Jump to content

עודד נחמן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About עודד נחמן

• Birthday 12/02/1968
  1. שוב אני רוצה להודות לכולכם מי שמבין שזו לא מחאה אישית ובלעדית של אוהדי מכבי ורואה בזו מחאה ציבורית של כל אוהדי הכדורגל, מצוין. מי שלא אז אין מה לנסות להוציא מים מסלע. יותר חשוב לנסות לתאם מספר פעמים את השיר במהלך המשחק ואם משהוא יוכל לומר לי היכן יש חנויות שעושות הדפסים על חולצות בשבת בבוקר באזור גוש דן מנתניה עד ראשל"צ אני אדאג למספר חולצות עם כיתוב תמיכה בזילברמן
  2. אני רוצה להודות לכל המבינים שכך אי אפשר להמשיך. למבקרים מהקבוצות האחרות, אשר מפיצים את הנושא בפורומיי האוהדים המקבילים: יישר כוח! אבל אם מחר במגרש לא יקרה כלום כאילו לא עשינו דבר. הנושא חייב להשאר על סדר היום הציבורי!!! ברצוני להוסיף שהיום, (יום שישי 19.9.2008) הוזכר במעריב רצונו של אבי לוזון (דצמבר 06 כמ"מ יו"ר ההתאחדות) שהחל מעונת המשחקים 078 כל שחקן יחויב לחתום בחוזה על הסכמה לבדיקת פוליגרף, אותה בדיקה שלפי דבריו השבוע אינה אמינה והוא אינו מאמין במכשיר. כמובן שאת השופט ואת הקוונים רוצים לשלוח לבדיקה כזו בויצמן יער בשבוע הבא (זילברמן אמר שהוא מוכן להבדק שוב גם אצל ויצמן יער)(ידיעות אחרונות 18.9.2008) שלטים זה רעיון מצוין אבל חשוב שמיד אחרי "אני מודה לאלוהים" נשיר שירי עידוד ותמיכה בשופט זילברמן - במטרה לעורר את התהודה גם בתקשורת ואת התייחסות השדרים. אפשרויות נוספות לשירים: על בסיס נה נה נה נה "אבי לוזון תתפטר!" תודה לכולם עודד נחמן
  3. כולם בודאי קראו על פרשת השופט זילברמן. רעיוןלמחאה: לשיר לשופט זילברמן "או זילברמן אתה לא שקרן אתה לא שקרן אתה לא שקרן!" על בסיס נשבעתי לאהוב. אני חושב שזו בהחלט מחאה ענינית ומקורית ועדיף על סתם השמצות על לוזון בתיקווה שתרימו את הכפפה
  4. במשחק הקרוב מול בני יהודה ת"א שיערך באצטדיון בלומפילד כרטיס למשחק עולה 40 ש"ח +5 ש"ח עמלה אז גם חובה למלא את האצטדיון בגלל מצבנו בטבלה וגם בגלל פילוט הורדת מחירי הכרטיסים. אז אל תגידו שלא אמרו או הודיעו.!
  5. אומנם זה די מוקדם אבל במחזור 19 אנחנו משחקים נגד בני יהודה בחוץ כביכול (בלומפילד) אז להזכיר למי שלא זוכר או יודע מחירי הכרטיסים למשחקי הבית של בני יהודה עולים 40 ש"ח!!!! אז אל תגידו שלא אמרו לכם כי בהתאחדות די מתלחששים על זה
  6. כמו שרובכם כבר יודעים גם אוהדי בית"ר יגיעו להפגין אני מאוד מקווה שכולם ישימו בצד את היריבות האוהדים יאחדו כוחות מול הגוף המושחת שקורא לעצמו התאחדות ומול מי שמכנה את עצמו יו"ר "של כולם" הגיע הזמן לעשות סוף סוף סדר בכדורגל הישראלי כמו כן אני פונה לרשויות השלטון לבצע חריש עמוק וכואב בהתאחדות להקים ועדה קרואה (כמו ברשות מקומית שלא מתפקדת ) גם במחיר השעיה מאופ"א יש לבצע זאת מידית ללא דיחוי אסור לתת לאנשים כמו לוזון ,חלובה ,רבינוביץ ,אבן עזרא ,צימר להמשיך לנהל את הכדורגל שחיתות אחרי שחיתות, אין מכרזים וקנסות ללא פרופרציה (ולאן הולך הכסף של הקנסות?) אנחנו כל הזמן שואלים למה אנחנו לא מתקדמים למה קורה מה שקורה כי הניהול של אותם אנשים כושל ! די מספיק
  7. אחלה של רעיון רק עכשיו צריך להרים את הכפפה
