Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. א. אני בחורה! ב. אני הייתי ביציע ואמרתי לבחור שיושבי הספסל אמרו שזה שזה הם ולא האוהדים. לא יודעת מה אמרו בשידור- הוא אמר שאמרו שזה האוהדים, אני חידדתי שרמת השרון לקחו אחריות.
  2. מוזר, יושבי הספסל אמרו לקוון שזה הם. אבל אם בעצם אפשר ליצור פרובוקציה למה לא?
  3. סתם לידע כללי- הבקבוק נזרק בטעות על ידי ספסל רמה?ש ולא מאוהד שלנו.
  4. ?מדהים?? לא כאילו אנשים משתגעים והעולם שותק.
  5. אומנם לא הנושא, אבל אם יש מישהו שמחפש ניקוב ל-8 שישלח לי פרטית!
  6. כל משחק הוא חשוב וכל משחק צריך לחשוב שההפרש הוא על חודו של משחק. מקווה שיתפנו פתיחה טובה ליום הולדת
  7. וואו, חוש קצב זה לא הצד החזק שלהם. מביך עד מאד.
  8. בידיוק אמרתי לעצמי היום שאיך לא שמרתי כתבות מהמשחקים ועיתונים וכו?.. באסה!
  9. שוברים שיאים במשפטי פאנץ?- ? בית?ר בלי האוהדים שלה, זה כמו חומוס בלי שמן זית?
  10. וואי זה עיצבן! אל תוסיף תוספת זמן, אבל תן לשחק 45 דק? מלאות
  11. תספרי* ואני מבינה את התסכול, ולפי דעתי יופי שיש גג באיצטדיון ושומעים את הקהל טוב יותר. נגישות ונוחות זה א?-ב? ואם זה לא קיים לא עשינו כלום שבנו פה איצטדיונים במיליוני שקלים.
  12. אבל תכנס יותר לעומק תגיע למסקנה שליד האיצטדיונים האלו פועלת תחבורה ציבורית ענפה( כמו שאמרת)- אוטובוסים ורכבות בתגבור מטורף! מה שאין פה בארץ, ובן אדם שחוזר ממשחק כדורגל שם יודע שהוא יעשה זאת במהירות ולא ייתקע שעות בדרכים. נכון אנחנו פחות סבלנים מהם אבל להם יש את כל הסיבות להיות סבלניים שהם יודעים שרכבת תגיע כל 2 דק ולא כל 35 דק, ושיש אוטובוסים למקומות מרכזיים..
  13. חחח יש מצב, לא חשבתי על זה ככה. אבל דע לך שזה תלוי גם לאיזה משחק הלכת, יש קבוצות שזה כמו לצפות בהצגה, כולם יושבים מחיאות כפיים מידי פעם, אין עידוד מטורף.
  14. חזרתי לפני שבועיים מאנגליה, הייתי ב-3 משחקים. בכולם, בתוך האיצטדיון מכרו בירות אבל- מותר לשתות רק ?למטה? בכניסה ליציע. ביציע עצמו, איפה שיושבים אסור להכניס אלכוהול.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.