Jump to content

winteraviv

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

Everything posted by winteraviv

1. שכחת שורה שתמיד מפריעה לי בשיר הזה, ניא תמיד חושב שהמשורר מטומטם. יש את השורה הזזאת ומצד שני - "השיר הזה הוא קונטרה לשירה הגרמנית" ואני חייב לציין מה הקשר אנטישמים? מה הקשר ניאו נאצים? הייתי לפני חודש וחצי בירושלים הייתי בבית קברות של ערבים.. כל הקברים מנופצים, כתובות נגד ערבים וגם כתובת בעד ביתר הייתה שם. אבל עכשיו כולם יגידו שזה בסדר כי זה ערבים.. די להתמם.. ולא נאי לא חושב שזה לא מעשה נורא. אני חשוב שזה נוראי ומי שעשה את זה חיביים לזיין את המאאמאמאמשלו ולזרוק אותו לכלא ולאדע מה יעשו לו. הוא עשה מעשה לא אנושי. אבל הדימויים פה - פשוט נורא.
  2. http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?t=1...asc&start=0 מגנים את זה, מוקיעים את זה כמו כל בנאדם נורמלי. פשוט ביזיון
  3. עונש על הפנדל השטותי שהוא גרם במשחק נגד באיירן תהנה בכלא
  4. "עמחה" זה תמיד היה הפועל.. היום זה פחות היום זה משני הצדדים.. תסתכל בעבר מאיפה הגיעו השחקנים של הפועל - בת ים חולון והסביבה.. כשבמכבי השחקנים הגיעו מהאזורים העשירים ביותר - הצפונים..
  5. הדרבי התל אביב לא שווה לשום דבר מהדרבים שהציגו פה.. זה דרבי קטן - צנוע לא משנה מה יהיה פה.. ולאלה שרשמו בוקה ריבר זה אם כבר לכיוון ההפוך של מה שאתם חושבים - ריבר זה מכבי ובוקה זה הפועל.. לפי אידיאולוגיות..
  6. דוגרי הלוואי יביאו אותו חלוץ שמבטיח לפחות 10 גולים בעונה אבל לא נראה לי שהוא יבוא
  7. לא מוכן לוותר על מוסא דוגרי הוא צהוב בנשמה ואין לנו הרבה כאלה בקבוצה
  8. ברוך השם העיקר שנה שעברה הוא הבקיע נגדנו במספרת והעונה הוא החטיא מול שער ריק
  9. לשחרר.. או בתמורת גולן או בתמורת עובד
  10. ברוך השם אבל זה כל כך ברור ששנה הבאה הוא ידפוק איזה 15 שערים בעונה ...
  11. חח הרגת אותי אחי! באמת צריך שחקן כמו גולן במכבי..
  12. סתכלו לי בעניים מי כמוך באלים (ד"א יש מישהו שיכול בבקשה לשלוח לי את המילים בפרטי?) ובלילות ליבי מלא פחדים
  13. כן אבל איך זה שהשחקנים לא רואים כמה חשוב לנו הניצחון? למה אנחנו לא רואים אש בעניים של השחקנים? השחקנים צריכים לנצח בשבילנו.
  14. אני חושב שזה היה יותר אולה של סיום עונה ואולי המשחק האחרון שלו במכבי מאשר אולה אחרי משחק רגיל
  15. והציורים למעלה, זה אחד השלטים אם לא השלט הכי מושקע שאי פעם ראיתי בארץ..
  16. דוד שלי ואמא שלי לא אוהבים את זה שאני הולך בגלל האלימות.. (אבא לא לוקח תפקיד בהחלטה..) ואיך בדיוק אפשר לארגן מחאה כזאת, כשאתמול שעצרו אוהד הפועל אוהדי מכבי מחאו כפיים?
  17. כל הכבוד על ההשקעה, שני הצדדים לא עשו משהו מיוחד ובדיוק כמו שאתמול לא הלך למכבי, בדרבי הראשון לא הלך להפועל. אותה תפאורה אתמול הייתה לשני הצדדים.. זה שדיבר על השלט על מידת ההשקעה, השלט בדרבי הראשון של הפועל היה מושקע יותר אבל שם הייתה נפילה.
  18. חבר שלי הוכה אתמול על ידי שוטרי יס"מ מחוץ ל11 לפי דעתי! A C A B
  19. תגידו לא ממש הבנתי מה יכול לגרום רימון הלם.. נגיד והוא היה זורק עלינו הלם אז מה היה קורה? מישו יכול להסביר לי?
  20. הייתי עושה הכלל ואז בדקה 90 להבקיע שער בוולה לרוץ לשער 5 להראות להם תתחת ואז ההתאחדות לא תיתן לי יותר לשחק כדורגל אבל אני את שלי עשיתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.