Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Yloop

1. ציוץ שקראתי הערב...

‏בנתיים בלאומית: המאבטח בכניסת השחקנים באיצטדיון בלוד סרב להכניס חלק משחקני הפועל תל אביב, בהם אקסברד ודגני שפותחים בהרכב, בטענה שהם לא שחקני הפועל תל אביב ונכנסו כבר כל השחקנים. לאחר דקות ארוכות והתערבות של הנהלת בני לוד הורשו השחקנים להכנס.

הבונוס האמיתי זה שצילמו את זה ורואים אותם מחכים בחוץ לאישור כניסה..
  2. ?

דיברתי עם מכבי לפני שעתיים בערך- הנציגה בהתחלה לא הבינה מה אני רוצה ושלחתי אותה לבדוק באתר

אחרי שביררה היא אמרה שזה צריך לחזור בשעה הקרובה (עוד לא חזר) ושזה קרה בגלל העומס באתר.

3. החוסר יכולת של חלק מהאנשים פה להבין שיש תקופות ששחקנים משחקים פחות טוב אז מחליפים אותם ומוציאים אותם מההרכב זה מדהים.

באנלוגיה הזו גם וידאר הוא המדליף כי הוא לא פתח אתמול ולא עלה חילוף.

נו באמת.

4. קניתי דרך המחשב כרטיס לעצמי

אחרי דקה נכנסתי עוד פעם עם המנוי שלי קניתי עוד כרטיס לחבר ..

זה בסדר ? כי הם רשמו באתר שאפשר רק אחד לכל מנוי ("כשכל מנוי יוכל לרכוש כרטיס אחד בלבד.")

אין לי כוח לפרוצדורה מיותרת ...

קניתי עכשיו 2 כרטיסים למשחק (מהמשתמש שלי בלאן) וקיבלתי את שניהם למייל.

הכל בסדר לדעתי

5. אני רבתי איתם על עלות של מכשור מתקדם- הנציגה אמרה לי 10 ש"ח ל-2 הממירים (שדרגתי חבילה ולא רציתי לחזור לממיר HD רגיל) ואחרי שבוע התקשרו להגיד שזה לא נאמר וזה 30 ש"ח.

אחרי באלגן וצעקות שלחתי אותם לשמוע הקלטה (הם טוענים שמקליטים לא?) ואז הם חזרו אלי עם תשובה שזה ישאר 10 ש"ח לחודש עבור המכשור המתקדם- לדעתי הם לא שמעו שום הקלטה אבל האסרטיביות והחזרה על זה שיש הקלטה ושיפנו אליה עשתה את העבודה וגם זה שעברתי לטיפול מנהלת ודרשתי שרק היא מתקשרת איתי כי הנציגים שלה שקרנים ושאם הם לא רוצים שנתבע אותם כדאי להם למצוא את ההקלטה..

תבקש מנהל בכיר, שלח אותו שוב להקלטות ואם אין שיספגו את טעות הנציג.. הם עובדים על שיטת המצליח:. מי שלא רב איתם ומאיים עליהם הם רומסים אותו. גם לכתוב לצאת עליהם בפייסבוק עובד.

6. בגלל זה רשמתי במשחקים הקודמים. אולי הוא יקבל דקות ואולי לא אבל אי אפשר לקבוע אחרי ארבעה משחקים בבוגרים שהוא "לא שייך לרמה". קצת סבלנות לא תזיק.

מעבר לסבלנות הרצויה

כל הזמן מדברים פה בפורום שלא משלבים שחקני נוער ושמכבי כושלת בזה.

עלה שחקן נוער, פתח בכמה משחקים, נותנים לו את ההזדמנות להוכיח את עצמו ואז שומעים קולות שהוא לא משחק טוב ולא לרמה.

שחקני נוער הם לא השחקנים הכי יציבים שיש, במיוחד בהתחלה- וזה בסדר.

משחקים מהסוג של אתמול שעל הנייר אמורים להיות קלים זה בידיוק הזמן להריץ אותו ולתת לו לרוץ בקבוצה הבוגרת.

