Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. תנסה דרך האתר של הליגה הגרמנית, יש אפשרות לרכוש כרטיסים..
  2. חחחחח רציני מאד העניין, מעכשיו מכבי פתחה בהרשמה לכרטיסים- כל הקודם זוכה, מלאי מוגבל!
  3. דיברתי עם מכבי אתמול, הם אמרו שיש עוד חודש וחצי למשחק ושזה עוד מוקדם למכירת כרטיסים ופשוט לעקוב אחרי העידכונים השוטפים שלהם ולקראת חודש הבא יהיו יותר תשובות. מה שקצת מעצבן שהמכירה לאוהדים של פרנקפורט התחילה כבר בשבת, חבל שאי אפשר גם אצלנו ואז זה פשוט ראש שקט עד הטיסה.
  4. בנוסף-ביום שישי ב-20:30 יש משחק כשעתיים וחצי נסיעה מפרנקפורט: שטוטגארט- נירנברג. פחות אטרקטיבי משאלקה אין ספק אבל אחלה למי שממריא חזרה בשבת/ ממשיך את הטיול.
  5. שהוא יחזור הביתה בערב אני מבטיחה לשאול אותו ולתת לך תשובה, רק הודיע לי שאנחנו נוסעים...
  6. אבא סגר לנו טיסה! מחמישי בבוקר ( יום המשחק) עד שבת בלילה (:
  7. כרגע מסתמן טיול משפחתי של 2 לילות לגרמניה, נשאר רק לסגור עניינים טכניים של עבודה/ לימודים.. ואגב, פרנקפורט מדהימה..
  8. להיות בחתונה ובאמצע הכל לקבל ״ ישששש״ מעשרים אנשים ביחד- בהחלט שווה הכל! להיות בחתונה ובאמצע הכל לקבל ״ ישששש״ מעשרים אנשים ביחד- בהחלט שווה הכל!
  9. גם מכבי כתבו את זה.המכירה לקהל הרחב תפתח רק לאחר שימצאו סידור לכל בעלי המנויים שמקומם נלקח ע״י אופ״א, ואם אני לא טועה- זה מספר לא קטן של אנשים.
  10. בהחלט החלק שקרוב לכבוד. אני יושבת בפינה ליד 11 וזה כל מהספרים הגבוהים. הם שומרים את מה שמתחת לגג..
  11. לא צריך יום. מספיק לשנות את השעה שעתיים קדימה חח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.