Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. מאד יעצבן אותי אם לא כל היציעים של מכבי ( גם אלו בפוטנציה לפתיחה) יהיו מלאים. כל שני וחמישי יש ״אוהדים״ שמתלוננים שמכבי מכרה הרבה מנויים, שזה יקר, שאין כרטיסים למכירה וכו׳ אז אם היום לא יהיה מלא? עדיף שלתמיד ישתקו וישארו בבית גם במשחקיי גדולים.
  2. קראתי הכל וזה אשכרה מדהים שהוא לא מבין למה זה באשמתו שירדו להפועל נקודות ושהם קיבלו משחקי רדיוס ( ונוציא אותנו שניה מהמשוואה) ולמה הוא לא היה בסדר מהשניה הראשונה של המעשה הבן אדם חיי בפלנטה אחרת.
  3. תסכים איתי שכחול, גם אם הוא כהה ונוטה לשחור, זה עדין עדיף מורוד. ככה בכל אופן אני רואה את זה. ואגב, יש הרבה צהוב גם בצעיף. הקטע פה זה להתנגח מי פה בסדר ומי לא. הקבוצה בסופו של דבר רוצה למתג את עצמה, זה כנראה לא נועד לקהל ייעד שפה ולגרעין הקשה, אבל בסופו של דבר המיתוג (לעניות דעתי) צריך להגיע דרך מה שמאפיין אותנו כקבוצה וצבע זה אחד המאפיינים הבולטים. אז שהקבוצה מגיעה ומוציאה צעיף שחוץ מהסמל והשם הקשר בינו לבין מכבי (כמו שאני תופסת אותה)מקרי בהחלט, זה צורם לעין. אפשר אגב גם שלא להסכים, לדעתך אולי זה בסדר, לדעתי לא. אבל לא כל פעם שלא מסכימים עם מהלך של הקבוצה זה הופך אותנו לאנרכיסטים.
  4. אם הוא לא יגיע ליציע, מקובל מבחינתי.. הבעיה שאנחנו לא תמימים וילדות שמגיעות וחברות של שמגיעות יגיעו עם הצעיף הזה ליציע, בידיוק כמו שקורה בשאר המקומות שיש צעיפים כאלו.וכן, זה חורה לי שבמקום לקדם את הצבע של הקבוצה עושים ליין נשים בורוד ( ממש מגדרי, אבל זה לא הדיון)
  5. אם אני מגיעה עם צעיף צהוב כחול למשחקים ( ועוד בנות ביציע) אין שום סיבה שבחורה שרוצה להגיע למשחק בודד לא תשים על עצמה צעיף כזה חד פעמי למשך 90 דק׳. אחרי שבכל מקום צועקים פה שהיציע לא מספיק צהוב, זה קצת מסביר למה אנשים מוחים על צעיף ורוד.
  6. ברור לי וגם לקחתי את זה בחשבון...אבל אותו אוהד אני מניחה קורא ערוצי ספורט? זה הרי פורסם גם שם.. נטו הקטנת ראש לדעתי וחבל.
  7. בתיאוריה פעם בשבועיים יש משחק חוץ ככה שאם יש מישהו שלא מגיע לראות מכבי באופן תדיר כנראה שיהיה לו קצת יותר ״קל״ לוותר גם הפעם.מה כזה קריטי להגיע הפעם? חסרים משחקי חוץ שניתן להגיע?
  8. מקווה שתהיה קדימות למנויים לרכוש כרטיס למקומם ביציע..
  9. חחח ההודעה הזו לא קיבלה מספיק הערכה!
  10. זה רק ברבע גמר?ואם כן, מה הקטע לעשות בית חוץ רק בסיבוב אחד? ואז לחזור לנוקאאוט?
  11. מעניין שזה לא עובד על מכבי.פרסמו את החלטת הערעור בעניין הדרבי בצהריים של המשחק מול ק״ש..
  12. זה נכון שבתאוריה זה פחות משתלם לנוער/אישה/חייל אבל עשרות פעמים קניתי מבוגר כי נגמר הנוער (אישה) ככה שזה לא תמיד הולך לפי המחיר ה״מוזל״ כבר עדיף שיהיה מחיר אחיד כי חו יום יבוא והחיילים ישתחררו והנוער יגדל, מחיר אחיד לכולם.
  13. בחיפה נכנסתי עם נוער בלי בעיות בכלל ככה שאני לא מאמינה שאישה לא תתפוס על נוער זה ממש הזויעריכה- עכשיו ראיתי מה שכתוב בלאן נקווה לטוב חח
  14. איפה כתוב שזה לא תופס? תמיד אני קונה נוער בחיים לא עשו לי בעיות גם..
  15. רק ליציע של ריאל אתה רוצה? אבא שלי קנה ליציע של שאלקה ( הוא באמת אוהד אותם) מאחורי השעה ב-141 יורו ל-2 כרטיסים. עריכה- מסתבר שהקנייה היא לחברי מועדון בלבד באתר שלהם. ואם נגמרו הכרטיסים לחברי מועדון לא תצא מכירה כללית.
  16. היפוטטית הוא ״תופס״ כיסא למרות שאני בספק אם ישב עליו אבל יש עניין של איכלוס יציע וכמות אוהדים מותרת. לדעתי לדבר עם הקבוצה המארחת.
  17. בלאן מוכרים נוער ליציע שלנו. שלא יגידו לכם שנגמר..
  18. תודה רבה.שאני אמרתי לפני כמה הודעות שהקהל צריך ללמוד את המילים אמרו שזו גישה של ראש בקיר/:
  19. הקהל ממש לא הצטרף בשירים הפופולאריים אלא אם אתה מגדיר חצי בית בכל שיר כהצטרפות. ורק אגיד משהו אחד אחרון- תפקיד הקהל בין היתר ללמוד את השירים, קטע כזה. אבל עזוב, אני חושבת משהו אחד ואתה משהו אחר וכנראה שלא נסכים.
  20. זה ממש לא בראש בקיר זה קריאה של המצב הקיים בשטח לצערי..אם בלומפילד לא מעודד גם ששרים ״להיטים״ באמת נראה לך שהשיר החדש זה מה שגרם לחוסר העידוד? כי לדעתי לא. אנשים לא מעודדים כי לא בזין שלהם לפתוח את הפה ולעודד ולדחוף את הקבוצה, הם אלופים בלקלל ולהעביר ביקורת אבל לעודד? לשיר? לא, פה כשלה היכולת שלהם אבל לבכות אח״כ ששרו שיר יותר מידי זה קל, איפה הייתם ששרו שנים רבות? לא כידונים? העיר תל אביב? למה לא פתחתם את הפה ונתתם מעצמכם?! אם אנשים לא טורחים ללמוד שיר שקודחים אותו בראש כבר כמה משחקים אז הארגון לא צריך לשיר אותי? שוב, לדעתי לא, ולמה? כי בסופו של דבר שהם היחידים שמעודדים אז למה שלא ישירו שירים שכיף להם לשיר? גם ככה הם היחידים שפותחים את הפה. הקהל ל-א מעודד וזה התחיל עוד לפני השיר החדש והשירה שלו לפרקי זמן ארוכים. ממליצה לך לשיר אותו פעם הבאה, בחיי שהוא סוחף.
  21. יש פה אנשים מהארגון שעונים.אבל קח בחשבון שזה לא פורום רשמי להדברות איתם( מה עוד שהפורום זה ה״שריד״ האחרון לשחקן), ממליצה לך לשלוח להם הודעה בפייסבוק אם יש לך שאלה ולא קיבלת מענה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.