Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. מתחנת ספיר לאיצטדיון לוקח בערך 20 דק הליכה.
  2. בלילות הטמפ׳ שם צונחת הרבנ מתחת ל-0 ואין תנאים למשחק
  3. אפשר גם ברגל רק שזה קצת הליכה. דיברתי עם הרכבת ואמרו לי שם שיש רכבות לתחנה החדשה רק צריך לשים לב שהרכבת באמת מגיעה לשם כי לא כל הרכבות עוברות בתחנה.
  4. אוי נו באמת זה נטו פמניסטי.למה לא ראיתי את השיח ״האנושי״ הזה בכל אדום צריך לרגום? באבוקסיס חולה ****? ובעוד שירים ביציע? זה כדורגל. שחררו.
  5. ביום שתפסיקו לנתח שירים ותבינו שאנחנו במגרש כדורגל ולא במשכן לאמנויות הבמה/ערב שירה הכל יהיה יותר טוב. לא רוצים לשיר? אל תשירו. אבל תפסיקו לחפור ולנתח את השיר כאילו זה שיר הנאצה הראשון שנכתב אי פעם.
  6. נסיעה מלונדון למנצ'סטר לוקחת בסביבות ה-3 שעות אם זכור לי נכון. לדעתי עדיף להתמקם בלונדון ולעשות את הנסיעה- מה שכן, צריך לבדוק שלאחר סיום המשחק עדין יש רכבת חזור ללונדון עשיתי את זה כמה פעמים ולדעתי זה נוח יותר
  7. תל אביב בתכלס זאת העיר הכי טובה תשאלו את יוסי הוא שמח פה נורא אווו איזה כיף פה במכבי האמיתית
  8. בדיבורים יש פה אנשים שהם מס׳ 1 בתאכלס אבל? שצריך להתניע את האוטו ולהגיע למשחק? הם 0.
  9. חחחחחחחחחחחח אתה פשוט מביך. אנשים פה מאבדים פרופורציה.
  10. פעם ראשונה שאני רואה את ה״מחקר״ שעשו על השנתון שלי בעיר מאד מעניין
  11. מזיז מאד גדול התלונות של מי שאין לו מנוי.לא הגיוני שכל פעם נצטרך להתחשב בלא מנויים שנזכרים להגיע פעם באפעם. להגיד את האמת? גם לא אכפת לי מהם במקרה הזה. צריך להתחשב נטו בבעלי המנויים- עשיתי ׳מאמץ׳ וקניתי מנוי? התאמצתי בשביל להבטיח לי מקום לכל משחק בית העונה? אז וואלה כן מגיע לי על פני אחרים שלא מנויים קדימות. ולדעתי האישית? רק נתניה. זה האיצטדיון הביתי שלנו כרגע ובמידה והוא מאושר לאירופה אין צורך לנדוד למקומות אחרים אפילו קצת מעצבן שחושבים על זה בכלל עם כל הבעיות שיש באיצטדיון הזה.
  12. איזה עינוי לראות ככה גם דשא מעאפן וגם שידור באיכות פח
  13. ברמה הכללית אתה צודק.ברמת האהדה למכבי? לא רוצה לשמוע יותר על ״המאמי״ הלאומית ועל הפסטיבל שהיו עושים פה אם בטעות גם היו מוציאים תוצאה טובה בצמפיונס. נמאס לשמוע מהם, נמאס לשמוע עליהם שירדו קצת לקרעקע. לקבוצה שלא שיחקה באירופה אף פעם ( או לפחות בשנים האחרונות) גם הליגה האירופאית תהיה עליהם לעול..
  14. מצויין שלא עלו. קצת כאפה לפנים שלהם שחושבים שהם איזה קבוצה עם מסורת באירופה. שיהיו בבתים של האירופאית ויקרסו בשילוב 2 מסגרות- מי יתן וכמה שיותר שחקנים שלהם יפצעו.
  15. בטח שחגיגה! העונה הם לא חיכו כמעט סיבוב שלם בשביל להבקיע.
  16. אדם שלא מחובר לכדורגל בארץ ולא יודע שזה מחזור פתיחה יהיה בטוח שהם לקחו הערב אליפות.
  17. בואי תהיי דרמטית עוד קצת.זה כולה שיר אוהדים!! שחררו כבר מהיפות נפש שלא מרשימה אף אחד ״איבדתם את האנושיות״? את איבדת את ההבנה שאת באה למשחק כדורגל ומה לעשות ששירים של מוצארט את לא תשמעי פה. לא מתאים לך השיר? אל תשירי. אבל את הדמגוגיה הזולה של ״ איבוד עקרונות וזעזוע עד בושה״ תשאירי בבית.
  18. כבר הבנו שהעובדים של לאן הם לא העיפרון הכי מחודד בקלמר. הנה עוד סיבה
  19. לא בקטע של להלחיץ זה מה שהנציגה אמרה לי פשוט
  20. הקופישופ נסגרים בשעה 12-1 ולא ב-10 כמו פעם ( הייתי שם לפני חודש) העיר מתחילה את היום בשעה 10/11 בערך ( עד אז 90% מהחנויות סגורות) יש אור עד שעה עשר/עשר וחצי וגם הזריחה היא מוקדמת רק פעם אחת ביקשו מאיתנו ת״ז והספיק שרק אחד מאיתנו הוציא. כיכר דאם כיכר מתה ( למעט שופינג) אין שם קופישופ כמו פעם. לעומת זאת- כיכר רמברנדט מקום להיט! הופעות רחוב, מסעדות, פאבים וקופישופ.. אם אתם בקטע של לטייל קצת- השוק של אלברט+ הפשפים אחלה מציאות זולות! מה שכן- שעוברים שם כבישים צריך להיזהר גם מאופניים גם ממכוניות וגם מהרכבת הקלה שלהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.