Jump to content

moyaln8

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by moyaln8

1. אנשים מדברים פה דברים שהם לא יודעים אבל ממה שאני יודע שהיה נסיון של סתימת פיות מצד האבטחה לא יודע אם ההנהלה קשורה לזה(ואם כן חמור מאוד) והם אלה שלקחו את התופים ואז היה תגרה ענקית בין הארגון לאבטחה שפשוט הדפו את כל המאבטחים ללמטה וזהו היה עצור אחד לפחות ממה שאני יודע וכמה מעוכבים אז אל תדברו סתם על הארגון כי מה שניסו לעשות פה זה סתימת פיות וזה מחזיר אותנו לימים אפורים
  2. מה הם לא מבינים!!! פשוט צריך לשיר להם תכבו תכבו תכבו במשחק עצמו
  3. אני בעד וגם יגיע אבל חייב להיות יוזמה של ארגון
  4. יאללה שמשהו ייפרסם תשעה שהם נוחתים ונקווה שגם הארגון יגיע
  5. למה הארגון לא היה היום במשחק?? ואני אומר שצריך ללכת לנתב"ג שהם נוחתים ולעשות רעש שיפחיד אותם אני מגיע...
  6. גם אומרים שנדפקתי חצי מהליגה הארגנטינאית שרה את זה למרות שהביצוע של ראסינג הכי יפה
  7. שמתם לב שבארגנטינה הם מעתיקים שירים חופשי כמעט כל קבוצה יש לה שלוש ארבע שירים שהם אותו דבר עם שאר הקבוצות בשינוי מילים איך אצלנו התחיל הקטע הזה שלא מעתיקים שירים מקבוצה אחרת (למרות שהפועל וחיפה עשו את זה פעם פעמיים)
  8. כן אני בטוח שכסף וכוח גם מעורבים בזה כי תכלס זה מה שבאמת מניע אנשים לעשות דברים כאלה ולא "אהבה לקבוצה" אבל עדיין פשוט לא נתפס
  9. מה שהולך בקרב על השליטה של האוהדים של בוקה בין המחנה של רפא למרטין נהיה כבר משוגע עוד 2 הרוגים במשחק ידידות של בוקה מול סן לורנצו לא ייאמן לאן הם לוקחים את זה
  10. אם אנחנו קיבלנו קנס של 40 אלף יורו על 3 אבוקות אז כמה קבוצות מקבלות על רקטות או שמענישים רק אותנו פלאטיני= לוזון
  11. מה יש לעשות בשוויץ בכלל?? בטח יורד שם גשם גם באוגוסט לא אטרקטיבית בכלל ההגרלה ומה זה ההבדל הזה 500 יורו ו300 דולר??
  12. הפאנטיקס העלה תמונה בדף הפייסבוק שלו maccabi fanatics ultras tel aviv וכולם בתגובות רושמים הגיע זמן טוב מאוד וכאלה יש איחוד באמת?!?!
  13. אתם יודעים שאתם בלתי נסבלים אם נמני ואני לא ראיתי את התכנית יצא נגד השירים הגזעניים האלה מה אתם עוד רוצים שיצא נגד השירה אליו?!?! ותפסיקו להכליל לא כל אלה ששרים לנמני הם בעד השירים גזעניים איך נהייתם שונאי נמני ככה אפילו אבוקסיס מקבל פה יותר אהבה בקצב הזה עוד כמה שנים ייזכרו את נמני כאילו הוא אוייב מכבי בגללכם. תשאירו קצת כבוד !!!
  14. http://www.youtube.com/watch?v=A2glGHFo6cQ קודם כל תפרידו לא כל האנשים ששרים לנמני תומכים בשירים גזעניים ותראו קהל שאנחנו מנסים ללמוד ממנו תראו איך מכבדים סמל שרים לו וכן בזמן משחק מה קרה אי אפשר להקדיש דקה לשיר לסמל הכי גדול בכל הזמנים מעניין שלאנשים מפריע ששרים לנמני בזמן המשחק בטענה שהשחקנים זקוקים לעידוד ורוב אלה ששורקים בוז לשירה לנמני שותקים רוב המשחק. אני בעד להפסיק תשירה לנמני כי לא מגיע לו תבוז שאנשים עם זכרון קצר עושים לו אתם יורדים על ארגונים ש"עומדים על שלהם" אבל כל כך קשה לתת לשיר דקה את השיר של נמני כאילו שרים ליוסי אבוקסיס כפיים לפדרו גלבאן אפשר לתת אבל לשיר לנמני אוי ואבויי מה פתאום אוייב המדינה!!! קל לרדת על הארגונים שעומדים על שלהם אבל תסתכלו על עצמכם מי מתעקש לעשות בוז שאם לא אותו בוז השיר נגמר אחרי חצי דקה אבל אנחנו בישראל שכל אחד הוא הכי צודק ולכל אחד יש טענות לכל דבר
  15. היוואווו האדיר בהצלה של הפנדל של ברק לוי מול רמת -גן רגע של שקט ואז גם הרבאונד עף לשמים ואז השאגה השנייה מרגש... (ועוד זה היה רמת גן)
  16. מתי מגיע המם הצפוי והמתבקש של סאותפארק הפועל מובילים 2-0 and its gone!!!
  17. יש לנו תקהל הכי סאחי בעולם לא משנה כמה נעתיק שירים מבוקה כמה נאשים את המצב של הארגונים יש לנו קהל גרוטאה אתם ששורקים בוז לנמני אתם אלה הראשונים שישרקו בוז לשקנים שלנו כשלא יילך
  18. לכו תראו בבוקה הקבוצה שכולנו אוהבים איך שרים למארדונה כשהוא במגרש כך מתנהגים לסמלים וזה היופי בכדורגל אבל זה התרבות אצלנו בכדורגל או יותר נכון חוסר התרבות לא ייפתחו את הפה לעודד אבל בשביל לשרוק בוז ולהעביר בקורת על מהלך של שחקן כזה או אחר כל אחד יודע לצעוק. אל תזיינו תמוח ששחקנים במכבי לא מקבלים עידוד תגידו פשוט שאתם לא אוהבים את נמני בגלל סיבה זאת או אחרת אבל זה לא משנה שחקן כזה גדול שהיה סמל אצלנו לא אמור לקבל בוז בזמן ששרים לו אתם לא רוצים אל תשירו. אולי פעם הבאה ששרים לו תשירו כקונטרה את השיר של הפועל מספר 8 גרמני אחושרמוטה גרמני. קהל ישראלי זה חולרההה
  19. מה עם איזה מם לאחד במאי החג של השרמוטות מי לוקח על עצמו לעשות משהויפה
  20. רק אני רוא את הפוטנציאל לשיר חזק לקהל עם אווו עולה עולה צהוב עולה למרות שחייבים להגיד שקטע ראפ קצת מיותר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.