Jump to content

Wade

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

1 Follower

Contact Methods

• Website URL
    http://ח

Recent Profile Visitors

2,606 profile views
  1. ואוו, אחד המשחקים הכי מהנים שהיו. מדהים בעיניי שבעונה כזו לקחנו אליפות, זה לא פחות מנס גלוי. כיף גדול! המשחק בסמי עופר עשה את ההבדל עבורנו, ואני לא רוצה לחשוב על מה שהיה קורה אם לא היינו מנצחים שם. -תורג׳מן בעיניי היה פשוט מזעזע אתמול, ולמעט הגול (היפה בפני עצמו) לא הצליח להשתלט אפילו על כדור אחד מול חצי בלם של באר שבע. כל הניסיונות לעקבים פשוט מיותרים, ומרגיש לי שהוא בעיקר הולך אחורה במקום קדימה. בכנף, באמצע, הוא פשוט לא טוב במשחק השוטף. לזכותו יאמר שאת המספרים שלו אי אפשר לקחת ממנו והוא מביא קבלות יחסית נחמדות, אבל לא אפול מהכיסא אם במכבי יחפשו למכור אותו החוצה, ואני חושב שזה צעד נכון. מדמון צריך ויכול לקחת את התפקיד שלו. -סבוריט במשחק שמרגיש כמו האחרון שלו. הוא אוטוטו עובר מהליכה עם הכדור לזחילה איתו. הבלם הבא שלנו חייב להיות בלם שיודע להניע ולחלק כדורים, ושבעיקר דוחף קדימה ולא זז בעצלתיים מאחורה. -דן ביטון מפתיע במשחק טוב. קארצב ממשיך לשמור על יציבות במשחק רע. חילק כמה כדורים נחמדים, אבל מעולם לא ראיתי שחקן אמצע כל כך מבולבל שלא יודע באמת איפה לעמוד. לעיתים נראה שהוא רץ על עיוור ולא בדיוק יודע לאן. איזה הבדל כשואן אובריים עלה... -עידו שחר. לא מבין על מה ולמה הוא נמחק, אבל הבן אדם בכל מקום. חייב לרוץ איתו בעונה הבאה, לפחות כשחקן 13-14. ומה לעזאזל קרה אתמול עם השיפוט? אחד הגרועים ששפטו אותנו. 80% מהשריקות נבעו מרחמים על באר שבע. תוספת זמן של דקה למחצית הראשונה, פאקינג אפס למחצית השנייה, על מה ולמה? ממתי שיקולים של ״גם ככה המשחק גמור״ משחקים תפקיד באיזשהו משחק בעולם? מזעזע. קדימה לעונה הבאה
  2. מקצועית, לא חושב שהוא צריך להישאר. אנחנו מדושנים עוד אתמול ובעיניי צריך לנתק את העניין הזה מההחלטה. עם זאת, הבן אדם הביא אליפות (אם כי זה הרבה למרות רובי ואני לא בטוח כמה אני סומך על קברניטי המועדון שלא יביאו עוד ממה שהגיע אלינו בשנים האחרונות. החלטה לא פשוטה, שלדעתי תילקח לבסוף על ידי רובי. מאמין שלא ישאר ויחזור לאירלנד.
  3. דור תורגמן פשוט לא טוב, למרות הגול.
  4. מילסון בפער ענק. בלעדיו אין אליפות, מה שהוא עשה אחרי שחזר מאליפות אפריקה לקבוצה הזוי. אנשים קצת שכחו פה בגלל העניין עם האדום והמשחק הפחות טוב נגד סכנין, אבל בעיניי הוא בפער גדול מהשאר, גם מיוריס.
  5. כהתחלה? פוקו של ריינה, סורו של בית״ר. יכולים לסגור לנו הרבה פינות. אנחנו חייבים להתחיל לייצר איזשהו בסיס נורמלי של זרים שהם מניה בטוחה כלשהי, ומשם להתחיל לפזול החוצה. יותר מדי שנים אנחנו מביכים בזרים המשמעותיים שמגיעים.
  6. אין למועדון שרוצה אליפות וצמפיונס אופציה לשחק עם קשר 6 שלא יודע להניע כדור ולשחק לעומק, שלא לומר לאיים על השער. לקארצב לפחות יש משהו ברגליים, גלזר גם את זה לא יודע לעשות. לא מאמין שיש פה אנשים שרוצים אותו חזרה. לגבי הרכש- חייבים ללכת על זרים מהארץ ויפה שעה אחת קודם. בגזרת הישראלים להתקפה הייתי בודק לצד עדי יונה את שועה שבעיניי חייב להיות פה אתמול, ומציין בכוכבית את טוריאל של הפועל שנראה לא רע בכלל ואפשר להביא אותו בכלום.
  7. אף אחד לא דיבר על זה שמדמון שלנו דאג להוריד את הפועל? יצר את השער הראשון ושם את הפנדל בשני. יופי ילד
  8. כמעט עלה לנו בפאול מיותר+ גול על הראש שלו עם דין דוד ואז הדיבור פה אחר לגמרי. חייב לשחק כנף, לא מתאים למגן. שיחליף את 3 רק.
  9. ואוו, היה אולי הכי מפחיד מכל השחקנים. על הפרצוף.
  10. יששששששששששששששששששזששששששש
  11. רביבו עם עבירה של בן זונה. פשוט אפס.
  12. תורגמן, דוידה, וואן אובריים קלאסיים למשחק כזה. דחוף.
  13. דן ביטון רק יודע לאבד כדורים לגולים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.