Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ביג ליבובסקי

1. פתחתי את הנושא מכיוון שההרגשה היא הרגשה של היעלמות מוחלטת. לא פתחתי את הנושא כדי שיחזור להרכב ויהיה באנקר כפי שהיה בכל תחילת העונה עד אותו חילוף בדקה 40.

פתחתי את הנושא כי לא שכחתי עד כמה הוא מוכשר, לא שכחתי שהיה מלך הבישולים של הליגה בכל השלב הראשוני של העונה.

זה שחקן שחייב להילקח בחשבון במשחקים שצריך שחקן יצירתי שיודע לתת פס לגול בין שני שחקנים.

2. חיפשתי בעמודים האחרונים נושא על גונזאלו כדי להקפיץ ולא מצאתי, דבר שגם כן מסמן עד כמה הוא כבר כמעט נשכח לחלוטין.

אני עוד זוכר לו הברקות מרשימות מאוד בחלק הראשון של העונה וכל כך חבל לי שהוא נעלם כמעט לחלוטין מתמונת ההרכב ואפילו לא נכלל בסגל במשחק כלשהו לאחרונה (עוד לפני לווית סבתו).

רק לי הוא מרגיש כמו פספוס ענק? רק לי זה מרגיש שעוד יש לו כמה וכמה בישולים לתת? רק לי זה מרגיש שאלירן מתגעגע?

3. לא כל כך הבנתי מה זה משנה, ברור שבכל כלי תקשורתי יש מגמתיות מסוימת או אינטרס מסוים. אנו צרכנים של תקשורת בידיעה (בתקווה לפחות שהיא קיימת אצל רובנו) שלפעמים יהיו כתובים דברים מגמתיים. זה הבסיס של הבסיס בלימודי תקשורת וזה הגיון פשוט.

אני אישית נכנס לכל האתרים בשביל לצרוך מידע, אך ברור לי שיהיו כתובים לפעמים דברים מוכוונים או לא נכונים לחלוטין.

4. אולי זה סה"כ חרטוט וסתם ספקולציות אבל הלוואי שאלה באמת התוכניות,גם נותן סגל ובסיס ישראלי פשוט מעולה תוך כדי טיפוח צעירים,וגם יוכל להתמודד ביורוליג בצורה טובה:

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=405&DocID=136866&Lang=he

נשמע לא רע, רק דבר אחד כן מפריע לי בכתבה הזאת (בהנחה שהכל כביכול נכון) - עמדה מספר 5. כתוב שג'יימס ודארקו ימשיכו ולא יביאו עוד שחקן לעמדה הזאת. לטעמי זה ממש לא מספיק כי ג'יימס הנהדר לוקה בחסר בפיזיות שתעמיד יריבות ראויה מול הסנטרים הגדולים של אירופה ודארקו לא נראה לי סנטר שני מספיק טוב כרגע.

5. אין לנו שום סיכוי לעלות, הקבוצה הזאת בינונית מאוד. שנים ששיחקנו נגד קבוצות בינוניות והרגשנו עליונות עליהן, הפעם אלה אנחנו הבינוניים - וזה בסדר גמור.

לא ייקרה כלום אם שנה אחת נסיים מוקדם את העונה האירופית - יש ליגה וגביע.

6. רק אני דמיינתי הרכב שכולל את זהבי וגונזאלו ביחד? מעניין מאוד.

אלברמן וראדי מאחור, גונזאלו וזהבי מעליהם כשהם נעים לשטחים פתוחים ומחליפים שטחים ועטר ופריצה בחוד.

חובה לנסות.

7. ציטוטים של הבת זוג:

"למה יש שתי קבוצות מתל אביב? למה זה לא פשוט קבוצת תל אביב?"

*אחרי שהסברתי לה אלפי פעמים שאנחנו נגד הפועל ורוצים שהיא תפסיד, רואים את המשחק של הפועל-בית"ר:

"אנחנו בעד האדומים נכון? בית"ר זה צהוב ומכבי צריכים להיות הצהובים היחידים"

"למה יש שחקנים שיושבים על הספסל?"

*אחרי שראתה כמה פעמים את לוגסי מועד או מחליק:

"הוא צריך להחליף נעליים"

8. התלבטתי אם להגיב כאן כי בסופו של דבר אני לא כל כך קשור לבלומפילד, בשנים האחרונות הייתי פעמים אחדות בבלומפילד. בעיקרון אני מגיע משער 11 בכדורסל (הייתי גם בגייט פעם), ואני יכול להעיד שמהתחלה השירים האלה צרמו לי מאוד אך כשהייתי בן 14, 15 ו16 שרתי אותם, כי פשוט עשיתי את זה באופן הכי שיטחי שיש, מבלי באמת לחשוב על המילים עצמן. למזלי בשלב מסוים התחלתי לתהות אם מתאים לי לשיר שירים כאלה, אם אלה ההשקפות שלי כאדם מוסרי (או משתדל לפחות להיות כזה). כיום כשאני במשחק של מכבי סל או רגל ויש "חמאס, חיזבאללה, איראן, סוריה" וכו' - אני פשוט שותק ובעיקר מרגיש מובך. לדעתי השירים הללו לא יישתנו אף פעם, לדעתי גם לא צריך לשנות את המילים כי זה דיי פתטי לשנות מילים של שיר קיים. בעיקרון פשוט לא הייתי רוצה לשמוע את השירים האלה בכלל, בשביל שהסוגיה לא תעלה, כי אני חושב שאם שרים " אצעד איתך לכל מקום", או "מכבי או מוות", או "תרימו ת'ידיים הנה מתחילה החגיגה" לא באמת פחות מטריף או פחות כיפי מלשיר שירים שבאמת בעייתים כיום (ובעיניי תמיד היו בעיתיים).

העיקר שנהיה בני אדם ונבוא מאהבה לקבוצה שלנו.

9. טיבי השחקן היציב ביותר של מכבי העונה. אם ישאלו אותי מה ההסתברות הגבוהה יותר: שעטר יכבוש או שטיבי ייתן משחק ללא פגם - בהחלט אענה את האופציה השנייה. בלם העתיד של נבחרת ישראל ביחד עם סארי פלאח לדעתי.

לגבי מצבים נייחים? זה לאו דווקא אומר שזוהי חולשה של טיבי או קרלוס, כל שחקני השדה שנמצאים ברחבה בזמן המצב הנייח - אחראים על השער שחלילה ייכנס.

10. שימו לב לדמיון שבין השער הזה של מיכה לשער של מיכה מאשדוד. שני השערים מזוויות קשות ואלה שערים שהצופה הממוצע לא באמת חושב שיכול לצאת גול מאותו מצב.

זה נראה כאילו קל לו יותר להבקיע שערים שכאלה, מאשר שערים "נפוצים" יותר.

לעבוד על הבעיטה ומהר - כי רק זה וחוסן פיזי חסרים לו בשביל להיות שחקן שלם לחלוטין.

11. למי ששאל על הגול הרביעי, זיו הוא זה שנתן את הכדור לפריצה ולא מיכה.

לוגסי ומיכה ענקיים, מהלך המשחק של מיכה מבחינתי היה דווקא המהלך שבו נתן בגאונות לדאבור שבזבז את המהלך בבעיטה סתמית לחלוטין.

שבוע הבא? פריצה חייב לפתוח וכמובן לשלב את זהבי בשלב מסוים.

שבוע צהוב.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.