Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Yloop

1.  

מכבי תל אביב תתארח ביום שבת הקרוב אצל הפועל באר שבע למשחק במסגרת המחזור ה-28 של ליגת העל. הזכות לרכישת כרטיס נקבעה על פי שיטת הניקוד למשחקי חוץ של המועדון והיום (שני) נערכה במשרדי מכבי תל אביב הגרלה בין בעלי הניקוד הגבוה ביותר (6 נקודות). 78% מסך בעלי הניקוד הגבוה קיבלו הודעה על עלייתם בגורל ועליהם לרכוש את הכרטיס להתמודדות עד יום חמישי 30/03 בשעה 12:00. עקב אופי המכירה, שיטת הניקוד לא תונחל על משחק זה. כלומר, רכישת כרטיס למשחק לא מקנה ניקוד.

2. השאלה האמיתית זה איך הם לא רואים הבדל בין טקס הוקרה לשחקן פעיל(!) שעבר קבוצה לבין טקס הוקרה לשחקן שפרש/פורש.

ואם כבר הם משווים, שיעלו תמונה מהתפאורה שעשינו לזהבי עם ה"באנג באנג"

3. אין לי בעיה עם מוד של לקחת נקודות, רק שהיינו ממש קרובים לצאת עם אחת.

כשאתה מוביל בהפרש של שני שערים נגד קבוצות ברמה הזו, אין שום סיבה שתסתבך ככה. ההרגשה בסוף הייתה שאם המשחק נמשך עוד עשר דקות אנחנו חוטפים את השוויון. אז לא יודע איזה מוד זה, אבל לא רוצה לראות אותו יותר עד סוף העונה.

נכון, אין בכלל וויכוח שלא צריך להסתבך מול קבוצה ברמה של אשקלון.

גם לדעתי אם המשחק היה ממשיך עוד קצת היינו יוצאים עם נק' וזה גם גרם לתחושת הכדורגל הרע מאתמול.

לא אמרתי שהמוד הזה טוב ואני מקווה שלא נראה אותו יותר ונבוא לשחק כדורגל.

4. לדעתי הקבוצה והאוהדים באו במוד שונה.

אנחנו, האוהדים, באנו במוד שרוצים לראות את הקבוצה דורסת והקבוצה באה לקחת 3 נק׳ ולשמור על הפער מב״ש.

זה לא היה משחק נוראי שלנו ומצד שני גם לא משחק סוחף באו לקחת את הנקודות ולהמשיך הלאה

5. מה זאת אומרת מי שלא מתאים לו שלא ישיר? את מכירה מישהו שמתאים לו שיסגרו לו את היציע?

מאד פשוט. מי שלא מתאימה לו השורה המדוברת שידלג על השורה הזו- מכירה לא מעט אנשים שעושים את זה ביציע.

ויש עוד אנשים שלא מתאימים להם מילים אחרות אז יתחילו לעשות "משאל קהל" מה מתאים לנפשות העדינות של חלקם?

חאלס נו. זה מביך, תפסיקו לחפש משמעויות נסתרות איפה שאין אנחנו במגרש כדורגל.

6. את באמת שואלת? את לא חושבת שיש הבדל בין שני הדברים?

ד"א אין שום דבר מיני באונס, רק תחושת חלחלה וזעזוע.

אני לא חושבת שיש הבדל.

ואוסיף ואומר שאני חושבת שאנשים מנסים לנתח יותר מידי שירים במגרש כדורגל(!) מי שלא מתאים לו שפשוט לא ישיר- זה עד כדי כך פשוט.

אבל באמת שאין כוח לחפירה מיותרת של 40 עמודים על השיר

כי הדעה שלי לא תשתנה וכנראה שגם שלך לא.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.