Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. נשארו כרטיסים לדרומי עליון? 40 דק לאן לא עונים
  2. איך הצלחת?רשום שהכרטיסים לא זמינים
  3. חצי גמר גביע המדינה לא בתאריך של ההופעה?
  4. פרסמו לוח תאריכים עתידיים עם המשחקים וזה מה שרשמו על הגמר. תסתכל במנהלת/התאחדות לא זכור לי איפה מבין ה-2 פורסם
  5. יש בסנטר 3 חנויות תחפושות- 1. ברוריה 2. חנות תחפושות מול מנגו 3. חנות תחפושות ליד ספורט ורטהימר. מחוץ לסנטר- 1. חנות בדיזינגוף פינת קינג ג׳ורג ( נקראת boo) 2. חנות בקינג ג׳ורג פינת בוגרשוב ( ליד החנות של הדברים הבריאותיים) יש בקניון איילון כמה דוכנים של תחפושות.
  6. זה כבר משהו אחר-הבנתי אותך לא נכון.
  7. אפשר לספור על יד אחת את כמות המשחקים שהפסדתי בשנים האחרונות- בית וחוץ ויש לא מעט בחורות ביציע שיכולותלהגיד אותו דבר בידיוק. מי אתה שתגיד שהיו יותר מידי נשים אתמול? מי נתן לך את הזכות להחליט מי יכול להגיע למשחק ומי לא? ממש לא עצוב שנשים מגיעות לכדורגל. זה שאני בחורה לא עושה ממני פחות אוהדת ממך.
  8. עד שלא נגמרת העונה מבחינתי יש לנו טראבל.מה יהיה בסוף העונה זה כבר משהו אחר(:
  9. זה לאוו דווקא ההשפעה של הקהל על מה שנעשה במגרש (ולפי ראות עיני לקהל יש חלק משמעותי תו״כ המשחק) לדעתי זה נובע מתחושת שייכות- גדלתי על מכבי, חונכתי על מכבי ומכבי זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי. אז כן-, זה-ניצחנו, הפסדנו, לקחנו אליפות ויש לנו טראבל קל. כי ככה זה, זה לא רק התרומה אלא מה מכבי מסמלת בשביל כל אחד ואחד לא צריך לרוץ על הדשא בשביל שאוהדים יוכלו להגיד ״ ניצחנו״ זה בדברים הקטנים.
  10. אני כמעט בטוחה שמבקשים טלפון נטו להודיע על זכייה.את ה-4 מנויים של המשפחה אני תמיד כותבת על המספר שלי ובכמה פעמיים שזכינו זה היה כל פעם מנוי אחר והודיעו למספר שלי.
  11. היו חסרות דקות ספורות על מנת לשבור שיא אי ספיגה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.