יותר פשוט וזול לרכוש דירה מקבלן. אממה.. בגלל מחיר למשתכן וכל שאר הירקות כרגע שוק החדשות די רזה, בכל מקרה קחו יועץ משכנתאות תותח, תידהמו מכמה כסף הוא יחסוך לכם
  6. לדעתי ההתנהלות בקיץ זה פשוט בגלל שאין כסף.. שנה אחרונה לפייר פלי, קורונה.. אולי מפחדים ליפול שוב לסנקציות אז חוסכים כמה שאפשר. וההכנסות מאירופה זו הסיבה שלא נאלצנו למכור איזה כוכב לכל המרבה במחיר.. אם זה באמת המצב אני מוכן לספוג עונה "קשה" בשביל להתחיל את העונה הבאה נקיים. סתם דעה שלי, לא מבוסס על כלום ושום דבר.
  7. מדהים אותי שיש פה יוזרים שמאשימים את זהבי.. בחור בשנות השלושים שלו, כוכב על, חי בוילה.. מותר לו לחגוג. אגב, הייתי עד להרבה תלונות על רעש, בחיים לא ראיתי שזה נגמר במעצר. קיצר ימותו הקנאים (והטרולים)
  8. זה כנראה יפגע בנו בטווח הקצר, אבל אני אוהב את זה שלא נותנים לאף אחד ללכלך את הסמל שלנו, גם אם זו פעם אחת ובטעות, וגם אם אתה כוכב. זה יעשה רק טוב בטווח הארוך
  9. אחלה החתמה, יהפוך אצלנו לברבור ויפנה לנו מקום של זר
  10. פאק איט, נגד באר שבע בואו נוציא עוד איזה 4 שחקנים מהסגל, בואו נראה מה איביץ באמת שווה
  11. אם בשנים של לוני לא ביקשתי פיצוי על המנוי אז אני לא אתחיל עכשיו
  12. לא מבין איך אפשר להכניס רק חלק מהאוכלוסייה לבידוד, הרי גם כל מי שבא איתם במגע יצטרך להיכנס לבידוד, ויש הרבה שלא גרים לבד (משפחה עם הורה מבוגר שחי איתם יכנסו כולם לבידוד?) ואלה לא רק המבוגרים, יש את כל החולים במחלות רקע, נבודד כל חולה ואת כל מי שחי איתו? נראה לי שאלה יותר מבודדים ממה שנראה לנו
  13. נראה לי הגיוני שתהיה ירידה בכמות המתים יחסית לשנים קודמות.. כולם בסגר.. קשה למות כשכל מה שיש לך לעשות זה נטפליקס
  14. חחח שאלה שאני שואל את עצמי כל בוקר (בלי קשר לקורונה).. האמת שבחדשות זה נשמע הרבה יותר גרוע ממה שזה נראה בשטח. יכול להיות שזה בגלל שאני באזור שפחות נפגע.. גם מאז שהתחילו לכרוז להם ממכוניות הם נהיו ממושמעים רצח ושומרים על כל הכללים (לפחות הלקוחות שלי), אז אני לא ממש מודאג. יותר מדאיג אותי אם אני אוכל לעבור חופשי את גבולות העיר.
  15. מה הלו"ז עם הסגר על בני ברק? אם אני עובד חיוני בבני ברק אבל גר מחוץ לעיר, יתנו לי להיכנס? ויותר חשוב, יתנו לי לצאת? הזיה אחת גדולה הסיפור הזה.
  16. כל מה שיוחלט ע"י מכבי מקובל עלי, גם אם אני לא אראה משחק מהמנוי עד סוף העונה. זה הזמן שלנו כאוהדים לעמוד מאחורי הקבוצה שלנו.
  17. נצטרך לשנות את המילים "שער 5 דרש, בתחת הוא קיבל"? חייבים לעצור את זה פה כי על כל מילה אפשר למצוא מישהו ש"יפגע" ממנה. גם עברי לידר ברגע של עצבים באיצטדיון יצעק "הומו!"
  18. הם אחלה אנשים ויזכרו אצלנו לחיוב, אבל אנחנו מועדון כדורגל ולא מועדון חברים.. בשיקולי עלות מול תועלת אין פה בכלל מקום לשיקול דעת.
  19. מסכים, גם רשמתי בעבר שצריך לעשות מחאה ופשוט לא להיכנס.. אבל בבוז הזה אתה פוגע רק בקבוצה
  20. הם לא מפעילים את הראש שם? בשביל מה הבוז?? טיפשים
  21. צריך להחרים כמה משחקים. יציעים ריקים יזיזו דברים מצד כל הגורמים
  22. אני נגד הרעיון של צבע שונה, אבל יש פה הרבה שבעד, כלומר שיווקית זה יכול להצליח.. אבל עדיין, מדמיין את מכבי בשחור.. לא יודע, כנראה שלא אקנה אבל אני גם לא אשרוף את המועדון אם יקרה
  23. ההתאחדות זה ארגון שעושה הכל כדי להרחיק את הצרכנים שלו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.