Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by ביג ליבובסקי

1. גול כל כך טיפוסי, איך שהוא נותן לכדור את המסלול שלו עד לרגע המדויק ביותר לבעוט אותו לשער. רוצח. הוא יהיה הרבה יותר טוב, וזה מה שאמור להפחיד את היריבות.
  2. מחרטט קשות. מקווה שיעשו לו את המוות.
  3. פרץ סאבו ביטון בלם זר דסה גלזר פרץ אוסקר יוני/פארפה זהבי הזר החדש הרכב לאליפות
  4. אסור למכור את פריצה. אסור! הנשק שלנו מול התלכיד של חיפה זה העומק הבלתי נגמר, אסור לנו לדלל שחקן כל כך משמעותי.
  5. מקווה מאוד שהוא באמת טוב יותר מקוואס, בהנחה שהוא מגיע על המשבצת שלו.
  6. אסכם את זה כך: שחקני ניס התחזו ושכבו כמו שרמוטות על הדשא כמעט לכל אורך ההארכה כשמכבי תל אביב יושבת עליהם ומנסה להבקיע. לרגעים חשבתי שאנחנו בדרבי. נשבע לכם שאני לא מצליח להבין אתכם. גאווה גדולה, ממשיכים הלאה לקחת את מה ששלנו.
  7. קראתי פה תגובות בנושא משחק, אי אפשר להגדיר את זה אחרת מהזיה טוטאלית. ביקורות על איביץ׳, טענות על משחק ״מזעזע״, כאילו מינימום קיבלנו חמישייה. גאה מאוד במכבי, גאה באיביץ׳. יאללה אליפות, זה חייב להיות שלנו.
  8. למי אכפת למי יש יותר אוהדים? זה באמת משנה? כל אוהד חיפה שיצא לי להיתקל בו, הוא דביל. יש עכשיו סביבם הייפ רציני, זה זמני. הכל בסדר.
  9. צפיתי בתקציר כרגע. אני חושב שאנחנו עוד לא מעכלים שיש לנו חלוץ עם סיומת כמו של יובאנוביץ׳. הצ׳יפ הזה כבר היה אחד לאחד גם בדרבי. הטכניקה שלו פואטית וקדושה. תודה לטבע שזכינו בדבר הזה.
  10. היה מעולה התקפית. מעודד מאוד.
  11. הקהל מריץ את השירים כאילו זה מהירות פי 2 בוואטסאפ בהודעה קולית. ואז מה קורה? שיר כמו ״סתכלו לי בעיניים״, או ״הנה זה מגיע״, דועך מאוד מהר. אחרי חצי בית הקהל כבר רדום ברובו ורק הגוש ממשיך אותו. הפיקים קצרים מאוד וצריך למצוא לזה פתרון. מה שכן, הפיקים היו עוצמתיים ברמות של קריסת יציע. *הערה שפחות קשורה לעידוד באופן ישיר. עניין מתן חוזז. כל אוהד מכבי ששורק בוז/מקלל אותו, הוא מביך ברמות בעיניי. רוצים לבקר אותו מקצועית? חכו לסוף המשחק ותעשו עם עצמכם פודקאסט. הייתי בשער 13 וכמות ההמהומים והציקצוקים כלפיו חצו גבולות.
  12. מי חשב בכלל על דור פרץ בתחילת החלון? הזיה. ערן זהבי, ניר ביטון, דור פרץ ואולי אלי דסה. צריך לעכל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.