Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. הבונוס האמיתי זה שצילמו את זה ורואים אותם מחכים בחוץ לאישור כניסה..
  2. דיברתי עם מכבי לפני שעתיים בערך- הנציגה בהתחלה לא הבינה מה אני רוצה ושלחתי אותה לבדוק באתר אחרי שביררה היא אמרה שזה צריך לחזור בשעה הקרובה (עוד לא חזר) ושזה קרה בגלל העומס באתר.
  3. איפה ראיתם שאפשר להוסיף שם ומספר? זה נותן להוסיף שם+מספר רק בחולצות הרגילות- גם שבוחרים בחולצה מעוצבנת בבחירה זה רק החולצות הרגילות
  4. החוסר יכולת של חלק מהאנשים פה להבין שיש תקופות ששחקנים משחקים פחות טוב אז מחליפים אותם ומוציאים אותם מההרכב זה מדהים. באנלוגיה הזו גם וידאר הוא המדליף כי הוא לא פתח אתמול ולא עלה חילוף. נו באמת.
  5. אני קניתי נוער בשיחה טלפונית ללאןשווה לנסות מחר בבוקר
  6. למה זה נשמע כל פעם שהוא חוטף התקף שהוא מדבר על באבין ולמה הוא מעוות לו את השם ככה?!
  7. קניתי עכשיו 2 כרטיסים למשחק (מהמשתמש שלי בלאן) וקיבלתי את שניהם למייל. הכל בסדר לדעתי
  8. לא קשור לגמר גביע- יצאו כרטיסים למשחק בשני נגד פתח תקווה?
  9. אני רבתי איתם על עלות של מכשור מתקדם- הנציגה אמרה לי 10 ש"ח ל-2 הממירים (שדרגתי חבילה ולא רציתי לחזור לממיר HD רגיל) ואחרי שבוע התקשרו להגיד שזה לא נאמר וזה 30 ש"ח. אחרי באלגן וצעקות שלחתי אותם לשמוע הקלטה (הם טוענים שמקליטים לא?) ואז הם חזרו אלי עם תשובה שזה ישאר 10 ש"ח לחודש עבור המכשור המתקדם- לדעתי הם לא שמעו שום הקלטה אבל האסרטיביות והחזרה על זה שיש הקלטה ושיפנו אליה עשתה את העבודה וגם זה שעברתי לטיפול מנהלת ודרשתי שרק היא מתקשרת איתי כי הנציגים שלה שקרנים ושאם הם לא רוצים שנתבע אותם כדאי להם למצוא את ההקלטה.. תבקש מנהל בכיר, שלח אותו שוב להקלטות ואם אין שיספגו את טעות הנציג.. ה
  10. 4 משחקים ב-9 ימים.משחקים בחמישי, ראשון, רביעי ושבת. לא ברור לי מה היה דחוף לדחוף את החצי גמר טוטו הלא רלוונטי הזה לרביעי
  11. זה לא.זה עמוד פקטיבי עם 300 ליקיים בערך
  12. מעבר לסבלנות הרצויהכל הזמן מדברים פה בפורום שלא משלבים שחקני נוער ושמכבי כושלת בזה. עלה שחקן נוער, פתח בכמה משחקים, נותנים לו את ההזדמנות להוכיח את עצמו ואז שומעים קולות שהוא לא משחק טוב ולא לרמה. שחקני נוער הם לא השחקנים הכי יציבים שיש, במיוחד בהתחלה- וזה בסדר. משחקים מהסוג של אתמול שעל הנייר אמורים להיות קלים זה בידיוק הזמן להריץ אותו ולתת לו לרוץ בקבוצה הבוגרת.
  13. מי יוצא עליהם? תקרא את הנושא' זה ממש מסכם את העניין. ואני לא אתחיל לחפש מדוע הקהל שלנו מפונק (זה גם לא תפקידי למען האמת)- שכל אחד יעשה את החושבים שלו עם עצמו למה הוא מגיע למשחק כדורגל וכל מה שמעניין אותו זה להיות בפלאפון או וואטאבר וכמה הוא נותן מעצמו למען הצלחת הקבוצה. מה שמפריע לי זה המוסר הכפול שיש לאנשים בכל הנוגע לארגון- מחרימים משחק- "בטח לא בא להם לבוא, הכי קל להחרים משחק בגביע הטוטו עדיף היה שיגיעו וישבו בשקט זה אפקטיבי יותר" מחליטים להגיע ולא לעודד- "למה הם באים? שלא יעודדו, שלא יעשו טובות, מי צריך אותם וכו'" הארגון החליט לפעול בצורה מסוימת כי מפריע לו משהו בהתנהלות של מכבי
  14. העיקר בחמישי האחרון אנשים פה רשמו שקל להחרים משחק בגביע הטוטו ובטח לארגון לא היה כוח להגיע ונראה אותם ביום ראשון לא מעודדים ואז הארגון מוציא הודעה שהוא לא מעודד היום לאור מספר דברים שלהם (וחבל שלא לעוד אנשים) זה מפריע וקריטי אז יוצאים עליהם שהם לא מעודדים. רוצים לעודד היום? תעודדו- אבל תפסיקו לזיין את השכל! אם כל מי שרושם פה באמת היה מעודד במשחקים כמו שצריך מצבנו היה יותר טוב, בהרבה. אבל קל להעביר ביקורת ואז לשבת כמעט 90 דק' בשקט כי אחרים עושים בשבילכם את העבודה.
  15. מה שיפה שכולכם קראתם כותרת והגעתם למסקנות מרחיקות לכת ושליליות. טיפה התעמקות והייתם קוראים את השורות הבאות- ״האוהדים הגיעו אל הגדר שסמוכה לכר הדשא וצעקו לכיוון השחקנים. בשלב זה, בהסכמת הקבוצה ארבעה אוהדים נכנסו לכר הדשא ושוחחו עם השחקנים במשך כחמש דקות ולאחר מכן התפנו כאשר האימון חודש והתנהל כרגיל.״ חאלס להגזים ולנפח דברים. לאוהדים *מותר* להביע מחאה. בסופו של דבר אם ה-5 דק שיחה האלו גרמו לשחקנים לקצת אכפתיות כלפי המצב- הרווחנו. לא כל דבר הוא שלילי. לא כל דבר צריך לנפח סתם.
  16. באפליקציה של מכבי רשום 21:00 אז נראלי ש-21:00
  17. ומצד שני ג'ורדי אמר שהוא לא כשיר(?) במסיבת עיתונאים. משהו בסגנון של "אנחנו לא מספקים תשובות כאלו"...
  18. כל מילה. הפסד כואב, משפיל, מעצבן אבלל מחר יום חדש. אם אנחנו לא נהיה שם בשביל מכבי- מי יהיה?
  19. http://shedorim1000.blogspot.co.il/p/blog-page_18.html
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.