Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Yloop

1. הייתי ברעננה נתניה ק"ש ואשקלון וסחבתי עוד 6 נקודות משנה שעברה (עזבתי אחרי ב"ש בנתניה את הארץ). הבעיה היתה שרעננה ונתניה יכולתי להגיע ברגע האחרון וקניתי כרטיס בקופה. בדיעבד,טעות גדולה.

תתקשר למכבי ותבקש שיבדקו לך על פי מספר מנוי אם זכית. יכול להיות שהפלאפון שלך לא מעודכן במערכת-מנסיון עבר.
  2.  

כמו כן: רוכבת אופניים רוסית בשם Olga Zabelinskaya הושעתה ל18 חודשים על אותו חומר ב2016.

היא הושעתה במסגרת עסקת טיעון.

ההתאחדות הרוסית קבעה שאין עבירה ספורטיבית ואז האיגוד הבין-לאומי לאופניים ערער על הפסקה והם הגיעו לפשרה בנוגע לעונש.

3. מהספר עד עכשיו אני לוקח את החשיבות של הסביבה שלו, הקיפו אותו במהלך החיים שלו אנשים שמסתמנים כתותחים שבאמת רצו לדחוף אותו קדימה - הקשר עם האמא והסבתא הוא הצד היפה של מעורבות הורים בגילאים צעירים, וגם שי מסתמנת כבחורה תומכת. חוץ מזה כל עניין המנטור בשלבים המוקדמים של הקריירה (שזהבי יצא פיקח מאוד כשהקשיב לו).

לתומר חמד היו איזה 32536 כתבות יח"צ בשנים האחרונות, ואחת מהן הייתה בכלכליסט ודיברה על זה שבעצת פסיכולוג או יועץ מנטלי או אנערף הוא הפך את עצמו ל"מפעל" כדי להצליח. זה בדיוק מה שזהבי עשה מהרגע הראשון בערך, בלי לתת לזה טייטלים ובלי לזיין את השכל - עבד מעבר למה שהיה חובה והקיף את עצמו באנשים שהוא סומך עליהם שיעזרו לו לנהל את ה"מפעל".

מקווה שכל ילד שקורא את הספר יקח את זה לעצמו.

כתבתי על זה בנקודות שלי לגבי הספר.

לדעתי בהיעדר נוכחות אב (בצורה סדירה) זהבי היה חשדן כלפי האנשים שמקיפים אותו מה שגרם לו בסופו של דבר לבחור ולהקשיב נכון.

4. הנקודות שלי לגבי הספר-

* יש חלקים בספר שהתחלתי לקרוא פסקה התעצבנתי על ערן ואמרתי לעצמי "מי הוא חושב שהוא?!" ואז פסקה מתחת מבינים למה האדם גאון ועד כמה המהלכים שלו קולעים בול למטרה.

* החלקים "הצהובים" בספר לא באמת כאלו "צהובים". כלומר, כן הם נכנסים תחת רכילות אבל היא לא חוטאת למטרה ואפשר להבין את ההקשר ולא מרגישים שדחפו צהוב בשביל נפח לספר או להעשיר את הספר.

* היעדר אב בחיים שלו (באופן רציף) גרם לו (לדעתי) להיות חשדן כלפי אנשים והמניעים שלהם סביבו. בסופו של דבר המציאות הוכיחה בשבילו שידע להקיף את עצמו ביועצים ועוזרים שתרמו לו וכיוונו אותו למטרה.

* הפתיע אותי הקשר הטוב של ערן ושרן

* תחזור הביתה!!!

5. איך התחבורה הציבורית בפראג ? יקרה ? נוחה ? או שעדיף לשכור רכב?

סגרתי את הדיל מאיסתא שני-שבת

לאן לשכור רכב?

פראג קטנה יחסית ואפשר לעשות אותה בהליכה/תחב״צ

״התחבורה הציבורית בפראג מאוד יעילה, מהירה וזולה. אין צורך לחכות לחשמלית או למטרו יותר מ-10 דקות, גם בסופי שבוע, אך כמובן שיש לשים לב, שאין תחבורה במהלך כל הלילה והמטרו מפסיק לפעול בחצות. כרטיס משותף לכל אמצעי התחבורה הציבורית עולה למשך חצי שעה 24 קרונות (שזה כ-5 שקלים) ואין צורך בכרטיס ל-90 דקות, אלא אם אתם מתכננים לחצות את כל העיר או לנסוע ולחזור, כי בחצי שעה אפשר להספיק להחליף אמצעי תחבורה (מרכזי התיירות של העיר קרובים יחסית).״

6. אל תהיה כזה בטוח שנשארו, היציע שם די קטן ואני אומר שעקבתי אחרי המכירה בלאן ובאמת התקדמה לאט לאט עד שהיום היציע סומן באדום של "כמעט אזל" ועכשיו המכירה ירדה לגמרי, אז או שנגמר לגמרי או שנשארו ממש בודדים שהם מחויבים להעביר לקופות או משהו כדי שיהיה צ'אנס לאנשים לקנות בלי עמלה, אין לי מושג אם זה משהו אמיתי או שהמצאתי עכשיו חח.. בכל מקרה כנראה שנמכרו הרוב וטוב שכך

בד"כ משעה מסוימת הם מורידים את המכירה דרך האתר וכל הכרטיסים שנשארו עוברים לקופות באיצטדיון שבו יתקיים המשחק.

מי שמתלבט- תרימו טלפון ללאן

7. ככה-

פ״ת- מחנה 23

ת״א (ליד שרונה ו/או בשרונה)- פרויקט x, מרסר 112, טיסה 301, קיוב ואילומינטי

לא חדרי בריחה מפחדים אבל הכי חזקים שיש מבחינת חידות/הפעלת שכל

8. אנשים אוכלים סרט מכל ידיעה בתקשורת.

שזה הנפצה על שחקנים כולם יפה מאד יודעים לא להאמין ולחכות למשהו רישמי ופתאום מאמינים לאיזה כתבת שקר על ג׳ורדי?!

5 שנים לא שיתפו פעולה עם התקשורת בארץ אז עכשיו יתחילו?! באמת נראה לכם שג׳ורדי התחיל לדבר איתם? ועוד בנושא כזה? יומיים לפני משחק קריטי?

ונגיד וכן ג׳ורדי התחיל לדבר עם התקשורת, באמת נראה לכם שמיטש יושב כל היום על וואן ו-ynet וקורא את הידיעות ועכשיו ראה מה פרסמו אז הוא יגיד לעצמו ״וואלה צריך רכש״? באיזה סרט אתם חיים?

9. בוואלה.

סבבה.

באותה מידה אפשר לפברק הודעת גינוי/ ההפך מהודעת גינוי, תראה:

"במועדון הצהוב גיבו את התנהגות האוהדים שערכו "הלוויה" להפועל ת"א: "אירועים מסוג זה מקובלים בעולם כולו ואין אנו רואים בזה הסתה, אנחנו תומכים באוהדים שמצאו דרך לבטא עצמם בצורה מכובדת"

זה היה ממש קל.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.