  8. רגע עצרו מהתלהמות..! מחאה זה רעיון מצוין אבל צריך לעשות את הדברים בצורה שקולה ומאורגנת, צריך להבין את שורש הבעיה ,מה מסתתר מאחורי הרצון ל"עונש הולם". אפשר לומר הרבה דברים בגנותו של לוני על דרך התנהלות מול הקבוצה ומול קהל האוהדים אבל דבר אחד אי אפשר לקחת לו זו האידאולוגיה שלו וחלק מאידלוגיה שלו זה ישום ועדת סטרשנוב http://www.fresh.co.il/dcforum/Scoops/39251.html כזכור לכם מלחמת ההזמנות בדרבי שבו פירסם את רשימת המוזמנים אי העמדתו לדין של עמוס לוזון על הארועים בחצי הגמר גביע המדינה (למי שלא יודע לוני מתנדב משא"ז)וכאשר כן נעשה העונש היה שולי שלא לומר מצחיק. ועוד ועוד ועוד. ההתאחדות לכדורגל למי שעדין לא יודע או שלא מבין את המשמעות היא גוף ציבורי ,דבר שמצריך שקיפות חוק חובת מכרזים כאשר גוף ציבורי שלא עומד בסטנדרטים שהוא מציב בפני הכפופים לו ,הוא גם הרשות התובעת וגם השופטת ישנה בעיתיות כאשר ראש הבקרה התקציבית דורש להעמיד לדין קבוצה על חוזה כפול או העברה של כספים לגורמים לא מורשים קרי חברה כזו או אחרת שהיא בעלת שחקן בשעה שהוא כבר לא נמצא תחת חוזה או מכרז בתוקף !(החוזה של רבינוביץ נגמר לפני יותר משש שנים) דינים שנמצאים בהתאחדות יותר מ20 שנה, עונשים שנקבעים עוד לפני הדיון. לפני קצת יותר מחצי שנה פניתי למספר אוהדים ממספר קבוצות ארגנו איזה מפגש יחד עם ארגון היציע מפגש להחלפת דעות ורעיונות על שינוי הגישה לאוהדים. במסגרת אותה התארגנות נפגשתי עם מספר ח"כים כדאי לכנס את ועדת הספורט בכנסת יחד עם ראשי ועדת סטרשנוב לצערי הנושא תקוע ע"י יו"ר הועדה ח"כ מלכיאור (לא ילך נגד אמיר פרץ ההתאחדות =הסתדרות) הלחץ צריך לעשות לא רק על אנשי התאחדות גם על חברי כנסת(ויש כמה שהם אוהדי מכבי ) צריך מחאה מסודרת מאורגנת לא לצאת למלחמה של יום צריך אנשים חושבים שמוכנים להשקיע בזה , לא לרוץ כאליו זו הסערות על יעד מבוצר צריך קו אחיד !
  9. אוהדי הכדורגל לא כפופים לשום תקנון אנחנו לא מחויבים לשום הסכם עם ההתאחדות כך שאם אנחנו לא מגיעים למגרש לא ניתן להעמיד אותנו לדין המשחק מצולם אבל אף אחד לא מזמין אותו לא שולחים טוטו לא עדיף? זה שהקבוצה מנוהלת ע"י שלימזל לא אהוד עדין לא מפחית מזה שהקבוצה היא שלנו האוהדים אותו דבר לגבי ההתאחדות רק שבמקרה שלה אף אחד ממנהליה לא מביא כסף מבית וגם כאן הכדורגל הוא קודם כל שלנו אוהדי הכדורגל ואם אנחנו כאוהדים לא מחליטם להשתמש בכח שלנו בתבונה בלי התלהמות אין כח שבעולם שמסוגל לעצור את הסחף
  10. להתנגח עם אוהדים של קבוצות אחרות לא פותר את הבעיה תהיו מפוקסים יש כאן בעיה שורשית ! ההתאחדות לכדורגל מתנהלת ומנוהלת ע"י אנשים לא ראוים ללא חזון וללא מחויבות לכדורגל למעט למקורבים לצורך כך הוקמה ועדת סשטרשנוב . שממצאיה, שהוגשו בשנת 2002 לידי כבוד רה"מ דאז מר אריאל שרון, מעלים אבק היכנשהו. ההתאחדות לא מיישמת את המלצות הוועדה (למעט סעיפים מינוריים) והחלטורה ממשיכה כאילו הם בעלי העסק . אפשר לומר דברים בגנות מר הרציקוביץ (רובם די באשמתו) אבל הפעם הוא צודק כל מה שקורה עכשיו נובע ממניעים אישים נקודה. רצונו של הרציקוביץ להכיל את ועדת שסטרשנוב על ההתאחדות הקימה עליו את ראשיה עסקניה חבורת השום כלום הזו מפעילה את כל האפשרויות שלה בשם תקנון ההתאחדות, תקנון קלוקל שרק גורם נזק לקבוצות ולאוהדים אבל הוא אחלה בשביל הקומבינה תחת איזה חוזה או מכרז נמצא מר יאיר רבינוביץ ? החוזה שלו מול ההתאחדות לא נגמר לפני כשש שנים!? איך יתכן שבמוסד ציבורי שממומן מכספי ציבור - כסף שלי ושלכם - אין שקיפות ואין מכרזים. מחלקים הזמנות ליצעי כבוד על חשבון בעלי קבוצות. הגיע הזמן לקחת יוזמה! הכדורגל שלנו ממילא לא מתקדם לשום מקום כל עוד ההתאחדות מתנהלת כמי שמקדמת את עצמה ואת אנשיה. יום אחד (היום הזה כבר מזמן עבר) צריך פשוט להשבית את היציעים: לא באים, לא מזמינים את המשחקים בפי פר ויו ולא שולחים טוטו! כלום. יוק. בדיוק מה שאנחנו מקבלים כדורגל בלי אוהדים זה לא כדורגל כדורגל בלי משלמי כרטיסים או צופי טלויזיה לא יכול להתקים התאחדות בלי מעשר מהקבוצות לא יכולה להתקיים ותצטרך לקחת אחריות על המצב ! תכניסו את זה לראש שלכם רק שביתה ומספיקה שבת אחת. לא מאמין באלימות, לא מאמין בהפגנות אבל מאמין בכח שיש לקבוצה שמחליטה ללכת כיחידה אחת שביתה !!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.