Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ביג ליבובסקי

1. 1 hour ago, חומץ בלסמי said:

מסיבות שאני לא מאחל לאף אחד, ראיתי את המשחק די באיחור, אבל אחרי שקראתי פה תגובות.

אולי לא הייתי צריך להיות מופתע מהפער אבל:

- מכבי שיחקה טוב. לא מדהים, לא מושלם. לפרקים יותר ולפרקים פחות, אבל בסך הכל טוב. לא ברור לי על מה מלינים כל כך.

- גלזר בפרט היה טוב מאוד. הטרנד בפורום הוא לומר עליו כל מיני דברים, לפעמים הם מוצדקים, בדרך כלל הם מוגזמים (לרעה), אבל ספציפית במשחק הזה הוא היה כנראה השחקן הטוב ביותר (!) של מכבי. לפני ואחרי הצהוב שלו. מחלץ, לוחץ, עוזר, מוסר, קדימה שצריך, אחורה כשצריך. אל תאמינו לי, תעיפו מבט שוב במשחק השלם ותעקבו רק אחריו. הבעיה היחידה שלו היא שהוא מסומן פה מראש בפורום.

- במידה רבה, כך גם לגבי קניקובסקי. בדקה ה-75 בערך היו לו שני איבודי כדור רצופים, אף אחד מהם לא שערורייתי, ובגדול זהו. עשה גם מהלכים לא רעים, גם הגנתית. כמו מכבי, זה לא היה מדהים, אבל היה בסדר גמור.

- איכשהו דוידזאדה אף פעם לא מקבל קרדיט.

הכל נכון, אבל גבי זה פער עצום ביכולת לעומת מה שהורגלנו ממנו מאז שהגיע. 

לאחרונה יש לו בעיקר עניין עם קרוסים שפשוט אף פעם לא עוברים את המגן שלו. התחושה היא שהוא גם לא מסוגל לעבור קונוס בכדור ששולח בגובה. 

ואיכשהו האיבודים שלו כמעט תמיד מסוכנים. 

אפילו במשחק מול מכבי פתח תקווה שכביכול היה טוב מספרית, איבד המון כדורים והיה מאוד שבלוני. 

2. 7 דקות לפני, turgi said:

הגענו למצב שאנחנו שמחים מזה שהשופט לא דפק אותנו?

גם אני חשבתי שגלזר יעשה עוד עבירה של צהוב אבל הוא לא עשה.

ריינשרייבר פספס שני צהובים ברורים במחצית הראשונה. אחד גורדנה ועוד אחד לא זוכר מי.

איילון אלמוג הושעה לארבעה משחקים על הרבה פחות ממה שעשה היום הלדר לופז.

היד הברורה של לוקאסן? גם לדעתי זו נגיעת יד אבל בקרית שמונה לא קיבלנו פנדל על מקרה הרבה יותר גרוע.

אולי לא הבנת אותי נכון. 

אני לא ״שמח״ על זה שלא דפקו אותנו, אני פשוט חושב בכנות שהיום השיפוט לא היה נגדנו.

יש יותר מידי משחקים שהשיפוט נגדנו זוועה ברמת המכירה, אז אני לא חושב שצריכים לדבר על השיפוט היום. 

עדיף שנצעק על מצבים שבהם צריכים לזעוק עד לאיגוד ועד לוייצמן יער, יש לנו מספיק משחקים ודוגמאות. 

3. מכבי בינונית מינוס הייתה מסיימת את זה בשלוש או ארבע. 

אנחנו משחקים כדורגל נוראי, וניצחון זה כל מה שאפשר לקחת מפה (וזה לא מעט, כן?). 

* ניר ביטון סוף סוף היה בסדר גמור. 

* אילייה חייב לקבל הזדמנות בהרכב, אחרת לא יצליח לקבל בטחון. הוא ילד בן 19, שלא נשכח. 

