Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Yloop

1. 1 דקה לפני, daniel616 said:

אז גם התשתיות בת"א שערוריה

כבר שנים. 

אבל זה באמת חריג. אנשים לא מצליחים להבין עד כמה. לא זוכרת חורף שירד כלכך הרבה גשם באופן רציף. דרך נמיר לדוג׳ (שבד״כ שורדת גשמים עזים) מוצפת וחילצו משם מכוניות לפני שעה.

2. Just now, Brandon Roy said:

אתה צודק שזוהי כמות משקעים גבוהה, אבל היא עדיין בגדר כזאת שמתקן חדיש אמור להתמודד איתה.

סמי עופר שיש עליו ביקורות רבות, התמודד עם כמות קטנה במעט מזאת בלא שום קושי במשחק הגביע ששיחקנו שם. 90 דקות ירד מבול.

לא הרגשת את זה על הדשא. 

כל הרחובות מסביב לבלומפילד מוצפים ברמת הנחל ברחוב.

ברור שיש בעיה במערכת הניקוז! אבל גם יש גבול כמה מערכת ניקוז יכולה לנקז ברגע שיש משהו כל כך יוצא דופן.

יש מלא מחדלים בבלומפילד, לא צריך להשלות את עצמנו שהוא מושלם, אבל באמת שהיום זה חריג בכל קנה מידה. בטוויטר מסתובבים תמונות וסרטונים של הגן מאחורי 7/8 והרחובות שמקיפים את האיצטדיון- אין גישה אם אין לך קייאק/חסקה או גלשן- ברצינות.

נ.ב אני בחורה

3. לא שצריך להגן על מישהו וחולדאי צריך לתת את הדין על הגג

אבל בשעה וחצי ירדו מעל 60 ממ גשם בתל אביב וכל העיר מוצפת ולא רק האיצטדיון.

בנמיר מחלצים מכוניות שנתקעו ויפו בכלל מוצפת עד גובה מכוניות בחלק מהמקומות.

זה כמויות גשם לא פרופורציונליות

4. גם תוודא גם שהרחפן לא משדר בתדר 5.8 גיגה-הרץ. השימוש בתדר הזה אסור בישראל.

זה תדר של משרד הביטחון.

עוד משהו, תדע שיש מקומות אסורים להטסה, כנס כאן - https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1BTPbRwweccCVvYlvWnAhwA5-Kfw&ll=32.02339536330014%2C34.474103318641255&z=9

בנוגע למקומות אסורים להטסה-

הרחפן שלי ברגע שמזהה בGPS שזה מקום שאסור להטסה (כמו שדה תעופה) לא נותן להרים אותו לאוויר עד שלא מתרחקים למרחק שמותר.

כמו כן,

שקניתי אותו החתימו אותי על טופס עם מה מותר ומה אסור.

5. ליברמן כבר שנים חי בעיקר על הקול של יוצאי ברית המועצות מעניין אותי אם יש מפלגה שפונה לעולים מצרפת שבשנים האחרונות המספר שלהם גדל ומה הם מצביעים.

בנט ברמת העיקרון פונה לקהל הצרפתי.

מתוך המצע-

"עלייה וקליטה: אנו מאמינים שמקומם של היהודים הוא מדינת ישראל. בזמן שהאנטישמיות באירופה גוברת, התפקיד הראשון במעלה של מדינת ישראל הוא לאפשר לכל יהודי לעלות לארץ ולחיות כאן בכבוד. יש לחדש את תנופת העלייה מכל העולם. נדאג כי תעודות ורישיונות מקצועיים יוכרו על ידי גופי ההסמכה בישראל. בעת הזאת, ישנה הזדמנות מוחמצת ביחס ליהודי צרפת, שמאות אלפים מהם מעוניינים לעלות לארץ, אך המדינה לא השכילה לפעול מספיק על מנת להעלותם, ולא היטיבה לקלוט את אלו שעלו. על כן, העלייה הצרפתית נבלמה. נקים צוות משימה מיוחד להעלאת יהודי צרפת ויהודים ממדינות נוספות באירופה."
  6. בשביל שכל אלו יעשו את השינוי שפיבן עשה, צריך מאמן שמאמין בהם כמואיביץ' וגם פייר פליי

זה לא יהיה לתמיד

באופן כללי אתה צודק אבל נשאר רק לקוות שהמערכת תבין שהצעירים האלה ״שווים״ ניסיון בקבוצה הבוגרת ותדע לשלב אותם בידיוק כמו השנה.

