Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. האמת שיותר נעים בחוץ בתל אביב מהבוקר אפשר לנשום חח
  2. לפי וואן- היועץ המשפטי לממשלה לא מצא סיבה למניעה. המשחקים יתקיימו כסדרם. * לקחת בערבון מוגבל עד אישור רישמי של איזה גורם בכיר*
  3. אלי דסה היה עובד כללי בבה״ד 6
  4. בן הרוש בתכלס עושה מה שהוא יכולשחקן ווילס לוחץ אותו ואפחד לא פותח לו בשביל שיוכל למסור ולשחרר כדור ואז מתפלאים שהוא מאבד את הכדור
  5. בתכלס? מבחינתי?אם אין לכם מה לחדש אל תראיינו. זה מביך. זה כמעט 1 ל-1 כמו הראיון הקודם ותוציא את הצ׳מפיונס מהמשוואה- האבא שנטש, החיבור עם אמא, הרצון להיות הכי טוב, הרצון להיות אבא טוב וכו׳ 100% זלזול בקוראים ובזיכרון שלהם..
  6. ראיון די מאכזב ולא מהצד של ערן. כבר נשאלו כל השאלות האלו כל כך הרבה פעמיים ואותן שאלות גם קיבלו תשובות כל כך הרבה פעמיים. קצת עבודה עיתונאית והיינו מקבלים משהו חדש.
  7. ומה הכותרת?״ בן בסט לא מרוצה ממעמדו- שוקל לעזוב״?
  8. הבעיה זה לא האנשים שקונים בקנייה אחת כמה מיני מנוי כמספר המנויים הבעיה שלא העריכו נכון את ההתנפלות שתהיה ולא הקצו מספיק כוח אדם לארוע. עובד 1 בחנות בראשון זה פשוט מעט מידי.
  9. שעה ורבע אבא שלי עמד בתור ללאן.. העיקר שיש כרטיסים.
  10. הם החסירו קצת מדינות ככה שחוץ מזה שווה לבדוק בערוצי ספורט מקומיים ולהכנס ללוח שידורים שלהם באינטרנט
  11. אני במקסיקו וראינו את המשחק הראשון ב-fox תברר אם יש גם בקוסטה ריקה כי אם כן- בוודאות יש שידור(:
  12. שידור טוב לאייפון/אייפד שהוא לא גולים4יו? השידור נתקע שם:/
  13. יושבים בפאב שנקרא EZ במקסיקו הקפצנו פה את הפאב אוהדי סלטיק ליד בשוק חחח
  14. זה משנה כמה שחקנים יש בתור? זה בכלל לא האישיו של הדברים שלי..אני מדברת על התופעה בגדול- על זה שעושים ממנו פרה קדושה ומשחקים על גזענות שבפועל לא הייתה גזענות. סיימתי להגיב פה, כי הדעות הרי לא ישתנו.
  15. א. אני בחורה.ב. המטומטמים היחידים לדעתי זה אלו שעושים סיפור מכל דבר הכי קטן. הוא לא שחקן מכבי יותר, הוא לא משחק בקבוצה. הוא משחק כרגע בהפועל ב״ש- קבוצה שבתאוריה וגם במציאות תתמודד והתמודדה מולך על האליפות. למה אסור לקלל אותו? למה אסור לשיר לו שיר ששרים לכל כך הרבה שחקנים? זו צביעות. בתור יושבת שער 13 אני יכולה להגיד לך שהראשונים לשיר ״ בוזלגו בוא בוזלגו בוא תנגב לי ת׳צלחת״/ ״ בוזגלו מת״ היו האוהדים משער 13 אז אכתוב שוב- זו צביעות מגעילה. הוא לא פרה קדושה. הוא שחקן יריב וכן, מותר לקלל אנחנו עוד לא בהצגה.
  16. תודה רבה. ראדי מת זה לא גזענות שרים את זה לחצי מהשחקנים בארץ אבל תמשיכו לחשוב שאתם לוחמי חופש.
  17. ללא ספק רייכרט המציא פרוש חדש ל״סכנת חיים ברורה ומיידית״ העו״ד שלו פשוט אידיוט
  18. שנה שעברה אחרי אחד המשחקים באירופה חתמו בן בסט ואייגבור.מה שהכי זכור לי זה שאחד האוהדים התלונן בפייסבוק של מכבי ״ למה אין רכש? מה עם רכש?״ ומכבי הגיבו לו ״ ביקשת? קיבלת״ וצירפו לינק לאתר הרישמי. ככה שהכל פתוח היום, אבל לך תדע..
  19. לא ידעתי איפה לפרסם- ספורט הארץ טוען שזוהיר בהלול מתכוון להגיש הצעת חוק לפיה בכל קבוצת כדורגל יהיו לפחות 10% ערבים. הוא בנאדם הזייה! בחיי. ולפני שתשאלו למה- הוא משווה את זה למשרדים ממשלתיים. קבוצת כדורגל היא עסק פרטי ועד כמה שידוע לי בוחרים שחקנים ( ברוב המקרים) לפי יכולת ולא לפי מוצא או דת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.