Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. וואו תקשיב- בתור אחת שמכירה אותו קצת מעבר לפורום ולעבודה שלו בוואן אני יכולה להבטיח לך שכל מה שהוא כותב פה זה על בסיס הדעה האישית שלו. הוא אוהד מכבי הרבה לפני שהתחיל לעבוד בוואן. יכול להיות שהוא לא בא לך טוב בעין, אבל תתייחס אליו כאוהד ולא כאחד שעובד באתר ספורט שנוא
  2. בנוסף, בואו נהיה אמיתיים- קללות שומעים מכל עבר היום. וילד בן 8 אני כמעט בטוחה שיצא לו לשמוע קללות כאלו ואחרות אפילו בבית ספר. פשוט אפשר לפני המשחק להסביר לו שיש אנשים מסביבו שיתנהגו באופן כזה וכזה ושלא יתרגש ויתעלם.
  3. חחחחח אני בטוח לא יודעת את זה. נשאיר את זה לאנשים שרוצים בזה.
  4. כבר שכחת כנראה מה היה לפני ג?ורדי. ואם אני זוכרת נכון- ארנשאו גורי ושוד ושבר אפילו גונזאלו תרמו לקבוצה ברגעים כאלו ואחרים. והכי קל לזכור מה שרוצים כי פריצה הרי נפילת הנפילות וקרלוס בכלל נוו באמת, לפחות תהיה כנה, עזוב את הדעה האישית שלך, תצמד לעובדות ומציאות.
  5. אוקיי אני מקבלת אבל עדין- חצי מהקבוצה שלנו מדברת ספרדית ההתאקלמות שלו תהיה בהרבה יותר קלה ונינוחה כי קשיי שפה ירדו והוא ירגיש בנוח עם השפה. לגבי ההרתעה וביטחון- נכון, אולי ההרתעה לגבי עמדת השוער כרגע(!) ירדה, אבל היא ירדה במעט( לפי דעתי)- ההגנה אותה הגנה, ותוך 2 משחקים אתה תראה את ההרתעה בעמדת השוער חוזרת. וביטחון? בשביל זה יש אימונים נכון לכרגע ביטחון לא נבנה רק במשחקים.. ומי אמר שהמשפחה שלו לא תגיע איתו? זה כתוב באיזה מקום ופיספסתי? יש לו פה קהילה ? ספרדית? מכובדת בקבוצה. יהיה בסדר!
  6. וואו פרופורציה. הוא עוד לא שיחק דקה במכבי וכבר יש פה מיליון דעות לכאן ולכאן. מה לעשות כולנו ציפינו לאניימה ולא הסתדר אז הביאו שוער שלפי דעתם של מכבי וג?ורדי הוא יכול להכנס לנעליים של אניימה. אם אנשים צועקים פה מנטרות של ? אני סומך על ג?ורדי? תמשיכו לסמוך. סטטיסטיקה יכולה להשתנות, הוא שיחק בליגה הראשונה בספרד ויש לו רזומה איתו. נראה אותו משחק ואז נחליט אם זה היה מעד נבון או לא. אבל להסתמך על מה היה ולהשליך למה יהיה כבר למדנו שזה לא מקדם לכלום.
  7. א. אני בחורה. ב. אפשר ורצוי להתנסח כמו אדם בוגר, זה עוד לא הרג אפחד, ורק יוסיף לך עצמך. ג. ביקשתי ממך לא לעשן? ועוד בדרבי? קראת בכלל מה שכתבתי? יקצו לזה אזור מיוחד! ואם תרצה ?לפרק? 2 קופסאות בדרבי בבקשה, אני לא אעצור אותך, תשב כל הדרבי באזור. שוב, לא ביקשו ממך לא לעשן בבלומפילד, אלא שכל המעשנים ירוכזו לאזור, בידיוק כמו בפאבים וזה לא מונע מאפחד הנאה. יושב עם חבר שלא מפריע לו העשן? שיעבור לשבת איתך. אני מניחה שהפינות בכל השערים יהפכו למוקדי עישון ואזור. לא ביקשתי שתרד לכניסה ליציע ובטח ובטח שלא אני כתבתי את החוק, אז עליי בטח שאין לך מה להוציא עצבים. וכן, גם לי יש חברים שמעשנים ואם הם ממש ירצו לעשו אפילו אלווה אותם ואשב איתם. אחי הקטן שסובל מאסטמה ובא למשחקים לא צריך למות כי לידו יש אחד שלא מוכן לכבות ת?סיגריה.
