Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. עוברים לשעון חורף ב 28.10 ככה שחוץ מ-3 משחקים בשבת שיוצאים עדין בשעון קיץ (שאחד מהם ב20:30) כל השאר אמור להיות נוח לכולם.
  2. תקשיב תכנס ללאן תלחץ ספורט ואז תבחר "מכבי תל אביב" תלחץ על המשחק מול ב"ש ותתחבר עם הפרטים שיש לך (במידה ומשויך למנוי) ואם אתה זכאי אתה תוכל לקנות כרטיס גם לי לא שלחו והצלחתי ככה עכשיו..
  3. חיכיתי היום 45 דק' עד שענו לי וביקשתי לקנות כרטיס עם מנוי והנציגה אמרה שהמכירה נגמרה. ששאלתי אותה למה היא נגמרה (ציפיתי לשמוע שתהיה מכירה בקופות או משהו כזה) היא ענתה שנגמרו הכרטיסים. נשמע הזוי ולא אמיתי אבל זה מה שנאמר בטלפון
  4. 17:59 קניתי כרטיס 18:01 האתר קרס צריך להיות סבלניים
  5. גם אני קיבלתי את ההודעה הזויצאתי עליהם שיענו לעניין ולא יעשו העתק הדבק מהטוויטר.. כמובן שלא ענו שוב..
  6. איך אפשר לקחת חוק שברובו (אם לא כולו) נשען על מגילת העצמאות ולהגיד שהוא גזעני.. אנשים לא מבינים שעד החוק הזה, לא היה שום חוק יסוד שיעגן דברים שלכולם נראים טריביאליים (בירת ישראל, דגל, המנון וכו'). אמנם יש לדוגמא חוק שנקרא "חוק הדגל, הסמל והמנון המדינה" אבל הוא לא חוק יסוד ואפשר לשנות אותו ברוב רגיל או מוחלט. העיגון של הדברים האלה כחוק יסוד ולא כחוק רגיל אמורים להוות בסיס לחוקה שאולי אי פעם תקום פה. ומה לעשות המדינה הזו היא דמוקרטית-יהודית או יהודית-דמוקרטית (תלוי את מי תשאלו) אי אפשר להתעלם מזה.
  7. עוד מישהו נתקל בבעיה עם קבלת הכרטיס למייל? כבר דיברתי איתם פעמיים והם טוענים ששלחו ואין כרטיס במייל.. שלחתי מייל לתמיכה שלהם- מחכה לתשובה מהם.
  8. 37 שניות לקח ללאן לענות לי, נראלי שברתי שיא. לשם שינוי גם הנציגה הייתה נורמלית והייתה זריזה..
  9. זה לא שנייקי ואדידס מייצרים את המדים שלהם במקומות אחרים כן? סין, סרי לנקה, וייטנאם הכל אותו דבר..בסופו של יום תמיד יעמוד מאחורי הבגדים האלה ילד מסכן ששילמו לו 4 דולר ליום...
  10. במשחק הראשון בבית ככל הנראה תצטרכו להגיע לאיזה עמדה באיצטדיון ויחליפו לכם.. ככה היה שנה שעברה בכל אופן
  11. שאלה אמיתית- אם היה לך מקום עבודה שמשלם לך X כסף בחודש ויש מקום עבודה שמוכן לשלם לך לצורך הדוגמא 100X היית מוותר על הסכום? בסופו של דבר קריירה של שחקני כדורגל היא לא יותר מידי ארוכה אז וואלה הבנאדם בחר לחשוב על העתיד ולדאוג לזה אין בזה שום דבר רע. כולנו התאכזבנו שערן עזב, גם אלו שפחות אהבו אותו, אבל לבקר אותו על ההחלטות שלו? מי אנחנו? בסופו של יום יש פה בנאדם שעובד מספיק קשה בשביל הכסף שלו ויש לו אישה ומשפחה לפרנס (ולא, הוא לא היה עני במכבי. אבל וואלה אם יש לו את האופציה להרוויח יותר ולחיות חיים טובים ונוחים יותר- מי לא היה מסכים להחליף אותו?!)
  12. ברור. שנה שעברה עברתי מהערבי עליון למזרחי תחתון וקיבלתי זיכוי של 400 ש"ח לאשראי. בקטע הזה של הזיכויים והדברים הם מאד מסודרים.
  13. חודש שלם מרגילים אותנו לטלוויזיה עוד חודש מתחילה העונה- נגיע לטרנר וריינשרייבר לא יראה פנדל שאוגו יעשה על ריקן.. צפוי.
  14. דיי נו, זה מביך.אין שום רע ב״קבהא מת״ במיוחד שהוא חתם בב״ש שמולה אנחנו משחקים בראשון. אין שוני בין זה לבין ״שכטר מת״ וממש עלוב מצידו לנסות בכוח להוציא את האוהדים לא בסדר. דביל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.