Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. ועדין, לא הצלחתי להבין מה כל כך מפריע לך? זה שאין סמל של איזו חברה ממוסחרת על החולצה? כי אם הנהלת מכבי החליטה שהיא כרגע לא צריכה/ רוצה ספונסר ועדין (!) יש לך תקציב מכובד מאד ויש כאלו שיגידו תקציב עתק למה שזה יפריע לך שאין לנו את הלוגו של מרצדס על החולצה? וכמו שמישהו כתב פה, בלי כל הקישקושים, שמות וציורים באמת שהחולצה יותר יפה.
  2. מה שמצחיק שהם מתנהגים כמו שני שחקנים אירנים שהיו אמורים להגיע למדינת הציונים! אם אני זוכרת נכון בין ישראל למצרים יש הסכם שלום, אז שלא יעמדו מאחורי מילים יפות כמו ? ציונים? ו? לחצים כבדים?. מקווה שיענישו אותם.
  3. אנטי נאחס? תלוי את מי שואלים ובתנאי שהוא מאמין בזה אני חושבת שזו סתם דרך לשעשע ולהעביר את הזמן עד המשחק.
  4. הלכתי פיזית ללאן עם תמונות של המנויים, החצוף רצה לחייב אותי עמלה 4 פעמיים כנגד כל מנוי. אחרי ויכוח קצר ובקשה שיבדוק שוב כי זה לא הגיוני ופייר כי באתי פיזית לא חייב. כרטיסים לבאזל? צ?אק!
  5. אחלה מחירים, אין סיבה שבלומפילד לא יהיה מלא!
  6. זו שאלה טובה חח כעיקרון ההטבה רשומה על הקרטון הזה שהמנוי היה מודבק בתוכו רשום שם שהקוד קופון נשלח אלינו בדוא?ל/סמס.
  7. דקה וחצי על השעון ו-4 מנויים ביד. כל מה שנשאר זה להמתין למחר אגב, כל מי שאמר שאין הטבה- או 20% הנחה ברכישת מארז אליפות או הדםסה חינם ברכישת חולצת משחק. ניתן למימוש באמצעות קוד קופון.
  8. זה משחק בשכונה. חכו מחר לכותרות ולהכתרה שלהם כמועמדת לכתר.
  9. תלוי את מי שואלים. החכמים החליטו שזה משחק על תוצאה. טמבלים
  10. ממה שריפרפתי בכתבה- אתה באמת חושב שיש לו קשר ישיר? לפי דעתי סתם חיברו מילים, הוסיפו ? ציטוטים? של אנשי כדורגל שהיו קשורים אליו וקיבלו כתבה..איך אפשר בלי המכסה היומית על מכבי?
  11. השתנה המאמן. סוזה זה לא אוסקר וכנראה שכרגע הוא מעדיף את אלטמן על פניו של מיכה, למרות שמיכה היה חלק חשוב מהקבוצה עונה שעברה. לנו נשאר רק לסמוך עליו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.