Jump to content

winteraviv

משתמשים רשומים
    49
  • Last visited

Everything posted by winteraviv

1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי איזה חציל הוא יאללה
  2. אין שחקן יותר טוב ממנו כרגע במכבי וגם אין שחקן שיותר משקיע ממנו אני לא ישכח איך בהתחלה שהוא רק חתם הוא התרגש כמו ילד קטן שעולה לשחק בבוגרת הוא כל כך כיבד את המועדון
  3. יבריץ' היה טוב? הפס המסכן שג'אן נתן לו ובמזל לא נכנס לשער ונותן להם יתרן זה לא נחשב ? זה שהוא לא קיבל גול שטותי זה לא אומר שהוא היה טוב השוער הזה נותן לי התקפי לב וזה לא טוב
  4. צודק אחי היה 3 וחוץ מזה תחשבו, באמת ניצחנו אבל אם לפחות גול או שניים מאלה שניפסלו היו נחשבים אז הביטחון של השחקנים היה הרבה יותר גבוה 5-1 לפני דרבי זה חלום
  5. היום היה שיפוט על הפנים שלא נדבר על כל הנבדלים שבכלל לא היו אמורים ליהיות וגם 2 גולים שנפסלו נמאס כבר שהשופטים רוצים שנפסיד
  6. הוא בכלל לא שיחק מי יודע מה הוא קיבל כדור 10 מטר מהשער והבקיע זה ששבוע שעבר הוא החטיא את זה אז היום הוא לא טעה אבל חוץ מזה הוא באמת הרס לנו המון היום
  7. עד כמה שאני מת שהפועל יפסידו זה לא יהיה כזה טוב כי אז בדרבי הם יבואו אנדרדוג ויעלו עם המצב ש"אין מה להפסיד" ואיכשהו הם ינצחו אותנו צריך שיהיה להם איזה תיקו שיחשבו שהם במצב טוב ואז יאללה שבוע הבא בעזרת השם מתפוצצים עליהם
  8. היה פשוט מטורף מישהו צילם? בשביל להוכיח שאנחנו הקהל הכי טוב בארץ למניאקים שלא מאמינים
  9. דוגרי אם הוא יעזוב אותנו אנחנו כולכך נאכל תכובע הרי בטח ביתר יקחו אותו והוא יתחיל להפציץ שם
  10. תקנו תקנו זה קפוצ'ון בנזונה למרות שהכובע שלו קצת מציק :\
  11. די כבר עם ה"אנחנו נזיין את הפועל" תפסיקו עם זה כבר גם שנה שעברה "עוד שבוע יש דרבי ואז נראה מי יאכל ת'לב" ותראו מי אכל ת'לב בסוף!!! תפסיקו לפתוח ת'פה כוסאמק
  12. אחי ת'אמת אם אתה משחק פוקר באינטרנט אז PKR\ אבל זה עלוב לעומת פוקר אמיתי עם חברים
  13. דוגרי מעדיף את אלי ביטון יותר זול וגם קרוב הרבה יותר לסמל ואני לא חושב שמליקסון בהרבה יותר טוב ממנו
  14. 11 זה עזרן (הוא היה 9 אבל הוא החליף ל11) ולא אהבתי תכרטיסים החדשים ואני קיבלתי אתמול
  15. הכי מצחיק זה לריב עם אוהדי הפועל יש אלף דרכים להשתיק אותם
  16. שלום אני מחפש 2 כרטיסים לדרבי לשער 8 בשביל חברים ד"א ראיתי באתר של לאן שבכלל לא מוכרים לשער 8 מישו יודע למה? תודה
  17. אין ניקוב לדרבי הפועל מארחים זה לא במנוי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.