7. חלילה, מי יוצא עליהם, זכותם לא לעודד כמו שחמשת אלפים איש יושבים כמו מתים במערבי. הטענה שהם כבר מזמן מיצו את עצמם כארגון אוהדים. הגוש שלנו הוא הכי קטן בין הקבוצות הגדולות ובפער עצום. יכול להיות שזו הגישה המחתרתית שלא מכניסים אנשים לארגון או אולי הרצון של הרבה אנשים דווקא להתרחק מהם ומאוד יכול להיות שיש לנו קהל מפונק ומגעיל (אני אגב חושב שזו הסיבה העיקרית, אני רואה את זה יפה המערבי וגם בבאר שבע, כש1400 איש כל כך שמחו שהיו זכאים לכרטיס, רק שכחו למה הם באים עד לשם)

הדיעה שלי שנכון שהארגון הפסיק נכון לעכשיו עם המלחמות עם ההנהלה, אבל מה יהיה? כל שנה מחאה? במשחק צריך לעודד ולא לשבות.

מי יוצא עליהם? תקרא את הנושא' זה ממש מסכם את העניין.

ואני לא אתחיל לחפש מדוע הקהל שלנו מפונק (זה גם לא תפקידי למען האמת)- שכל אחד יעשה את החושבים שלו עם עצמו למה הוא מגיע למשחק כדורגל וכל מה שמעניין אותו זה להיות בפלאפון או וואטאבר וכמה הוא נותן מעצמו למען הצלחת הקבוצה.

מה שמפריע לי זה המוסר הכפול שיש לאנשים בכל הנוגע לארגון-

מחרימים משחק- "בטח לא בא להם לבוא, הכי קל להחרים משחק בגביע הטוטו עדיף היה שיגיעו וישבו בשקט זה אפקטיבי יותר"

מחליטים להגיע ולא לעודד- "למה הם באים? שלא יעודדו, שלא יעשו טובות, מי צריך אותם וכו'"

הארגון החליט לפעול בצורה מסוימת כי מפריע לו משהו בהתנהלות של מכבי- לא הלכו לשרוף פחים, לנפץ שמשות או לצעוק לשחקנים מתחת לבית. הם מביעים מחאה בדרך מאד לגיטימית.

מזדהים? סבבה.

לא מזדהים? תעודדו היום.

8. העיקר בחמישי האחרון אנשים פה רשמו שקל להחרים משחק בגביע הטוטו ובטח לארגון לא היה כוח להגיע ונראה אותם ביום ראשון לא מעודדים

ואז הארגון מוציא הודעה שהוא לא מעודד היום לאור מספר דברים שלהם (וחבל שלא לעוד אנשים) זה מפריע וקריטי אז יוצאים עליהם שהם לא מעודדים.

רוצים לעודד היום? תעודדו- אבל תפסיקו לזיין את השכל!

אם כל מי שרושם פה באמת היה מעודד במשחקים כמו שצריך מצבנו היה יותר טוב, בהרבה.

אבל קל להעביר ביקורת ואז לשבת כמעט 90 דק' בשקט כי אחרים עושים בשבילכם את העבודה.

9. מה שיפה שכולכם קראתם כותרת והגעתם למסקנות מרחיקות לכת ושליליות. טיפה התעמקות והייתם קוראים את השורות הבאות-

״האוהדים הגיעו אל הגדר שסמוכה לכר הדשא וצעקו לכיוון השחקנים. בשלב זה, בהסכמת הקבוצה ארבעה אוהדים נכנסו לכר הדשא ושוחחו עם השחקנים במשך כחמש דקות ולאחר מכן התפנו כאשר האימון חודש והתנהל כרגיל.״

חאלס להגזים ולנפח דברים. לאוהדים *מותר* להביע מחאה.

בסופו של דבר אם ה-5 דק שיחה האלו גרמו לשחקנים לקצת אכפתיות כלפי המצב- הרווחנו.

לא כל דבר הוא שלילי. לא כל דבר צריך לנפח סתם.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.