Jump to content

ביג ליבובסקי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by ביג ליבובסקי

1. לא משנה מה תגידו על מי, זה השופט הכי עלוב בליגה.
  2. אחי יש זווית שמראה שזה יד מובהקת. אבל למי אכפת. הגדול מכולם זכה והנבחרת הטובה יותר זכתה.
  3. הגדול בכל הזמנים. תודה לאמנות הקדושה שזכתה היום. והכי חשוב, שנבחרת צרפת שהסריחה את הדשא במשך רוב המשחק לא זכתה. היו גם אנמיים נגד מרוקו ואנגליה. לא נבחרת ראויה לאלופת עולם.
  4. אני גם לא מבין למה תמיד זה צריך להיות מסי או רונאלדו. ולגבי עניין ה״פסטיבל תקשורת״ סביב מסי, הרי זה התקשורת עושה את ה״פסטיבל״, אז למה זה יוצר סלידה כנגדו? איך הוא קשור לזה בכלל? זה מזכיר לי שיחה עם הייטר זהבי, שטען שערן מפעיל את התקשורת למענו כדי שיפמפמו את השם שלו.
  5. אוי ואבוי אם פארפה לא בסגל מסיבות מקצועיות.
  6. התגובות פה מחפירות, מחפירות! מה נהיינו? איביץ׳ הביתה וערן זהבי כבר פחות טוב מאלון מזרחי? לאיפה עוד תגיעו? תתביישו. חרא משחק, נכון. ערן היה לא טוב, נכון. מפה ועד הדברים שנכתבו פה, וואו. אני יכול להישבע שפעם הרמה בפורום הייתה הרבה יותר גבוהה.
  7. המון לא התרגשתי משער כמו שהתרגשתי בשער שלו היום. אלוהים.
  8. כמו שבימי הולדת אני נזכר כמה אני מזדקן, ככה בכל דרבי אני נזכר למה אני שונא הפועל.
  9. הבישול שלו אנדרייטד. איך שהוא נתן לכדור לעבור לו בין הרגליים ולתת טאץ׳ קטן עם רגל שמאל - קסם. פואטיקה.
  10. סומך על איביץ׳. רוצה 60 דקות של כתישה באמצע ואגרסיביות. היצירתיים יכנסו אחרי זה. לגיטימי.
  11. יודע שאני במיעוט (או היחיד) שיאמר את זה, אבל כל עוד אין פוש על זר אחר שחותם במשבצת שלו, אני ממש לא שמח על השחרור של קוואס.
  12. שחקני הפועל חדרה היו המומים בסיום: "הושפלנו בבית שלנו, רצינו לבכות. בשלב מסוים ביקשנו מזהבי וגלוך להפסיק. הם לא ריחמו, זה יכול היה להיגמר בתוצאה אסטרונומית שלא היינו שוכחים לעולם".
  13. לחשוב שגולסה ויוריס פצועים ועדיין גבי קניקובסקי עולה מהספסל, וכולם פה מרוצים מההרכב שאיביץ׳ העלה - עדות עצומה על סגל אדיר שיש לנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.