Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. שדרנים חופרים. לחמן הקריא את הספסל כאילו הם אלוהים
  2. ואם חלק עובדים? אני מבינה מה אתה אומר אבל לא חסרים אנשים ששולחים בשמם אנשים כי הם לא יכולים לבוא ולפי מה שאני עוקבת פה לא מעט מאנשי הפורום עשו זאת גם בעבר ואף הפעם.. ואני למשל קניתי דרך לאן לכל המשפחה( אומנם לא ל12-11) אז גם אני הייתי צריכה לבוא להידחף? 31 זה המון אין אפס, אבל לא צריך ישר להתרגז.
  3. אין לי הכרות איתו כן? אבל אם הוא קנה לחברים שלו וגם לאבא ולאחים? אל תאשימו ישר. חסרים חבורות של חברים שבאים? ( אלא אם אתה מכיר אותו וכל מה שכתבתי בטל)
  4. אם צריך עזרה בלשכתב ולסכם דברים אז בכיף, מכל הלב
  5. אללה באלגן! תודה שנזכרו כמה שעות לפני שבת - לא שלי זה קריטי- אבל אם כבר אז להתחשב..
  6. חחחח הוא מאבד את זה ביחד עם השפיות שלו
  7. זה לא קשור. ( ועזוב שאני בחורה חח) אתה בא? כבר התנעת את האוטו והגעת? תתנהג בכבוד, אל תעודד בסדר? אבל במקום לקלל שב בשקט. לא קונה את העניין של הרגשות והכעס שיש במהלך משחק. גם לי העונה לא היה מנוי משיקולים כאלו ואחרים, ועדין לכל משחק שהגעתי חוץ מלהתאכזב שצריך בחיים לא קיללתי שחקן.
  8. מילה על הקהל- שער 8 זה פשוט שער ביזיון. 90 דק? מקללים בערך כל שחקן שנושם על יד הכדור, חוץ מלעמוד מידי פעם והצעירים שהצטרפו לשירה- שער מיותר.
  9. השופט רצח, הרג שחט. מהיציע זה היה נראה כאילו הוא בא במטרה להרוס. מישהו יכול להגיד לי מה אמרו עליו?
  10. מי השחקן שהתכופף בבעיטה של אבוטבול? הציל לעצמנו את הפנים חח
  11. וואי הם חייבים להפסיק לחפור על הנקודה יותר שבנאדו ה״גבר גבר״ צבר עם חיפה לעומת אוסקר ומכבי. כאילו פעם ראשונה בישראל מאמן מחליף מאמן שפוטר.. עבר לי בראש בידיוק.
  12. שאלתי את אבא הוא אומר שזה היה ב-76? בין 50-60 אלף איש. מכבי- בית?ר. בית?ר ניצחה 2-1 השוער של מכבי אגב היה גדעון אלרן
  13. רק אני בתחושה הפוכה? שהפועל לשם שינוי הולכת להפתיע ? ( וכן, מודעת יפה מאד למצב העגום של הקבוצה הזו ועדין..)
  14. מצטערת לאכזב אותך... חזרתי לפני שבועיים משם. מדינה די עניה והרוב ברחובות הם תיירים ( מצד שני אני הייתי רק בליסבון).
  15. לא קשור לדברים מפגרים אבל בהחלט מחמם את הלב.. חבר שלי וכדורגל (ישראלי בפרט) לא הולכים ביחד והוא עוד מתרגל לעובדה שיש לו חברה משוגעת כהגדרתו. 2-0 בדרבי, דקה 87 אני מקבלת ממנו הודעה ? הפועל לקפל ? וואלה- עשה לי את הדרבי.
  16. וואו פשוט מרגש. ועוד יותר מצחיק לראות את הסגן מפקד בסיס שלי לשעבר באטרף בקליפ !
  17. לא הייתה לי אופציה לא להיות צהובה. והאמת שהייתי חופרת לאבא שיקח אותי איתו לרמת גן ולא ישאיר אותי בבית עד שהסכים אי שם בגיל 5 בערך מנוי אב ובנו (למרות שאני בכלל בחורה) בשער 13 הפך להיות הרגל ( אז שבנות וכדורגל זה היה בגדר הזוי) עד שאבא נשבר אי שם בעונה שאלי כהן אימן, מאז הייתי הולכת עם חברים, חברות מי שרק הסכים לבוא. בשנתיים האחרונות לצערי אין מנוי עקב אילוצי צבא, פסיכומטרי וכסף, אבל שנה הבאה חוזרים לתלם. הרגע המשמעותי מבחינתי היה שאבא אמר לי שאחרי הרבה שנים הוא סופסוף גאה להיות אוהד מכבי בחזרה ולא מסתמך על רגעי עבר. אחים שלי מחונכים כבר פחות טוב ממני ואוהדי כורסא של מכבי. אבל זה נטו כישלון של אבא שלי. ( סתם כי זה תמיד מצחיק אותי, בכיתה א? המורה ביקשה לשיר שיר שאוהבים ואני כולה בת -6 עומדת על הכיסא ושרה ? הפועל זונה..? ההורים שלי באו לבצפר ואבא בעקיצה של החיים אומר לה ? זה לא שהיא משקרת כן? אבל נדבר איתה?.)
  18. עכשיו גיליתי שאבא הספיק לקנות ל-8. מזל . יאללה, שיעבור השבוע מהר!!
  19. שלמה שרף בכבודו ובעצמו אמר שהגיעו להם 4-5 אדומים. ושבושה לשחקני הפועל על ההתנהגות.
  20. איך מעבירים את השעות שנשארו?!?
  21. לא ידעתי שיש לי את היכולת להכיל כל כך הרבה התרגשות בפעם אחת. אם זה החוסר נשימה לפני המשחק, במהלכו ואחריו. השמחה המשותפת שלנו עם השחקנים אחרי שנים שאת החיוכים החליפו פרצופים עצובים ואפילו דמעות ברגעים קשים. ולמרות זאת, יום חמישי היום. ונכון שמשחק אמצע השבוע שיבש לנו את השבוע הדרבי. אבל זהו בידיוק הזמן להיכנס לטירוף, לבוא נחושים ולדרוס כל מה שזז בשבת. יש דרבי בעיר!!
  22. בתקציר מראים לשניה שלט על בד לבן עם כיתוב שחור. הצלחתי לקרוא משו כמו ? פחד, תיעוב..? מישהו יודע מה כתוב? ועל מה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.