Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ביג ליבובסקי

1. לא הוא לא. גם לא בין ב-5 הכי טובים בקבוצה. שחקן טוב, שחייב להפסיק לשחק לרוחב. בסופו של דבר נמדדים במספרים, ושל דור חייבים להשתפר. בהרבה שלבים העונה הוא היה נקודת החולשה בהתקפה.

אני באמת אוהב אותו, כי אני בטוח שהוא רק ישתפר ושהוא נשמה טובה, אבל לא רציני לדבר עליו עכשיו כשחקן הטוב בקבוצה. לא צריך להסביר אפילו למה זה לא נכון.

דור מיכה משחק לרוחב? לדעתי בדיוק ההפך. השחקן שתמיד יחפש את המצב המסוכן, יזהה את העמידה הלא נכונה בהגנה, אפילו הכדורים הרוחביים שלו הם תכליתיים ובונים התקפות קטלניות.

2. אחרי המשחק המפורסם מול בני יהודה, שבו הייתי עם החברה (כמה שהיא התלהבה) - יצאתי משער 8, נעמדתי כשבפנים עוד הקהל מריע ואני פשוט לא מצליח לזוז. החברה ממשיכה ללכת, ואני פשוט עומד וזולגות לי דמעות על הלחיים הסמוקות מאושר צרוף.

מדמעות המחזה כבר נהפך לבכי של ממש, הכל משתחרר בבת אחת, המבט מסתובב לחפש את החברה שהתקדמה ופתאום אני חוזה בדבר לא יאמן: כעשרים מטרים ממני עומד גבר צעיר וממרר גם כן בבכי, המבטים מצטלבים וההבנה ההדדית היא אינסופית.

שנינו יודעים מה קורה עמוק בפנים, חווים אותה הרגשה, אותו פורקן, זיכוך יצרים ריגעי שרק רוצה למשוך עוד קצת.

לצערי במשחק האליפות לא יכולתי להיות, אני מושבת בגלל קרע בגיד אכילס. בסוף המשחק כשהצלחת הונפה וכשהסלון היה ריק זה אותו בכי, שוב אותו בכי שאני כל כך נמשך אליו, כל כך רוצה אותו. בכי שהוא חוקן של כל כך הרבה רגעים שליליים שנחוו בשנים האחרונות.

תודה לך מכבי, תודה לכולם כאן, שגם אם אתם לא מכירים אותי - אני מרגיש כל כך שייך, כל כך אוהב ונאהב.

אלופים, עד הבכי הבא.

3. 17:00 הפועל תל אביב - עירוני קריית שמונה 2

19:15 הפועל באר שבע - הפועל עכו X

19:15 בני סכנין - הפועל רמת גן 1

19:15 הפועל חיפה - בית"ר ירושלים 2

19:15 מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד 2

יום ראשון:

20:00 בני יהודה - מכבי חיפה 2

יום שלישי:

21:45 באירן מינכן - ברצלונה 1

יום רביעי:

21:45 בורוסיה דורטמונד - ריאל מדריד 1

4. לא קולט איך אחרי שנים איומות כל כך של מכבי, אפשר לפתוח נושא שכזה.

מאמין שבשנים עברו לא היה נפתח נושא כזה, למה עכשיו? בגלל שאנחנו נוכתר כאלופים?

בואו נגיד: סוף סוף ! נתמקד בקבוצה שלנו, בשושלת שאנחנו רוצים להתחיל כנגד אותה יריבה ספורטיבית אדירה

שיש לנו בליגה.

אנשים מדברים פה על ליגת אלופות וטיסות לשמינית גמר של האלופות, אני אומר שאנחנו אמורים לייחל

בהמשך השושלת ולזכות בק 2 בק שנה הבאה.

חיפה? שתישרף עד היסוד, באמת שהם לא מעניינים אותי.

5. האמת שאני לא ממש מצליח להבין את הנושאים האלה על חיפה, יריבה ספורטיבית ומכובדת.