בסופו של דבר, איך שאני רואה את זה, הפייר פליי עשה רק טוב בגזרה הזו למכבי ואקווה שימשיכו לתת במה לשחקני בית צעירים.

אנחנו, האוהדים, נצטרך בעיקר סבלנות (גם שפחות ילך)

7. כתבה שעלתה במאקו היום-

https://www.mako.co.il/hix-bizarre/Article-55ff7a093e37761006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1863218895

שם קוד: "נקמה קוסמית" סוכנות הביון המרכזית התיר לפרסום מסמך פנימי' ששימש כמבוא לתחקיר סובייטי בן מאות עמודים על תקרית ביזארית שהתחוללה בסיביר. על פי הממצאים, עשרות חיילים נתקלו בעב"ם בסמוך לבסיס אימונים ומצאו את מותם בידי נשקים מתקדמים שמהווים סיבה לבהלה

מדברים שם על זה שהפכו אנשים לעמודי אבן חחח

8. אז זהו שזה לא נח לכולם, זה לא נח לחלק מהשחקנים וזה לא נח לחלק מהאוהדים וזה לא נח לחלק מהאנשים שצריכים לעבוד מסביב לאירוע הזה וזה לא נח לחלק מהילדים שבמצב הנוכחי לא יכולים להיות כדורגלנים מקצועניים.

עכשיו, אם היה מדובר בכת שהחליטה לפני שנתיים שאסור לה לשחק בשבת הייתי אומר שהמדינה לא צריכה להתחשב בכולם, אבל גם הציניקנים הגדולים ושונאי הדת יודו שלשבת יש מעמד חזק בתפיסה היהודית,תוסיף את העובדה שיש ציבור לא מבוטל ששומר שבת בצורה כזו או אחרת וכרגע כל הציבור הזה נאלץ להכריע בין שמירת שבת לבין כדורגל.

יש כאלה שכמובן לא יוותרו על השבת ויש כאלה שכן.

עצם העובדה שיש בכלל את הדילמה הזאת במדינה שמצדיקה את קיומה בטיעון שהיא בית יחיד לעם היהודי זה כבר מצב לא הגיוני.

אתה מסכים אבל שאף פעם זה לא יהיה נוח לכולם?

לכל צד נוח לראות את הצד שלו.

אני נגיד, ימי שבת מושלם בשבילי- לא צריך לצאת מוקדם מהעבודה למשחקים רחוקים, לא לחזור באמצע הלילה שיש יום עבודה למחרת, ההגעה בשבת נוחה יותר מבחינת פקקים ויש יםם ילדים ביציע (שבנינו זה לא פחות חשוב כי הם דור העתיד).

מכבי בשנים האחרונות באמת שכמעט ולא משחקת בשבת (להוציא את העונה הזו שזה שיא מבחינתי של ימי שבת) ורובנו נתקלנו בדילמות אמיתיות וחשובות לא פחות מהגעה למשחק בשבת או לא- לוותר על ימי עבודה, לאחר לעבודה יום למחרת, להשאיר אישה/בעל וילדים בבית ועוד ועוד.

אז וואלה, מבאס שאתם לא יכולים להגיע, באמת. אבל יש פה לא מעט אנשים שנאלצים לא להגיע באמצע שבוע כי הם פשוט לא יכולים. אז שיש משחק בשבת לא צריך כל פעם לעלות את הדיון הזה כי הוא לא ייגמר אלא להבין שבכל שעה ובכל יום של משחק זה לא יתאים למישהו. ונכון להיום, כנראה שלרוב האנשים (שוב, לא כולם) יהיה יותר נוח להגיע בשבת למשחק משני או ראשון.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.