  8. על מה הויכוח בכלל?! לא ביקשו ממכם להפסיק לעשן בבלומפילד לגמרי. דיברו על הקצאת אזורים(ברבים!) למטרת עישון, לא ביקשו שתפסידו דק? משחק ואת מכבי בהתקפה בדקה 70 אלא שרק תזוזו הצידה אם תרצו לעשן- זה הכל. תפסיקו עם ההשוואה על האבוקות כי את זה אסרו וסיגריות לא. מה לעשות- גם שבלומפילד זה ?אזור פתוח? הוא צפוף, אנשים יושבים אחד ליד השני/ על השני וכן, זכותו של כל מי שלא מעשן לא לעשן פסיבית/ לחזור ספוג ריח של סיגריה ולא, זה לא חלק מתרבות הכדורגל- סליחה. קודם תראו איזה אזורים יקצו לעישון ואיך יעשו את זה ורק אז תרימו את הקול. לא אוסרים אלא יוצרים אזורים שמיועדים לזה-כנסו לפרופורציה.
  9. זואופיליה, סוג של סטייה. אנשים שנמשכים מינית לחיות:/
  10. הרבה זה לא מילה.. גם אהבתי את הקישור שנעשה לאט לאט הכל חידה אחת גדולה, אבל עדין- ציפתי למשו קצת יותר ? עמוק?
  11. רק אני התאכזבתי מהפרק היום?
  12. תקשיב, לקחת לי את הרעיון אתמול חשבתי על זה שחולצה כזו זה רעיון אדיר!
  13. הבעיה הגדולה שהוא פשוט מראה שהוא לא מתחבר לקבוצה, חי בעולם משל עצמו. והאדישות שלו לפעמיים יכולה לעצבן ברמות. אישית אני חושבת שהוא שחקן גדול וחכם, שבכמה מהלכים משאיר את רובנו בתדהמה. כולנו יודעים שלו חסר לו כדורגל ברגליים, אבל לפעמיים אנשים מצפים למן ? שמחת חיים? כזו במשחק מה שהוא לא מראה. מקווה שיפתח את העונה יותר טוב מהסוף של שנה שעברה, ויראה קצת יותר רצון להיות פה. יש לו כל כך הרבה לתרום לנו, יהיה בסדר.
  14. פשוט כתבה אומללה. נגמרו השטויות לכתוב, אז ממציאים הכל מחדש.
  15. אוי, אל תתן לי להרגיש שהרסתי לך את שישי, תאשים את מכבי ות?כלס- לטווח הארוך זה בטוח ישתלם, לנו ובטח ובטח שלמכבי
  16. אין יותר הנחות לארגונים. יהיה לך הנחת מחדש שהעונה גם גדולה יותר. מכבי מתנתקת מהארגונים.
  17. חחחחח הקטע שאני לא רוצה לשבת ב-11 ( שוד ושבר!) ועכשיו ברצינות- שנים ישבתי ב-13 עם אבא ( חוץ משנתיים ב-11) ונכון שיש גג וכו? אבל זה חתיכת הפרש מחירים לעומת 7-8 אם אני מחדשת לבד העונה. לא פייר!
  18. אני יודעת שאני קטנונית- אבל למה אישה רק ל-7/8?! בכל אופן- קדימה לחדש
  19. וואו, שלחו לי סרטון כרגע של בלומפילד, יש תמונות של הבכל שער תפאורה?
  20. אני נמצאת כרגע במקסיקו, השעה פה היא 22:50 נכון לכתיבה של ההודעה, שיא היום במונחים פה, כולם מתחילים להתארגן להערב. ואני? אני לוקחת פסק זמן של חצי שעה, חצי שעה שאני מול האייפון, ולא יעזור כלום, אני צופה בזה עכשיו. באמת שזו החצי שעה הכי משמחת, מספקת ומעוררת גאווה שהייתה לי. לראות את הדרך הארוכה שעברנו העונה, ב-30 דק? ( קצרות!) של אושר- זה פשוט שווה הכל, באמת. לראות חלק קטן מחגיגות האליפות שלא הייתי נוכחת בו, לראות את שרן מתרגש ברמה כזו, ראדי מדבר מהלב וג?ורדי שכהרגלו הוא הקול השפוי, אין אין מילים מה זה עושה בלב. כל כך חבל שהעונה נגמרת בשני..
  21. למה זו בעיה? כי זה בא על חשבון ה-11 שבאותה דקה נתונה נלחמים על המגרש ומתאבדים על הכדור. תתרכז בלשיר להם, לעודד ולתמוך. יש מקרים שזה פשוט לא מתאים. חאלס, היה שחקן ענק, סמל ואיש אדיר. אבל הוא כבר לא שחקן ולא נלחם עם החבורה על הדשא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.