Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. תודה.ותוסיף את זה שלא פעם שחקני ההגנה ממש מסבכים אותו עם כדורים הזויים ו
  2. דווקא הגביע מלחיץ אותי בהרבה יותר מאשר האליפות שמרגיש לי שיהיה בסדר וזה שלנו, ברור עם זאת שלא צריכה להיות זחיחות לא מצד הקבוצה ולא מהצד שלנו.
  3. גם אני לא יודעת האמת, העתקתי את התגובה שלו לאחת הכתבות.חבל על האוויר שהוא נושם..
  4. מהפייסבוק- ״מה ההבדל בין האמירות של פואד לפיו פיו של זהבי ?? איזה מדינה מסריחה נותנים את כל הבמה לזהבי ואוהד שרצה להחזיר לו מכניסים אותו לכלא! הוגן לא?״ בטח גבר, אין הבדל בכלל- צודק במיליון אחוז! אידיוט.
  5. תודה! מקרה ממש מעניין ובכלל ללח״י היו כמה וכמה ׳מבצעים׳ כאלו וכל אחד כזה יותר מעניין מהשני
  6. גם בתואר בממשל לומדים על זה ובידיוק השבוע הגענו לנושא דרך 3 האתגרים שעמדו בפני המדינה החדשה על מנת שתצליח לממש את ריבונותה ( וובר, סוציולוג, טען שריבונות של מדינה זה שיש לה את הלגיטימציה להפעיל כוח ואלימות..). ולשאלתך, לדעתי, בגין ובן גוריון אשמים כמעט באותה מידה כל אחד מסיבות אחרות. בגין שלא הספיק להפנים שיש צורך באחדות אל מול האוייב המשותף ושאין מקום ללחימה לא מאורגנת במדינה החדשה נוכח המלחמה שגם הייתה וגרר את הממשל לחתום על הסכם שלאצל יש אישור להישאר מחתרת באזור ירושלים ולא להתאחד עם שאר הצבא. ובן גוריון על שחשב באופן קר, בלי לחשוב ( לדעתי) על השלכות הפצצת אוניית מעפילים ( שכבר ירדו, נשארו כמה לוחמים ונשק) עם לשחק קצת באגו של ״ לי יש את המנדט כרגע״ ולא להבין שעם קום המדינה אנשים עוד לא עשו שינוי פאזה וצריך הידברות ולא איומים. אני חושבת פשוט שכל כך היו חרדים לגורל המדינה החדשה שקמה, שלא ידעו להתמודד עם הדברים באופן מושכל. אגב, היה גם מקרה מעניין שלוחמי לח״י התנקשו שליח שהגיע לנסות למצוא פתרון לסכסוך, הקיפו את האוטו שלו ופשוט ריססו, זה היה המהלך שגרם לפרוק המחתרת ע״י בן גוריון בגל מעצרים וטיהור מפקדות שהיו שייכים להם- מוזמן לקרוא.
  7. חחח היא יצאה פשוט מטומטמת!בטח שישדרו את מכבי בערוץ ה-1 אם אנחנו משחקים ביום שני כל הזמן יותר צ-90% העונה מה עוד שהתלונה ממש מפגרת כי ב״ש משודרת בערוצים האחרים- אז דווקא החוסר שידור בערוץ 1 מפריע לך? יש קבוצות שלא משודרות בכלל אבל היי, הלוואי והלחץ יעבוד ונשחק בשבת(:
  8. האמת שזה לא בידיוק רבע שעה מתל אביב וזה אפילו בלי לדבר על פקקים באיילון וכביש 4 בשעות היציאה למשחקים.ובנוסף, העובדה שאם 30 אלף איש צריכים להגיע דרך השביל גישה ( במידה ולא ירחיבו אותו מנתיב וחצי שיש כרגע) זה סיוט. אז יופי שחושבים על איצטדיון גדול, אבל זה לא מספיק. צריך לחשוב על דרכי ההגעה של האוהדים לאיצטדיון ( ראה דוגמת הפקקים לנתניה/חיפה) צריך להגדיל את הראש מעט ( המתכננים והסוגרי עסקאות, לא אתה). וזה עוד בלי שהתייחסתי לבדיחה עם שינוי השם של הקבוצה פחח וזה שאנחנו נקראים מכבי תל אביב(!!) אז ראוי שנשחק קצת יותר קרוב..
  9. אתמול אחד המאבטחים בשער 13 היה אוהד חיפה90 דק׳ עמדתי לו על הראש- שיתמודד..
  10. ברור מה, מאמן באמצע משחק מה שמעניין אותו זה לעשות דווקא לחבורת אוהדים סתומים שחושבים שהם יותר טובים ממנו! איך לא חשבנו על זה?! סטארט אפ! ושום מילה על זה שמכבי מהרגע שיצחקי וטב״ח נכנסו הגיעה ליותר מצבים מאשר עם בן בסט ומיכה על המגרש? אבל לגנוב דעת זה מגניב, לחשוב שיודעים יותר מהמאמן זה הקטע החדש ביציעים כי לרוץ לטרבל זה עניין שבשגרה פה.. תתבגרו.
