Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ביג ליבובסקי

1. ג׳ייקובן בראון שחקן עצום, אבל לא שחקן שאנחנו צריכים. הוא אחד שמוביל אבסולוטי של הקבוצה שהוא משחק, ולנו כבר יש שניים כאלה והם במקרה הכי טובים באירופה בתפקיד שלהם. 

חוץ מזה, שחקן פציע ולא יציב מספיק כשי להיות טופ יורוליג. 

ואיזה בוקררררר

2. אני לא יכול לתאר בצורה צלולה מה עבר לי בגוף בשלשה של ג׳ייקובן. 

זה הזכיר לי את השלשה שקטש קלע עלינו בגמר אליפות אירופה, במדי פאו. 

הרגשתי שהגוף שלי נכבה. 

וואו. וואו. כמה אושר. כמה אושר לראות את תומר גינת ממרר בבכי. שיבכה כל החיים שלו. 

ישששששששש

3. לפני4 שעות , Sawyer said:

מה אני שונא הכי? את כל "אוהדי מכבי סל" שהחליטו שיש להם בעלות על מכבי כי הם נוסעים לראות את המועדון הכי מעוטר בישראל מרים עוד אליפות מהרצפה בישראל. 

מי פה היה בחייו באולם טניס שולחן בבלי לראות את נבחרת הטניס שולחן שלנו? 

יש לנו את בלסינג אפריפה פאקינג אלוף עולם עד גיל 20 בריצת 200 מטר, אחד מארבעת הנערים היחידים בהיסטוריה שירד מ200 מטר. מישהו איי פעם בא לראות ריצה שלו? מישהו איי פעם דיבר איתו? עודד אותו? את אחד הנכסים הכי גדולים של המערכת הזאת שנקראת מכבי תל אביב? שם שמביא לנו כבוד בעולם ושם אותנו על המפה בארהב? 

מה עם מחלקת השחייה? מישהו איי פעם נסע לתחרות שחייה לעודד? מכיר את הספורטאים שלנו בבריכה? משהו? 

אתם חייבים להבין שהבידול הזה שאתם עושים בין כדורגל וכדורסל לבין שאר הענפים הוא הסיבה שאנחנו לא מצליחים מספיק בהאבקות, טריאתלון, אגרוף, התעמלות.

אתם, אוהדי הכדורסל הם בעצם הסרטן של האגודה המדהימה הזאת שנקראת מכבי ת''א. ניסיתי להסביר את זה לבלסינג לא פעם בשיחות שלנו הוא לא מצליח להבין את הגישה הזאת ולמה אוהדי הכדורסל לא באים לראות אותו. ניסיתי להסביר לו שזה פשוט חבורה של אנשים שחיים בסרט אבל זה לא עבד. 

לא מכיר אישית, ויש מצב שאני לא מבין את הדאחקה - אבל חייב לשאול. 

זאת הטרלה או שאתה באמת מתכוון לתוכן הזה? 

4. לפני5 שעות , Sawyer said:

טעות בפורום

להעביר בבקשה לפורום ההוא שאף אחד לא נכנס אליו 

@amilov @חןחן @נועם שוהם

מי בכלל מנהל פה?

טעות בפורום? 

כשהיו פה נושאים על הכדורעף גם כתבת את זה? 

זה הפועל, אז לא טעו בפורום. 

ועכשיו לעיקר, צריך לנקום בהם על מה שעוללו לנו אתמול. כולם להתפקד. 

5. 15 דקות לפני, ravid said:

לא יהרוס כלום. זה פלייאוף ואין הבדל בין 4 הפרש ו-40. לפני חודשיים הבסנו את מונאקו ב-30 והם צחקו אחרונים בבית שלהם. רק לפני שבוע פנרבחצ'ה שמו לאנדולו 42 הפרש במשחק מספר 1 בסדרה שבסופה אנדולו ניצחה 1-3. ביום שלישי יהיה לנו את הצבא הצהוב ואנחנו ניקח אליפות. 

לא מעניין אותי מה היה איפה. דרבי זה דרבי, זה לא מונאקו, עם כל הכבוד למונאקו, להצלבה וליורוליג. לספוג השפלה כזאת בדרבי זה ביזוי טוטאלי של המועדון, גם אם ננצח בשלישי. 

ערב שחור שאזכור כל החיים לצערי. 

6. מצער לי לכתוב, כי אני אוהב אותו מאוד - אבל היה חייב להיות אחד מהמשוחררים. 

פציע כולנו יודעים, אבל בעיקר חווה ירידה משמעותית ביכולת בשנתיים האחרונות. 

כשצריך דם חדש, צריך לעשות גם החלטות קשות, חותכות ואמיצות. 

7. אני מיואש לגמרי מהשדרה הניהולית של מכבי. 

וזה עצוב, כי בן רק נכנס לתפקיד מחדש, והתחושה היא שהוא פשוט יישאב לתהום. 

לא רואה טוב באופק. לא עם ההתנהלות ולא עם ה״מאמן״ הזה שיתחיל איתנו עונה. 

8. Just now, car.garsia said:

נוואי ממש ממש לא בכיוון עדיין. ואני עדין. צריך השאלה, לאו דווקא בקבוצת ליגת העל בכלל.

אמת. 

שיחק לא טוב היום. 

מיקום לא נכון, לא מדויק. 

רביבו לא רע בכלל. 

9. 2 דקות לפני, itanar said:

אחלה בן. מחכים להודעה החשובה באמת.

לא יקרה. 

אם זה לא קרה עד עכשיו, זה כבר לא יקרה. 

עד כה שוחררו ארבעה שחקנים והוחתם שחקן אחד. 

המערכת עובדת, משמע - קראנקה נשאר. 

10. לא מבין איך מוותרים על פארפה. 

שימו לב לתהליך.

במשך חודשים רבים כולם פה היללו את פארפה. 

לאחר השניים שלושה משחקים האחרונים, פתאום הכל התהפך ורוב הקולות משמיעים עצמם כנגדו ושהוא פתאום ״לא מתאים״. 

במשך כל העונה לא באמת נתנו לו מקום בטוח ויציב בהרכב. כל פעם כשקיבל הזדמנות, הוכיח את עצמו בפעולות גדולות והופעות מצוינות. 

הוא מוכשר כמו שד, צעיר עם פוטנציאל מכירה גבוה מאוד. אסור לוותר עליו! פשוט אסור. 

אל תיתנו לתחושות השליליות מכל העונה הזוועתית הזאת ומקראנקה, להשפיע על מעט הטוב שעוד יש לנו. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.