Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. איפה ראית גינוי? מה שכתוב בוואן ובספורט 5? אנחנו יפה מאד יודעים שברגע שההנהלה רוצה להגיד משהו היא כותבת באתר הרישמי+בפייס שם עוד לא ראיתי כלום בינתיים
  2. חבל שלא זרקו אותו מלמעלה למטה. משחק אותה תמים "לא ידעתי שזה היציע של הפאנטיקס"- בסדרר
  3. באחת ההתקפות שלנו שוינפלד היה ברחבה של בית״ר, הם חטפו כדור והראשון שהגיע לרחבה שלנו לעשות הגנה זה הוא. דפק שם ריצה של החיים להגנה
  4. מכבי ת״א צריכה לשחק בת״א. שאר הדברים לא רלוונטים.
  5. אתה בטוח שהמספר שלך מוזן במנוי?שווה לשלוח הודעה בפייס למכבי לברר אם זכית או לא
  6. תשלח הודעה בפייס למכבי עם מספר המנוי והם מחזירים תשובה. מסתבר שהמנוי שלי זכה אבל לא היה להם מספר טלפון
  7. מסתבר שהמנוי שלי זכה ובגלל שאין מספר טלפון לא יכלו לשלוח לי. מי שרוצה לברר- הודעה בפייס למכבי- ענו לי מאדד מהר ובאדיבות
  8. השאלה האמיתית זה איך הם לא רואים הבדל בין טקס הוקרה לשחקן פעיל(!) שעבר קבוצה לבין טקס הוקרה לשחקן שפרש/פורש. ואם כבר הם משווים, שיעלו תמונה מהתפאורה שעשינו לזהבי עם ה"באנג באנג"
  9. לפי מה שאני רואה נשאר רק לאזור 410 וגם שם לא נשארו הרבה.. אבל מצד שני כרטיס עולה שם 390 ש"ח
  10. נכון, אין בכלל וויכוח שלא צריך להסתבך מול קבוצה ברמה של אשקלון. גם לדעתי אם המשחק היה ממשיך עוד קצת היינו יוצאים עם נק' וזה גם גרם לתחושת הכדורגל הרע מאתמול. לא אמרתי שהמוד הזה טוב ואני מקווה שלא נראה אותו יותר ונבוא לשחק כדורגל.
  11. לדעתי הקבוצה והאוהדים באו במוד שונה. אנחנו, האוהדים, באנו במוד שרוצים לראות את הקבוצה דורסת והקבוצה באה לקחת 3 נק׳ ולשמור על הפער מב״ש. זה לא היה משחק נוראי שלנו ומצד שני גם לא משחק סוחף באו לקחת את הנקודות ולהמשיך הלאה
  12. אם בטעות מישהו לא יכול להגיע ויש לו כרטיס או 2 אשמח לדעת על זה. תודה!
  13. 20 דק' הליכה בערך.. השאלה הגדולה זה מה יקרה אם בטעות נגיע להארכה/פנדלים.
  14. שלא ישכחו לבכות אח"כ שאין להם כרטיסים לטרנר.. משחק עליה בגביע ואנשים עושים חושבים אם להגיע.
  15. סגרו יציע על ״שירים גזעניים״לא נראה לי שאתה מבין מה הולך פה- אפשר לא לאהוב את השיר אבל גזעני הוא לא.
  16. מאד פשוט. מי שלא מתאימה לו השורה המדוברת שידלג על השורה הזו- מכירה לא מעט אנשים שעושים את זה ביציע. ויש עוד אנשים שלא מתאימים להם מילים אחרות אז יתחילו לעשות "משאל קהל" מה מתאים לנפשות העדינות של חלקם? חאלס נו. זה מביך, תפסיקו לחפש משמעויות נסתרות איפה שאין אנחנו במגרש כדורגל.
  17. אני לא חושבת שיש הבדל. ואוסיף ואומר שאני חושבת שאנשים מנסים לנתח יותר מידי שירים במגרש כדורגל(!) מי שלא מתאים לו שפשוט לא ישיר- זה עד כדי כך פשוט. אבל באמת שאין כוח לחפירה מיותרת של 40 עמודים על השיר כי הדעה שלי לא תשתנה וכנראה שגם שלך לא.
  18. רשום בכתבה שזה בעקבות שירים גזעניים- שיר האונס (תאהבו אותו או לא) הוא לא גזעני.
  19. ואתה משחק בשבת כי ברביעי גביע.ב״ש יכלו לשחק גם בראשון אבל שמו קבוצות שלא משתתפות בגביע בשני.
  20. לא.פרץ החמיץ מול בערך שער ריק.. 1 על 1 שכל הצד היה פנוי לו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.