* ג׳ראלדש אולי במשחק הכי טוב שלו במועדון. למעט טעות אחת, נתן משחק מצוין התקפית והגנתית. 

* בניגוד למה שכתבו כאן, אני דווקא חושב שהשיפוט לא היה נגדנו. מלבד אדום שהלדר לופז היה חייב לקבל, אפילו קיבלנו הנחה על גלזר+יד ברורה של לוקאסן שלא נשרקה. הייתי בטוח שיאשר את השער. 

4. אני אמור להיות מסופק, גם לא קיוויתי ליותר - אבל הכדורגל של המאמן הזה נורא. 

אני באמת תוהה לעצמי אם הוא כל כך גרוע. זה בלתי נתפש. 

בעשרים דקות האחרונות היינו כל כך כאוטיים ששמחתי שאבי ריקן על המגרש, כי הוא טוב בכאוס. 

מאמן כאוס. מועדון בכאוס. 

5. 1 hour ago, קובי השועל said:

הבעיות הרבה יותר עמוקות מיצחקי חברים.

מיץ' גולדהאר הענק צריך לקבל החלטה אם הוא רוצה את הקבוצה או לא. נתחיל משם.

בדיוק. 

בעלים שאכפת לו מהקבוצה שהוא מחזיק, אמור לנחות כאן עד הסופ״ש ולהתחיל לעשות סדר. 

הגיע הזמן שנרגיש יותר את מיץ׳. 

6. 22 דקות לפני, Double said:

האשם המרכזי הוא רק המנהל המקצועי הכושל שנאחז בקרנות המזבח ולא משחרר.

אני לא סותר את מה שאתה אומר, אני רק מסיר לך את המילה ״רק״. 

ישנו כשל מערכתי מהדרגה הראשונה. מי עומד בראש המערכת? 

זה בסדר להפגין מול יצחקי, אבל יש שכבה נוספת. 

7. 1 דקה לפני, Double said:

אני מחפש לוגיקה. יש אדם אחד שבנה את הקבוצה הזאת 3 שנים ונכשל. צריכים להיפטר ממנו בכל דרך אפשרית אם זה פיטורים או התפטרות כמו שעשה מקבילו בוקסנבוים בצד השני של הכביש. מיץ' הוא לא הבעיה, היה לנו איתו עשור מזהיר.

אז אתה אומר דבר כזה: יצחקי, המנהל המקצועי שהבעלים מינה, מכשיל כבר 3 שנים את הקבוצה בבנייה כושלת. 

מי אשם? 

8. Just now, Double said:

אז מה אתה מצפה בעצם? שנחכור מטוס ונטוס להפגין בקנדה שיפטר את יצחקי?

לא, כי זה לא אפשרי. 

אל תחפש להיאבק בתגובה שלי. תחפש את הלוגיקה. 

כולם פה יורים חצים על ברק יצחקי, שמי שממנה אותו, משלם לו ולא נוכח אפילו במשחק אחד כל העונה, זה הבעלים של הקבוצה. 

בדיוק כמו תופעת מתן חוזז, מי אשם? מתן חוזז או מי שמעלה אותו לשחק? 

9. הכתובת היא לא נכונה. הכתובת האמיתית זה מיץ׳ גולדהאר. 

הגיע הזמן להודות, יש פה בעלים שלא נוכח אפילו שנייה אחת במהלך העונה. 

התחושה היא שהוא משמש יותר כאיזה נשיא כבוד ששולח איגרת שנה טובה לאוהדים, מאשר בעלים פעיל של קבוצת כדורגל. 

עם כל הכבוד, ההערכה העצומה והאהבה לאיש ולמה שהעניק לקבוצה, גם אותו צריכים לבקר. 

אל תשכחו דבר אחד, ברק יצחקי המנהל המקצועי של הקבוצה, כי מיץ׳ הוא זה שמינה אותו ומשלם לו כסף. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.