Jump to content

winteraviv

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

Everything posted by winteraviv

1. http://www.sport5.co.il/Articles/Article.64.24644.html אני מקווה שגו'נתן יהיה בסדר כדי שלא נצטרך להביא מישהו במקומו
  2. לפני איזה שבועיים חבר שלי קנה סוני 3 עם 2 שלטים מקוריים ו3 משחקים מקוריים באלפיים שקל בחו"ל
  3. אני חייב ללמוד ת'שיר של קמאנאן, זה השיה בעבר על תורג'מן. אני מחפש את השיר הזה בכל מקום ואני לא מוצא אם מישהו מביא לי לינק להורדה הוא מלך
  4. שמעתי מחבר שלי שיש בדיזינגוף סנטר חנות לפאנלים
  5. העונש שקיבלנו על זריקת כוס קולה הייתה יותר חמורה ממה שהם קיבלו איזה בולשיט
  6. תמסור לו שהחלוץ מספר אחד בישראל זה קמאנאן ולא הוא
  7. מה הקטע של יום אחד לקלל אותו וביום אחר להיפגש איתו?
  8. מה להתייחס בנוגע לזה? שזה על הפנים? נכון - אבל גם אני לצערי מושפע מזה קצת ואם אתה רוצה לדבר על הסטה וזיג הייל תדבר עם ש.ש. ולא אני לא נגדו אני בעדו דווקא ואני מכיר אותו גם מהנסיעה לחיפה
  9. קראתי את הנושא עד עמוד 6 בקפידה רבה עמוד עמוד. אני אוהד הפועל, מנוי לשער 5 שמכיר לא מעט אנשים משם - לא אולטראס, לא מתנגד אולטראס ולא נעליים. אוהד הפועל פשוט. בנוגע לאלימות. אחד פה רשם שהוא לא ראה אוהד הפועל מקבל מכות מחוץ לשער 11, או אוהד הפועל אחד מקבל מכות מכמה אנשים - אז אתה עיוור. רק בדרבי האחרון חבר שלי שמנוי ל11 דיבר איתי שעה אחרי זה וסיפר לי "איך עשרה אוהדי מכבי זיינו אוהד הפועל מכות".. והוא מכר לי סיפורים? לפני שנתיים בדרבי ראיתי 15 אוהדי מכבי מרביצים לאוהד הפועל ביער שליד בלומפילד לכיוון שער 11.. ככה שאלימות כזאת יש בכל מקום - לא רק בהפועל חיפה או ביתר. כל מקום. וחייבים לעצור אותה. בנוסף, אמרתם שההנהגה של הפועל משדלת ילדים לשתות וללכת מכות. בתור אחד שמכיר והולך זה לא נכון. כל בנאדם שרוצה לשתות שותה. בדיוק כמו שנער בן 15 שותה ברחוב או במסיבה עם חברים ככה הם שותים לפני משחקים. במשתים שהם עושים לפני משחקים נדיר למצוא ילדים כאלה בני 12-15, ואלה ששם זה רק כאלה שזה מבחירה לא כי שידלו אותם לזה. במכות שיש אחרי דרבים או משחקים כאלה הם לא הולכים ואומרים בואו נלך נזיין אותם. כל מי שהולך זה אנשים גדולים, שהגיל הצעיר ביותר זה 17 שהם חלק מהגוף הזה. בתור אחד שנכח יותר מפעם אחת בדבר הזה, אמרו לי ללכת כי אני צעיר מדי וזה מסוכן. עכשיו לדבר הכי מענין וחשוב לפי דעתי שאמור לצאת בנושא הזה. מישהו רשם את זה בשדים, אבל גם לי יש הרגשה כזאת - השנה יהיה ההרוג הראשון בכדורגל הישראלי. חייבים לעשות משהו נגד זה ומהר. לפני שיהיה מאוחר מדי. אפשר היה לראות את זה נגד ביתר בגביע הטוטו בסכנין מכבי במשחק אימון בדרבי האחרון שנדקר אוהד וכמעט בכל משחק.. לא היוזר המקורי.. נ.ב. בקשר לזה שראשי הארגון לא קשורים לאלימות זה מבורך. אך עדין תסבירו איך זה, שבטעם העיר מי שדקר היה אוהד מוכר משער 11?
  10. מאיפה שמעת על זה? לא ממש הבנתי עריכה: תזכירו לי באיזה תפקיד הוא
  11. די נמאס לי משבחון הוא שחקן כזה אדיר אבל בלחץ הוא לא מתפקד בכלל הוא צריך לדעת שמכניסים אותו במקום נמני הוא צריך להראות מנהיגות ולהשתלט על המשחק אבל הוא פשוט היה גרוע שהכניסו אותו היום הוא לא עשה כלום ובאמת היה עדיף להשאיר את נמני שלא יזוז מטר אבל שישאר על המגרש כי שבחון לא עשה יותר טוב מזה
  12. למרות שאני שונא את עומר פרץ, ותאמינו לי שאני שונא אותו היום הוא פשוט שיחק טוב אי אפשר להתכווח
  13. אם קצת מזל אפשר לעשות הכל זה לא שהיום לא יכולנו לפרק אותם, פשוט היה חסר לנו מזל ואם בטורקיה אולי נקבל קצת מזל אפשר לעשות הכל כי סך הכל אנחנו יותר טובים
  14. אני לא חושב שזה נכון באמת מי מאיתנו היה מאמין שחדד יגיע לפה שחקן מפ.ס.ז' שדורש 700 אלף דולר לעונה למשך 4 שנים זה כמו חלום, אבל זה קרה
  15. אם מישהו צריך ניקוב ל11 שידבר איתי בפרטי על מחירים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.