Jump to content

winteraviv

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

Everything posted by winteraviv

1. הם לא לקחו בחשבון שאיזה 90% מהאנשים שמתכוונים לבוא, מתכוונים לקנות בקופה ולא לשלם כמו מפגרים 35 שקל
  2. אחי אני רוצה תחולצת אימון בכמה אתה מוכר? ושים תמונה!
  3. האחות הקטנה הרגה אותי איך היא חושבת את עצמה יענו מי היא בכלל בת 13
  4. מחפש תחולצה שרואים מקדימה את נמני מרים את הסמל של מכבי (עם כל השרירים וזה) וכתוב אין עוד מלבדו במידה S או M
  5. אני בטוח שהכתב שלהם יודע שנרד ליגה וואלה אולי הוא יגיד לנו עם כמה נקודות נסיים
  6. אם נגיד אתה רוצה למחוק רק אחד אז תלחץ פעם אחת עם העכבר לתוך השורת חיפוש ואז עם החץ למטה תרד עד שתמצא את מה שאתה רוצה למחוק ופשוט תלחץ על הכפתור DELETE במקלדת
  7. אחי ביטקומט הכי זבל פעם היה לי את זה ואז חבר שלי שלח לי ABC זה הרבה יותר טוב
  8. יסמניק שהולך לכדורגל ומחפש מכות זה שמחלק מים לקבוצת הכדורגל של רמת השרון XD
  9. ABC אחי בדוקקקקק הכי פשוטה והכי מהירה!! לשלוח לך הורדה בפרטי?
  10. איזה כיף לךךךךך לי יהיה עוד איזה שנתיים
  11. זה לא יהיה טוב אם זה יהיה רק בעונה הבאה אם כבר שיקנה שנה הבאה אבל שיתן איזה סכום לזר טוב שיוציא אותנו מהבוץ
  12. יאללה לוני בחייאת ראבאק אנחנו אחרונים בליגה מועמדים לירידה תראה שאכפת לך אפילו קצת מאיתנו ותמכור כבר כל אחד יהיה יותר טוב ממך
  13. וואי הפרק עם הWII פשוט גדולללללללללללללללללל למרות שבתחילת הפרק ה2 אז זה היה טיפה משעמם אבל בסוף של הפרק 2 היה פשוט גדול אחד הפרקים שאני הכי אוהבבבב
  14. ה2 פרקים האחרונים בעונה ה11 פשוט גדולים לדעתי פרק 8 יותר טוב מ9 אבל שניהם פשוט גדולים אי אפשר להפסיק לצחוק למרות שבפרק 9 לא היה את קארטמן וזה ממש הוריד קארטמן אהבת חיי
  15. בעעע ניסיתי לערוך את ההודעה הקודמת שלי אבל לא הצלחתי.. קיצר אני לא סגור אם אני S או M אבל אני מאה אחוז קונה קיצר מול נתניה אני יקנה אבל איפה תיהיה??? תודה
  16. אני קניתי בארצות הברית 30G ב300 דולר אבל לפני די הרבה זמן
  17. אחי נשארו מדיום ? אם כן אני קונה נגד נתניה
  18. אוףף אני לא מבין את זה עכשיו כל השחקנים הטובים יצאו ורק הנוער משחק מה הקטע עכשיו נספוג בטוח ! במקום לעלות ליתרון ואז להוציא שחקנים אז בתיקו ניר לוין מוציא שחקנים =[
  19. בטח שאפשר השחקנים מקבלים ביטחון למשל תסתכל שבמשחק הבא עזרן יראה יכולת טובה יותר בגלל הגול הזה עכשיו
  20. ייאלללההה שיתנו בכל הכוח ויבקיעו עוד שלא יפסיקו להילחם!!!!!!!!
  21. ייישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.