בכלל, להתייחס לציטוט הזה ולהפוך את חיפה לסוג של לוזרית זה די עלוב לדעתי. רק מגדיל אותם ומעצים אותם - ואין סיבה לכך.

אני אוהד מכבי ומסתכל אך ורק על הצלחתה של הקבוצה שלי, והאמת היא שבגלל ההרגל המגונה מהשנים האחרונות - כנראה

שהייתי מייחל לקאמבק שהם ביצעו (אם היינו בעוד איזו עונה מזעזעת ופותחים כמו שהם פתחו).

לגיטימי לכתוב "ניצחון של גברים" ולכתוב הודעות של ישששש בנושא של הגביע אבל אני חושב שהקצנתם לחלוטין.

6. כשאסף היה ממש קטן, ושאלו אותו מה הוא רוצה להיות והוא ענה איש גדר בשער 11 ידעתי שזהו הוא בתוך זה...

לצערנו הוא נפטר שבוע שעבר, בגיל 15 לאחר שעבר השתלת מוח עצם (שעברה בהצלחה אגב) מסיבוכים לא ברורים שנגרמו לו בגוף וגרמו לקריסת מערכות.

הוא נקבר עם הצעיף של מכבי שהיה תלוי לו בחדר במחלקה

אין לי מילים לתאר כמה שאני והמשפחה מעריכים את כל ההתנהלות הן מצד הקהל והחברים והן מצד המועדון, אז תודה רבה לכולם, באמת..

מרגש עד דמעות, תהיי חזקה!

7. כואב לי על קובי עוד יותר כי אני כרגע מושבת לחלוטין בגלל אותה פציעה בדיוק, קרע בגיד אכילס.

ממה שאני חווה עד עכשיו, פציעה מתסכלת, מייגעת, התאוששות לא קלה אחרי הניתוח.

החלמה מהירה, חבל שיפרוש בגלל זה.

8. שיר שכתבתי על אסף רמון ז"ל.

"אסף לי "

"בקול תרועה ענדת כנפיים

אימך דמעה, אותן העיניים

מדינה שלמה מחאה כפיים

והוא כמו תמיד, הביט מהשמיים

רק רצית לטוס, טסת הרחק

כל כך יפה, כל כך צעיר

רק רצית לעוף, אליו בהבזק

עצוב השיר, עצוב לי השיר

אסף לי כאב, אסף לי שבר

והיא לא יודעת מה לעשות

אסף לי אבן, אסף לי קבר

והיא רק ממשיכה לבכות

מדינה שלמה של מטריות

אך הן שבורות ועקומות

אינן מגנות מפני הדמעות

אינם מדלגים מרי הגורלות

ענדת כנפיים, פרשת כנף

מהעץ נפלת, נשבר לו הענף

עפת אליו, למרומי שמיים

לשמחה ולחיוך נגדעו הרגליים

אסף לי כאב, אסף לי שבר

והיא לא יודעת מה לעשות

אסף לי אבן, אסף לי קבר

והיא רק ממשיכה לבכות

במסך מופיעות התמונות

שלך, שלו, של אמהות שכולות

מלאך דומע דמעות יפות

והיא שוב בוכה, לא משמחות

עכשיו גם אתה ז"ל

גם עלייך יבנו תחקיר

נשאבת לשטף הגל

גם עלייך כתבתי שיר

אסף לי כאב, אסף לי שבר

והיא לא יודעת מה לעשות

אסף לי אבן, אסף לי קבר

והיא רק ממשיכה לבכות

אסף לי כאב, אסף לי שבר

והיא לא יודעת מה לעשות

אסף לי אבן, אסף לי קבר

והיא רק ממשיכה לבכות "

9. אז שווה לחכות כמה דקות שהמכשיר ייתפנה כדי לשמור על הסדר של התרגילים?

כמדריך אני אומר לך, אם אתה לא שומר על הסדר, האימון מאבד מאוד מהאפקטיביות שלו.

אם כל כך עמוס, תפנה לאחד המדריכים ותבקש תרגיל חלופי, הם כבר ימצאו לך משהו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.