Jump to content

Yloop

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. כבר שנים. אבל זה באמת חריג. אנשים לא מצליחים להבין עד כמה. לא זוכרת חורף שירד כלכך הרבה גשם באופן רציף. דרך נמיר לדוג׳ (שבד״כ שורדת גשמים עזים) מוצפת וחילצו משם מכוניות לפני שעה.
  2. כל הרחובות מסביב לבלומפילד מוצפים ברמת הנחל ברחוב. ברור שיש בעיה במערכת הניקוז! אבל גם יש גבול כמה מערכת ניקוז יכולה לנקז ברגע שיש משהו כל כך יוצא דופן. יש מלא מחדלים בבלומפילד, לא צריך להשלות את עצמנו שהוא מושלם, אבל באמת שהיום זה חריג בכל קנה מידה. בטוויטר מסתובבים תמונות וסרטונים של הגן מאחורי 7/8 והרחובות שמקיפים את האיצטדיון- אין גישה אם אין לך קייאק/חסקה או גלשן- ברצינות. נ.ב אני בחורה
  3. לא שצריך להגן על מישהו וחולדאי צריך לתת את הדין על הגג אבל בשעה וחצי ירדו מעל 60 ממ גשם בתל אביב וכל העיר מוצפת ולא רק האיצטדיון. בנמיר מחלצים מכוניות שנתקעו ויפו בכלל מוצפת עד גובה מכוניות בחלק מהמקומות. זה כמויות גשם לא פרופורציונליות
  4. מיכה באחד המשחקים הנוראים שלו. זה הרגיש לפרקים שהוא עושה טובה שהוא על הדשא, מקווה שיתעורר מהר.
  5. האמת שכן. חוסך כאב ראש איפה מותר ואיפה אסור- הרחפן מסמן לנו ומונע בעיות.
  6. בנוגע למקומות אסורים להטסה- הרחפן שלי ברגע שמזהה בGPS שזה מקום שאסור להטסה (כמו שדה תעופה) לא נותן להרים אותו לאוויר עד שלא מתרחקים למרחק שמותר. כמו כן, שקניתי אותו החתימו אותי על טופס עם מה מותר ומה אסור.
  7. בנט ברמת העיקרון פונה לקהל הצרפתי. מתוך המצע-
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.