  11. זה גם התאריך שלי, היום הולדת הכי הזייה שהיה לי בגלל המשחק הזה- בדקה 87 כבר ישבתי בוכה ולא מאמינה שככה מפסידים דרבי ועוד ביומולדת, 5 דק׳ אחכ אני חושבת שלא שמחתי ככה מעולם. המעבר מ״בא לי למות״ ל-אושר היה המעבר הכי חד שעשיתי אי פעם.
  12. מאד מקווה שכל מי ששרק בוז היום יאבד את היכולת לדבר פשוט מביכים.
  13. שכחת להוסיף שאנחנו גם מתמודדים על ירידה והקבוצה בשנה הבאה הולכת לפירוק..אנשים איבדו את זה.
  14. על אותו עיקרון שאתה ״ מוותר״ לשער 2 על עידוד בגלל אוכלוסיה תדע ששער 13 ברובו מורכב גם ממשפחות, ילדים וחברה מבוגרים ואני אומרת לך את זה בתור אחת שיושבת בשער הזה כמה שנים טובות אז גם לשער הזה ״תוותר״? בגלל פלח אוכלוסייה נתונה?צריך לעודד נקודה, לא משנה באיזה יציע.
  15. אנשים פה דיכוטומיים כמעט כמו הקבוצה ברביעי נפתחו פה נושאי שבח והלל וכמעט חגגו פה בכיכר ניצחון על ק״ש והיום זה מרגיש כאילו אנשים בדרך לקריית שלום לשרוף פחים. תרגעו! מעצבן, מגעיל, מאכזב ומתסכל שהפסדנו היום, שאותו הרכב שנראה מדהים ברביעי נראה פח היום אבל זה מה שיש- לא מת העולם. תנשמו קצת
  16. אני מסכימה איתך לגמרי, ב-100%!אבל היי- בזה אנחנו מעולים בלבכות, להתמרמר ולהתעצבן, חלק מהאופי פה בארץ.. תהיה בטוח שזה לא ימנע ממני ומהסובבים אותי להגיע למשחק, זה עניין שולי בכל הסיפור(:
  17. שמע, אתה צודק בגדול כן?אבל שבאופן קבוע אתה משחק בימי שני זה כבר מאוס במיוחד שנסעת לצפון העונה יותר מבלומפילד. זה לצאת מהעבודה/לימודים יותר מוקדם, זה לעמוד בפקקים הלוך וזה לחזור הביתה מאוחר שיום למחרת יש לך שוב עבודה/לימודים. אבל מה שהכי נורא זה הפקקים שיהיו בחזור בגלל שכללל האוהדים כמעט חוזרים דרומה! במשחק רדיוס שלנו מול בית״ר בסמי לקח לי שעתיים וחצי לחזור הביתה לתל אביב- זה מטורף. אז אנשים מבואסים על זה, אבל אין מה לעשות וזה מה שיש! לגבי המחירים והעמלות אתה צודק בדברייך.
  18. הארגון גם אחראי לאיום האיראני, שכחת את זה.נו באמת, כמה שטויות תמשיכו לכתוב פה.. בגלל שער 11 והארגון אנשים שרקו לנוסא? בגלל הארגון אנשים חושבים שהם באים לחווית צפייה ויש להם אוטופיה בראש מה הם צריכים לקבל ושלא הולך אז שורקים?בגלל הארגון ושער 11 אנשים יוצאים בדקה 80 הביתה? בגלל הארגון אנשים לא יודעים שלשרן לא קוראים שירן? בגלל הארגון ושער 11 אנשים טוענים שצריכים לפטר את פאקו ושג׳ורדי נכשל בבחירת השחקנים? אני מניחה שענית על כל התשובות ב-לא. אז קודם כל שאותם ״אוהדים״ אפסיים יהיו קצת יותר אוהדים מטינופת ופח ואח״כ נדבר.. הארגון זה הנכס הכי גדול לקהל שלנו שנראה כמו פח אשפה, בלי הארגון אני לא רוצה לחשוב איך בלומפילד היה נראה ונשמע..
  19. וואלה אני מעדיפה השנה משחקי חוץ, כי הם לא מטריחים את עצמם להגיע לשם ורק מי שבאמת מכבי חשובה לו מגיע- נק׳ אור!
  20. לא מצליחה להבין למה אנשים כאלו מטריחים את עצמם להגיע למשחקים של מכבי אם הם כל כך סובלים..תשארו בבית, יעשה לכם טוב ולנו עוד יותר טוב.
  21. בתור יושבת שער 13 אני מסכימה איתך! צרחתי על מישהו היום שהוא מטונף ועדיף שלא היה פה
  22. מעניין, שזה מתאים אז מאמינים לו? ובכל השאר הוא מחרטט? לא שווה נושא אפילו.
  23. כן אני יודעת שישב על הספסל.. אבל אם מכבי רשמו אותו במקום פאבלו אז מה בעצם הבעיה ומה הוא רוצה מחיינו?!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.