Jump to content

winteraviv

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

Everything posted by winteraviv

1. הפועל שרים את זה כבר כמה שנים טובות במילים אחרות, ורק עכשיו השיר תפס. שירים יפים מאוד, השלישי מילים מדהימות מנגינה חלשה..
  2. בונא מה אתה חי בסרט? תסתכל לפני כמה זמן כתבתי את זה לפחות שבוע ותזכיר לי מתי מאנה אמר שיהיה בחינם (שגם זה לא בטוח) לפני יומיים אז תרגע אני ימכור בהרבה פחות ממה שימכרו בקופות תיהיה בטוח
  3. אבל אם נשפיל אותם בבלומפילד לא יזכרו את ההפסד הזה כמו שזוכרים אותו עכשיו ולדעתי הפסדנו רק בגלל שהסכמנו להחליף ביתיות... כי אם במשחק הראשון הם היו באים לבלומיפלד הם היו מפחדים והיינו משפילים אותם ואז במשחק השני מרוב הפחד שלהם לקבל עוד תבוסה היינו מנצחים אבל אנחנו תמיד חיבים ליהיות פראיירים ורק בגלל שהסכמנו להחליף ביתיות הושפלנו ככה
  4. בעולם אין שחקנים טובים, יש אבי נמני אחד
  5. אין לי מושג אבל זה לא ממש משנה...
  6. הוא שחקן טוב אבל הוא עושה בעיות לדעתי צריך להביא אותו ועוד 2 קשרים ויהיה לנו התקפה פגז
  7. נו חח לא הבנתם אותי מישהו שאל אם התחילו למכור כרטיסים למשחק ולא התחילו למכור! אבל אם אתה מזמין מנוי אז אתה מקבל כרטיס ומנויים כן התחילו למכור! עכשיו יותר טוב?
  8. דיברתי איתם והם אמרו שהם מתחילים לשלוח את המנויים ב23 לחודש וזה אומר שהמנויים+הכרטיס למשחק יגיעו לפני המשחק נגד סנטה קולומה אז לא לדאוג
  9. לא התחילה מחירה אבל הזמנתי מנוי והמשחק כולל את המנוי ואני לא יכול להגיע 50 שקל מישהו רוצה?
  10. אם אתם צריכים יש לי כרטיס אחד פנוי דברו איתי בפרטי על מחירים הכרטיס הוא לנוער/חייל/אישה
  11. הזמנתי מנוי ודיברתי עם לאן מה יהיה עם הכרטיסים . אם לקחת בקופה וזה והם אמרו שהמנויים יגיעו יחד עם הכרטיסים למשחק הזה לפני המשחק עצמו אז לא לדאוג
  12. זה נראה לי כמו שחקן שאם בדרבי הבא שוב איזה קומוניסט יכנס למגרש, לא רק שהוא יכנס בו חזק הוא גם יתן לו אגרופים אחר כך
  13. אני יודע שנוער וחייל זה אותו מחיר אבל צריך שזה יהיה מנוי מיוחד? כאילו שאם חייל יבוא עם מנוי נוער יכניסו אותו או שיש מנויים מיוחדים לחיילים?? זה חשוב מאוד תודה
  14. מישהו גם קרא את הכתבה או שקראתם רק את הכותרת? איזה מטען ואיזה נעליים, זה היה תיק עם אבן ודף שרשום בו "מי שפוגע באוסישקין מת" או משהו כזה.. התקשורת מנפחת כל דבר
  15. שמעתי שאפשר אבל איך עושים את זה?? תודה
  16. קודם כל אם הוא יבוא לחתום אז הוא יתאזרח (ככה היה כתוב בטלספורט) והוא נשמע שחקן טוב, חייבים להחתים!
  17. אם הוא יבוא, יהיה לי עוד יותר חשק לעשות מנוי (ככה או ככה אני עושה)
  18. הוא עדיף על דוידוביץ' בואו נאמר.. והגיע הזמן באמת להחתים זרים ואני סומך על שורה אני כבר מחכה להחתמה ! לא בא לי להתאכזב שוב
  19. שנה שעברה ב"חבר" היה 530 שקל לשער 11 והשנה 660 לשער 11.. העלו את המחירים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.