Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. הבנתי לגמריהתכוונתי בכלליות לשאר המשחקים(:
  2. בימים כאלו אנשים רוצים קצת נחמה וכן, כדורגל נכנס לקטגוריה הזו. אין שום סיבה שיבטלו את המחזורים אלא אם יש הוראה ביטחונית. ככה על דעתם עצמם? למה? למה שאנשים לא ישכחו לשעתיים מהמצב ויהנו מאווירה קצת שונה?
  3. מוכרים את האפור והכחול בשביל שלאנשים יהיה את האופציה ללכת עם פריטים של מכבי מעבר לשעות המשחקים.אבא שלי קנה שעברה קפוצון אפור של הקבוצה ומסתובב איתו ביומיום.
  4. רואים אי אחידות גם בנושא פרסום העונשים, מעבר לסכומי העונשים עצמם- זכור לי שנאמר פעם שאחת הקבוצות ( לדעתי חיפה) לא תקבל את עונשה ביום שהיה נדרש כי יש לה משחק באותו יום ולא להוציא את המערכת מאיזון ולא לפגוע בהכנות למשחק, זה לא הפריע לבית הדין לפרסם הרשעה של שחקן שלנו ביום משחק, פתאום זה בסדר? לגיטימי ביום משחק? (אגב, על מה שכתבתי היה דיון פה בפורום באחד הנושאים)
  5. חייבת לציין שבתור בחורה אני עוברת בדיקה דקדקנית (על גבול ההטרדה) כבר תקופה ארוכה.זה הגיע למצב שצעקתי על בודקת שהחליטה שהשיטה שלה זה בחלוקת צ׳אפחות לגוף כי ״ ככה היא מרגישה הכי טוב״
  6. בחדשות עשו כתבה על המשחק מצלמים את אחד השומרים ״בודק״ את האוהדים של סכנין- עשה טובה שהעביר עליו ידיים עד המותן, על הרגליים וויתר. ממש שוק שהצליחו להכניס אבוקה.
  7. חחחחחח אתם מדברים על עידוד? אולי נתחיל מזה שאנשים לא יגיעו באדום, שזה הדברהכי מינמלי שיש.
  8. אנשים בלחץ מידי. זה אף פעם לא כיף להפסיד ועוד פעמיים רצוף אבל חלק מאבדים פרופורציות. אנחנו בתחילת העונה ונכון, צריך להשתפר וצריך לעבוד על דברים אבל צריך גם שניה לנשום עמוק. אני בטוחה שהמערכת תטפל בזה כמו שצריך ועוד נשתפר- כולה מחזור 4, חשבתם שלא נפסיד העונה? אנשים מהפסד וקצת כבר מדברים על אובדן אליפות, זה מגוחך.
  9. לזה חתרתי! ששופטים אותו מהר מידי וצולבים אותו שהיו שוערים ותיקים ממנו שחטפו גולים שטותיים יותר.הילד בן 19 וזה המשחק ה-3 שלו בקבוצה. תורידו לחץ.
  10. מעניין מה היו אומרים אם היה חוטף את הגול ששוער בארסה קיבל מחצי מגרש..
  11. לאלא. הפעם הראשונה הייתה אמיתית והם באמת התבלבלואחכ הם הסתלבטו עליו חח שזה בכלל הזייה
  12. לא ברור איך השדרנים לא מצליחים להבדיל בין אפואל לשאלקה מביך
  13. שולחת אתכם לבדוק איך אוברוב התחיל פה את הקרייירה ( רמז: כבר היו דרישות להחזיר אותו למקום ממנו בא) תנו לו זמן-3 משחקים זה ממש לא מדד.
  14. לשבת בבית ולשמוע את הקהל גרם לי כל כך לרצות להיום שם כולל ההפסד כולל הכל- רק לטעום מהשגעת. הדבר היחידי שהפריע לי- למה בדקה 85 חלק מהאוהדים חשבו שזה בסדר ללכת עד רמת שירה להם? כאילו פאק- כבר טסתם, השקעתם כסף, זמן וקניתם כרטיס והגעתם! לא תשארו את ה-5 דק האלו לתת כבוד לשחקנים שלכם?
  15. כבר מאמצע שבוע שעבר זה מה שאני טוענת.(לדעתי טבח יכבוש)
  16. תסכים איתי ששאר המדינות לא במצב מלחמה עם סוריהאל תלכו סחור סחור.
  17. לא אמרתי שלאאבל תסכים שהסכום שיעבור לסורים יכל לשמח הרבה אנשים בארץ. מכבי לדעתי הייתה צריכה להסביר שזה בעייתי להעביר כסף לסורים ולהגיד שהיא תעביר את הכסף לנזקקים בארץ ומראה הוכחות.
  18. אני אגיד לך-מהפייס של הארגון בתחילת שבוע. לפעמיים זה נוח לצעוק ולהתמרמר על דברים בלי לברר (וזה לא מופנה אליך אישית)
  19. ״הנהלת מכבי החליטה להשתתף במתן עזרה לפליטים הסורים ולתרום יורו מכל כרטיס שנמכר לליגת אלופות. כל זה קורה שבוע לפני חג ראש השנה, בו אלפי אזרחים לא יכלו לחגוג את החג כראוי בשל עוני. עצוב לראות שאלו הם סדרי עדיפויות של הנהלת הקבוצה.״
  20. לכל האפסים שקיללו אותו היום הלוואי ולא תזכו לראות מכבי יותר בחיים
  21. בגיימיל עבד לי הפשוט הגיע לספאם ולא לתיבה הרגילה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.