Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yloop

1. ״ צריך לדעת לנצח גם משחקים שלא נראים בהם טוב הצהרה ברורה קדימה״ העיקר שזה קשור למכבי- ״ מכבי לא מרשימה״/״ האלופה אפורה״/ וכו׳ לשמוע אותם ולרצות למות מצביעות.
  2. הוא נתן לשיר הזה לגיטימציה מלאה. זה 100% לחפש אותנו.
  3. מקום 4 בכובשי העולם יחד עם סוארז ונייאמר
  4. צמיד כל כך מכוער. לא מצליחה להבין מה בנות מוצאות בו..
  5. https://www.facebook.com/ultrasouth1/photos/a.298319480347048.1073741829.285222661656730/484062498439411/?type=3 חוסר מודעות עצמית קשה
  6. לא שאני מאמינה לזה או קונה את זה אבל החשיבה הרגעית על זה באמת מעבירה חלחלה
  7. השירים לטועמה ממש לא גזעניים ותסלח לי, אחרי שלקח חלק בסרטון לאנחנו במפה ב״שיר הגזעני״ זה מאד קביל לשיר את זה.
  8. ״"זו רמה אחרת. מכבי קיבלה בית קשה מאוד, צ'לסי, פורטו, דינמו קייב. אחרי שראיתי גם את המשחקים מול באזל, אולי היה קל יותר אם מכבי היתה משחקת בבלומפילד. זה המגרש האמיתי של מכבי. בחיפה אפשר למכור יותר כרטיסים, אבל זה לא הבית האמיתי, וזה משפיע" הגעגוע אליו ואל שרן
  9. ״ כל שבוע ממציאים למכבי פנדל״ מילים ולחן- פרימו.
  10. לא ייאמן שיש להם תלונות על דגלי ישראל
  11. חייב לציין שבתוכנית ספורט אתמול של איינשטיין ברדיו כן גינו אתמול את המהלך ואמרו שהוא בזוי הקדישו לזה בערך 20 דק׳ ואמרו שההודעה לעיתונות של בני יהודה ״סתמית וריקה מתוכן״ ועוד שלל דברים כנגד המהלך ודמאיי
  12. שאני שומעת בכניסה ליציע ״ אחי, אני בכלל הגעתי לוודא שמכבי מפסידים ״ זה מגעיל אותי ואני אתלונן.
  13. החלום שלי זה שאותם אלו שיצאו בדקה 76 אתמול לא יחזרו לעולם. יצאתי על אחד כזה אתמול ביציע והוא בכלל לא הבין מה אני רוצה ממנו. ראבק, משחק בית אחרון בצמפיונס, מי יודע מתי נעלה שוב וזה מה ששובר אותך?! 14 דק?! איכס! ומילה לגבי האדום ביציע- התייאשתי. אנשים כל כךךך טיפשים
  14. תודה רבה.אנשים מדברים פה המון מרגש (לא שזה רע) ושוכחים שבסופו של דבר אף אחד מאיתנו לא נוכח באימונים ולא יודע מה יוקאן רואה.
  15. מכבי אחרי שבועיים מי צריך יותר מזה? בת׳כלס לא ברור למה מחפשים תירוצים לא להגיע.
  16. לא אמרתי שהכל בסדר- יש ליקויים שצריך לתקן ולעבוד עליהם אני סומכת על הצוות שידע לעשות שינויים בינואר. ברור שצריך חיזוק וברור שהפציעות לא מטיבות איתנו. ואפחד לא הבטיח לנו שכל שנה האליפות שלנו בכיס הקטן ושלא יהיה מאבק. אבל מפה ועד ההיסטריה ששוררת בחלק מהאנשים נראה לי מיותר. אז אולי רגועה לא הייתה בחירת מילים נכונה אבל אני לא חושבת שצריך מעכשיו להספיד אליפות
  17. זה מה שאמרתי.קל לעוף על ב״ש ולהתאכזב על יכולת המשחק שלנו כרגע. בפועל, אם אנחנו מקום שני בגלל הפרש של 2 שערים אחרי כל הרצף משחקים האחרון אז וואלה אני רגועה ולא ברורה לי ההיסטריה
  18. תנו לב״ש את אותו רצף משחקים שאנחנו שיחקנו וגם הם יפלו מהרגליים ויראו כמו לא יודעת מה ( כולל ליגת האלופות, ליגה, טוטו ומשחקי נבחרת) קל לדבר על האטרקטיביות של ב״ש ( שאגב, לדעתי לא שיחקה טוב אתמול) שהיא משחקת משחק בשבוע ויש זמן להתרעננות ומנוחה.
  19. שמע, יכול להיות שאתה צודק בהקשר של הקהל הרחב רחב.אבל לא לזה התכוון המשורר ( אני). כל הכתיבה שלו לא הייתה בהקשר של דעת קהל יותר מידי או אלא על עונשים שמקבלים ( למה ב.. לא מקבלים רדיוסים) או על פירו. אז וואלה שב שניה תקרא מה רשמו פה נציגים מהארגון אפילו לא את כל התגובות מספיק ללכת עמוד שתיים אחורה. אפשר להסכים איתם ואפשר שלא אבל לא צריך להגיב באוטומט מה דעתך על כל מחאה שהייתה שכתבו פה די בפרוש שיש דברים מעבר הפעם. מילא אם לא היו פה אנשים מהארגון שכתבו כל מה שהם יכולים אז אפשר היה להבין. אבל כבר ענו-תנהל דיון רלוונטי.
  20. א. זה שומעת.ב. מה הקשר לשאר המחאות שהיו בעבר? למה זה תורם בידיוק בדיון על המחאה כרגע? אם אתה מודיע בהתחלה שאתה ״ לא נכנס לעובי הקורה״ אז למה להגיב דברים שהם לא רלוונטים בתכלס? קראת בטעות מה שחברי ארגון כתבו פה? אני מניחה שלא. אז יופי שכתבת את דעתך לגבי המחאות הקודמות אבל אין לזה שום הקשר למחאה הנוכחית.
  21. שומע רגע? אולי ורק אולי לפני שאתה כותב תקרא מה רשמו פה קודם, היה חוסך לך לכתוב את כל השטוית שכתבת פה .
  22. איך אחכ יגידו שב״ש היא המועמדת הבכירה לזכייה באליפות? ויקחו לדוג׳ 2 הפסדים רצופים שלנו ( בית״ר וטוטו) להראות שאנחנו מתרסקים?
  23. ״מועדון הפועל תל אביב הוא מועדון דועך. כל פעם מגיע איזה אוהד מגלומן והופך להיות הבעלים החדשים. אחרי שנה/שנתיים מתברר שמדובר באסון ואז מגיע האוהד המגלומן הבא ומחליף את קודמו לקול צהלות האוהדים. אחרי שנה/שנתיים מתברר שגם הוא אסון וחוזר חלילה. ככה מנוהל ומתנהל המועדון וככה הוא נראה. פעם להפסיד בדרבי היה עצוב בלשון המעטה. היום, לאף אחד פה זה לא מזיז.״
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.