Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. וואו, לקבל תמונות בוואטספ ולראות פה הכל זה פשוט מדהים! כל כך מקנאה בכל אחד ואחד שהיה, כולל המשפחה שלי. מכבי- גם במרכז אמריקה את במחשבות!
  2. בלי ציניות- בחיי שהוא יכול... ( אנקדוטה- מכירה את פרימו, ובאחת הפעמיים הוא התקשר אליו ואני עניתי ואמרתי לו את כל מה שאני חושבת עליו..)
  3. מדהים!! ככה אנשים ילמדו את הקצב של השירים!!
  4. קצת סדר למי שרוצה- מבלומפילד לגן העיר ( כיכר רבין) קו 25 מגיע וגם 26. וגם 18 אמור להיות ( אם לא משדרות ירושלים אז מסלמה) חניונים קרובים- גן העיר, דיזינגוף סנטר, הבימה יש גם ליד מגדל המאה אבל הוא קטן. המרחק בין עזריאלי לכיכר הוא 15-12 דק? הליכה תלוי בקצב. מומלץ למי שלא אכפת לו ללכת, יש גם חניון בקניון וגם רכבת. עוד משו?
  5. חחחחח אתה שובר שיאים ואם לא? אז הוא לא יתחתן איתי? באסה! כבר חשבתי שיש לי סיכוי...
  6. פשוט בנאדם מדהים! באמת.. מוכנה להתחתן איתו
  7. מזל טוב מאמן ענק! שנזכה לחוות איתך עוד מלא רגעי אושר תישאר!
  8. טור נהדר! יהיה קשה גם להכחיש את זה בנוסף לכל ההכחשות
  9. לשמוע את חברות שלי במשך שנים אומרות ? את משוגעת, למה את צריכה את זה, תהיי בחורה רגילה למה לך השטויות האלו.? שנים שהן חופרות ואני מנסה להסביר להם שזה גדול מזה, שזו אהבה אמיתית לא משחק ילדים. שלהפסיד דרבי שקול להמון דברים רעים שאפשר לחשוב עליהם, ששנים של אכזבות בסוף ישתלמו לנו.. וגם אתמול, היה פשוט קשה להסביר להם למה-למה אני כל כך מאושרת, למה הלב שמח, למה אני כל כך מתרגשת. למה כל הפייסבוק שלי מוצף בתמונות, סרטונים וסטאטוסים.. מזל שיש לי חברים בנים גם זר בהחלט לא יבין זאת, ועוד יותר- זרות.
  10. כמה אהבה לשחקן אחד! שישאר לנצח פה! ושלא יחשוב על לזוז מקריית שלום. האאאאאאא
  11. כל רגע בעונה הזו היה צעד קטן לעבר זה. מתי באמת? ברמת השרון, במהפך המפחיד הזה. אמרתי לאחי הקטן ? תסתכל, בגלל זה אני אוהדת מכבי וגם אתה? שם התחלתי להפנים שכנראה יש שינוי, שיש מצב שזה שלנו העונה.
  12. אתה באמת חושב שלוזון צריך יותר מידי סיבות?
  13. עזוב אותך, הלב כבר לא בנוי לזה. שיגמר מחר כבר- בבקשה! ( וגם כי אני לא אהיה בארץ..)
  14. כן זו התחנה שקרובה ללונה פארק. לפי דעתי בלי הקיצורים המדוברים זה נושק ל-20 דקות פלוס מינוס.
  15. לקחתי בחשבון שלא כולם יודעים כמוני וכמוך את הקיצורים הליכה מאורגנת לרכבת נשמעת אחלה
  16. יש גם את של בני ברק. והאונ? זה ממש לא 10 דק?.. זה קצת יותר.
  17. שלי נהג אוטובוס- הסעות זה טוב?
  18. הוא זכה באוסקר או סהכ עשה מה שהוא אמור לעשות? טוב לא הודה לעוד מישהו בעולם..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.